Heco Music Style 900 i wzmacniacz, ktory je napędzi.

Kprf

New member
Przepraszam podlacze sie do tematu bo jest o Heco.
Czy na 18m2 te kolumny do KD nie sa zbyt ogromne waszym zdaniem? Powiedzmy ze akustycznie jest jako tako. Sciany nie gole. Zaslony w oknach grubsze. Dywan. Meble raczej z dala. Ale patrzec ze fronty maja az 113cm wys to jeszcze nic ale za to sa glebokie. To samo centralny strasznie gleboki jak na centralny. Nie mowiac o tylnych np na sciane to wisialy by naprawde klocki o glebokosci 27 cm. To juz JBLSTUDIO 280 jest mniejsze.

Heco juz mialem zmawiac ale troche mnie przerazily wielkoscia do takiego pomieszczenia? Sadzicie ze bedzie klapa czy da rade? Mysle ze o subuferze nie bede nawet co na razie myslal... Mam Marantza SR6010
 
Przepraszam podlacze sie do tematu bo jest o Heco.
Czy na 18m2 te kolumny do KD nie sa zbyt ogromne waszym zdaniem? Powiedzmy ze akustycznie jest jako tako. Sciany nie gole. Zaslony w oknach grubsze. Dywan. Meble raczej z dala. Ale patrzec ze fronty maja az 113cm wys to jeszcze nic ale za to sa glebokie. To samo centralny strasznie gleboki jak na centralny. Nie mowiac o tylnych np na sciane to wisialy by naprawde klocki o glebokosci 27 cm. To juz JBLSTUDIO 280 jest mniejsze.

Heco juz mialem zmawiac ale troche mnie przerazily wielkoscia do takiego pomieszczenia? Sadzicie ze bedzie klapa czy da rade? Mysle ze o subuferze nie bede nawet co na razie myslal... Mam Marantza SR6010
Ale ty już chyba gdzieś pisałeś i mówiłem Tobie iż MS900 będą za duże. Heco Celan Gt 602 lub Heco MS500. Możesz też nad Tanooy Mercury 7.4 pomyśleć lub o Dali Zensor7. Jeśli chodzi o dodatkowe głośniki to Heco 200f są płytkie i doskonale nadają się pod Atmosa. Przykład jak Bipo ma u siebie, w wątku jego znajdziesz i kolumny duże i małe i opis jak grają.

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

rabit

Active member
Bez reklam
Rabit a z czym porownywales swojego creeka bo zaintereowany jestem, no i jak sie wogole sprawuje. Pzdr

Był Hegel (bodajże 80), Primare i22, Denon 710AE, 1500AE i 1520AE. Dla mnie Creek to bomba. Nie jest to piecyk dla każdego, bo mocy w nim nie za dużo (choć do 30m według mnie wystarczy), ale już od najniższej skali gra dla mnie świetnie. Aczkolwiek i tak zachęcam do sprawdzenia na własnych uszach, czy na pewno taki przekaz jest dla Ciebie? Polecam posłuchać także Arcama, Rotela, Roksana, Atolla i innych mniej znanych firm. A teraz nie zaśmiecajmy koleżance postu. :)
Armia, byłaś już czegoś posłuchać? Jaki do tej pory miałaś wzmacniacz, bo rozumiem że do czegoś miałaś podpiętego cd Marantz-a? I wież mi, że czym więcej będziesz siedzieć na forum, tym mniej będziesz wiedzieć. :) Dobrze Ci radzę. Idź na odsłuch i wybierz to, co dla CIEBIE będzie najlepsze. Wtedy napisz kilka słów od siebie, jak to gra. Zabierz ze sobą swojego cd-ka i porównaj go z konkurencją. Może okazać się że nie warto dopłacać do ciut lepszego grania, a może wręcz przeciwnie i od razu zostawisz w rozliczeniu player-a. :grin::grin::grin:
 
Ostatnia edycja:

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Nie po zakupach, a teraz. Będą foty, będzie pomoc ;)

Sugerowana poza:

Kappa_Girl.JPG

Byly jakies testy?
Zmierzyl ktos czestotliwosc rezonansowa portow? ;)
 

Kprf

New member
Ale ty już chyba gdzieś pisałeś i mówiłem Tobie iż MS900 będą za duże. Heco Celan Gt 602 lub Heco MS500. Możesz też nad Tanooy Mercury 7.4 pomyśleć lub o Dali Zensor7. Jeśli chodzi o dodatkowe głośniki to Heco 200f są płytkie i doskonale nadają się pod Atmosa. Przykład jak Bipo ma u siebie, w wątku jego znajdziesz i kolumny duże i małe i opis jak grają.

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

10 tys za Celany?No thanks.
 

Kprf

New member
No tak ale co mi z dwoch kolumn do KD raczej mi chodzilo o set 5.0 tego celana to kolo 10 tys
 
Ostatnia edycja:

Kprf

New member
Pewnie do stereo takie GT 702 fajne a sluchales ich? Choc mi chodzilo o KD nie stereo.

Chodz gabarytowo to to samo co heco 900 a nawet wieksze wiec to raczej dziwne aby nie wziac 900 tylko te gt ktore polecilew (oczywiscie to tylko twoj pomysl a nie ze mam tak zrobic ;))
 
Ostatnia edycja:

Kprf

New member
Slyszalem juz kilka kolumn i naprawde dla heco ms 900 nie widze dla siebie alternatywy na 18m2 pokoju przy muzyce black rap, hip hop, funky, drum bass, RnB, rock. Jedynie jeszcze JBL Studio 280. Procz muzyki i film i gra na konsoli. Teraz juz nie wiem nagadali mi ze za duzo na moj metraz tw heco ms 900 i nie wiem juz w co pojsc aby glosnik mial pierdniecie mocniejsze, bas i cieple tony wysokie zeby mi nie wbijalo szpilek w uszy ;/ Im wiecejbtu siedzisz ro gorzej. Odsluch zrobiony w sklepie w specjalnym pomieszczeniu heco sie spodobaly i co z tego? Musial bym zamieszkac chyba w tym pokoju na odsluchu w sklepie zeby sie nimi cieszyc:) Odsluchy powinny byc tylko i wylacznie w domu szkoda ze nie kazdy chce wypozyczac kolumny ;\ ale zawsze mozna zwrocic przez internet
 
No tak ale co mi z dwoch kolumn do KD raczej mi chodzilo o set 5.0 tego celana to kolo 10 tys
Hmmm....ja bym fronty i central w celan gt kupił a resztę w music style 200/200f
Nie patrz na ceny na różnych aukcjach.
Od jednego wszytko i pytaj się o rabat.
Jeżeli Tobie się Ms900 widziały na oko i ucho to bierz je, dla siebie kupujesz nie dla nas ;)
Test był, słyszałeś jak grają, cenowo set Music style też fajny.
Każdy ma inne ucho ale mi się wydaje że 900tki mogą być za duże.
Możesz też Klipsch zobaczyć lub Jbl.


Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:
Klipschy to 1 kolumny ktore odrzucilem przez ich wysokiw tony. Celany GT sa jeszcze wieksze niz MS900 ;/
Heco Celan gt602 większe niż MS900???
No ale jeśli chcesz mieć bass bo chyba oto w Rap muzyce chodzi do głośnik niskotonowy min 17cm dobrze aby był. Zawsze możesz suba dokupić i tu Rel T5 fajnie w muzyce wypada.

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

Kprf

New member
Heco Celan gt602 większe niż MS900???
No ale jeśli chcesz mieć bass bo chyba oto w Rap muzyce chodzi do głośnik niskotonowy min 17cm dobrze aby był. Zawsze możesz suba dokupić i tu Rel T5 fajnie w muzyce wypada.

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

No tak. Moze pomyliles z GT 602?

GT702 Wymiary (szer. x wys. x gł.) 230 x 1145 x 365 mm
MS900 Wysokość 1130 mm Szerokość 225 mm Głębokość 353 mm

Edit. Aha juz wiem czemu to zamieszanie. Zobacz do czego dales link na allegro do 702 GT:) czyli masz ciagle na mysli gt602?
 
Ostatnia edycja:
No tak. Moze pomyliles z GT 602?

GT702 Wymiary (szer. x wys. x gł.)230 x 1145 x 365 mm
MS900 Wysokość 1130 mm Szerokość 225 mm Głębokość 353 mm
Ale ja cały czas mówię o Heco Celan Gt602
833d4324775e167a9c812d7aa37fc7d5.jpg

Konstrukcja 3-drożna kolumna podłogowa, bassreflex
Wyposażenie prz. niskotonowy 2 x 5,25"
prz. nisko-średniotonowy 1 x 5,25"
prz. wysokotonowy 1 x 1"
Obciążalność (RMS/max.) 200/330 W
Impedancja 4 – 8 Ohm
Pasmo przenoszenia 25 – 50.000 Hz
Częstotliwość zwrotnicy 320/3.000 Hz
Sprawność 91 dB
Rekomendowana moc wzmacniacza 30 - 330 W
Wykończenie Piano Black
Wymiary (szer. x wys. x gł.) 196 x 1030 x 310 mm
Waga 21.2 kg
Tak tam na allegro to 702gt i chodziło mi o cenę za parę, przepraszam za zamieszanie ;)


Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:
Do góry