Heco Music Style 900 i wzmacniacz, ktory je napędzi.

Kprf

New member
Fajne te 602 ale i tak drogo wychodza za set. Ma fajne plaskie tylne na sciane surroundy takie wymiarowo super dla mnie
 
No Music Style 200f też są płaskie, Bipo znalazł zastosowanie dla nich na suficie do Atmosa. Fronty Gt możesz kupić a resztę music style i problem z bani ;)


Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Wybacz, bo my tu gadamy o wszystkim i niczym.... wiele tematow sie miesza, zero porzadku.

Na 18m to faktycznie moga byc za duze.
Pomysl nad jakimis fajnymi monitorami, :)
 

abdul0412

New member
Bez reklam
W mojej ocenie Zensor 3 za słabe na takie pomieszczenie .
R300 podobno idealno do 20m.

Popatrzyłbym jeszcze na Focal Aria 906 lub niedużą podłogówkę.

szczerze ja do moich 18m mysle nad Tannoy XT8F lub KEF R 700... ;)
 
Stx kolumny. Artiz tu je ma i nie narzeka. Za dużo tu już tych propozycji i temat zszedł bo tu chodziło o coś innego. Dostałeś info teraz musisz sam test zrobić i to co się spodoba będzie ok bo to Twoje ucho ;)
Wklej foty z zakupów i jakiś opis.

http://www.hifi.pl/przewodnik/pl-sklepy.php

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:

Henry

Active member
Bez reklam
STX Electrino fajne opinie ale malo spotykane i praktycznie nie promowane jak Heco. Ktos ju sluchal?
Najlepiej sam posłuchaj i się przekonaj, Artiz ma i sobie chwali, ja słyszałem i mnie nie urzekły... ;)

ps. tutaj nikt nic nie promuje, jedynie dzielimy się swoimi opiniami, a najlepszym doradcą będzie Twoje ucho, da Ci odpowiedź na Twoje dylematy :)
Zrób sobie listę kolumn, które Cię interesują i słuchaj jak najwięcej, jak będziesz TU czytał, to będziesz miał tylko coraz większy mętlik i coraz więcej dylematów.
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
z monitorow to jeszcze polece Magnat Quantum 673, wczoraj stalem sie ich posiadaczem i jestem bardzo zadowolony (wczesniej byly MA Bronze 2)
 
Do góry