HD w UPC

Bipo

Active member
Bez reklam
Mam pytanie, jest teraz jakaś promocja w UPC?. Ponieważ dzisiaj przeglądam kanały a mam odblokowany pakiet Canal+ tj:
Canal+,
Canal+Sport2,
Canal+Sport,
Cancal+SportHD,
Canal+Film,
Canal+Film HD,
Posiadam pakiet select z nagrywarką HD.
 

ondraczek

New member
Orientuje się ktoś czy UPC wprowadzi jakieś promocje na święta? Nie ukrywam, że chodzi mi bardziej o internet. Telewizja mogłaby być w wersji mini :)
Zauwazyłem, że teraz mają jakąś "mikołajkową wyprzedaż" ale wg mnie to dość słaba oferta jak na okres świąteczny.
max hd + 25MB/s 120 zł
select + 25MB/s 105 zł
select + 5MB/s 90 zł

Liczyłem na coś w okolicy 80 zł z internetem 10-25MB/s i najsłabszą tv.
Te pakiety nie trafiły do mnie :( Jeśli wprowadzili tą promocję to już nie ma co liczyć na coś innego?
Jeśli tak to chyba trzeba będzie poszukać u konkurencji. Trochę szkoda bo wcześniej w innym mieszkaniu miałem z UPC i byłem zadowlony z internetu.
 

mezzoo

New member
Orientuje się ktoś czy UPC wprowadzi jakieś promocje na święta? Nie ukrywam, że chodzi mi bardziej o internet. Telewizja mogłaby być w wersji mini :)
Zauwazyłem, że teraz mają jakąś "mikołajkową wyprzedaż" ale wg mnie to dość słaba oferta jak na okres świąteczny.
max hd + 25MB/s 120 zł
select + 25MB/s 105 zł
select + 5MB/s 90 zł

Liczyłem na coś w okolicy 80 zł z internetem 10-25MB/s i najsłabszą tv.
Te pakiety nie trafiły do mnie :( Jeśli wprowadzili tą promocję to już nie ma co liczyć na coś innego?
Jeśli tak to chyba trzeba będzie poszukać u konkurencji. Trochę szkoda bo wcześniej w innym mieszkaniu miałem z UPC i byłem zadowlony z internetu.


To nie jest pakiet "max hd" tylko "max" bez HD (kliknij opis usługi).
Też śledze oferty UPC czekając na coś lepszego. W końcu Mikołaj to Mikołaj myśle że przed świętami będzie jeszcze LEPSZA oferta, no ale zobaczymy:roll:.
Tak na marginesie kończy mi się umowa z Cyfrowym Polsatem i zastanawiam się bo w grudniu
będe brał internet z UPC czy brać też pakiet TV HD od UPC czy zostać przy C.P.??
Który z nich ma lepszą jakość obrazu? jest widoczna różnica?
Pozdrawiam
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Orientuje się ktoś czy UPC wprowadzi jakieś promocje na święta? Nie ukrywam, że chodzi mi bardziej o internet. Telewizja mogłaby być w wersji mini :)
Zauwazyłem, że teraz mają jakąś "mikołajkową wyprzedaż" ale wg mnie to dość słaba oferta jak na okres świąteczny.
max hd + 25MB/s 120 zł
select + 25MB/s 105 zł
select + 5MB/s 90 zł

Liczyłem na coś w okolicy 80 zł z internetem 10-25MB/s i najsłabszą tv.
Te pakiety nie trafiły do mnie :( Jeśli wprowadzili tą promocję to już nie ma co liczyć na coś innego?
Jeśli tak to chyba trzeba będzie poszukać u konkurencji. Trochę szkoda bo wcześniej w innym mieszkaniu miałem z UPC i byłem zadowlony z internetu.

Szukaj, szukaj a jak znajdziesz to daj mi znać. 25 Mb z tv za 80 zł... Gościu nie ośmieszaj się bo to portal dla dorosłych a nie idealistów. Chyba, że najsłabszą tv nazywasz azart, zatem z 10 Mb możesz mieć za 71 zł., lub z pośrednim za 84,80
 

ondraczek

New member
Szukaj, szukaj a jak znajdziesz to daj mi znać. 25 Mb z tv za 80 zł... Gościu nie ośmieszaj się bo to portal dla dorosłych a nie idealistów. Chyba, że najsłabszą tv nazywasz azart, zatem z 10 Mb możesz mieć za 71 zł., lub z pośrednim za 84,80

Skoro dla dorosłych to nie wiem co tu szukasz.
W poprzednim mieszkaniu miałem od UPC net 8Mb + tv (analogowa) za 59 zł. W lutym będzie 2 lata odkąd ta umowa obowiązuje! Startowała jako 2Mb + tv ale jakoś ponad rok temu podniesli sami z siebie, bez żadnej dopłaty z 2Mb na 8Mb.
Tak więc zanim coś napiszesz to pomyśl trochę. To nie boli a wręcz rozwija mózg.
Mnie wystarczyłoby 8Mb ale wiem ze UPC juz nie ma tej oferty, tylko 5Mb a potem 10Mb
Wydaje się normalne, że przy ciągłych obniżkach i nowych ofertach u konkurencji jak i w UPC, oferta będzie coraz lepsza. Tym bardziej w jakiejś promocji na święta. Niestety to jest to samo co już było. A własciwie uzupełnienie oferty 2 w 1 gdzie są: select + 10Mb za 107,50 i max + 25Mb za 119,50.
Promocja "mikołajkowa wyprzedaż" to własciwie te same ceny z małą korektą programową.
Jak rozumiem w ofercie "mikołajkowa wyprzedaz" nie ma programów HD?

Po przyjrzeniu się, moim zdaniem ta mikołajkowa wyprzedaż to wielka lipa jak na ofertę świąteczną.
Już lepsze są te pakiety 2w1 bo tv oferuje te kilka kanałów HD a net tez można sobie dobrać lepszy lub gorszy zaleznie jaką chce się cenę i jakie łącze.
 
Ostatnia edycja:

bzyq

Member
To nie jest pakiet "max hd" tylko "max" bez HD (kliknij opis usługi).
Też śledze oferty UPC czekając na coś lepszego. W końcu Mikołaj to Mikołaj myśle że przed świętami będzie jeszcze LEPSZA oferta, no ale zobaczymy:roll:.
Tak na marginesie kończy mi się umowa z Cyfrowym Polsatem i zastanawiam się bo w grudniu
będe brał internet z UPC czy brać też pakiet TV HD od UPC czy zostać przy C.P.??
Który z nich ma lepszą jakość obrazu? jest widoczna różnica?
Pozdrawiam

Miesiąc temu stałem przed identycznym dylematem i ze względu na internet zdecydowałem się UPC. Dla mnie nie ma żadnej różnicy co do jakości programów, jedynie trzeba się przyzwyczaić do nowego układu kanałów. Wziąłem od UPC paczkę MaxHD + 10 Mbit net. Za wszystko płace 112,50zł.
 

Artek610

New member
UPC: Canal+ i FilmBox za darmo - UPC - Media2.pl

Od 23 listopada do 17 grudnia 2010 roku w telewizji kablowej sieci UPC Polska trwa promocja "Ciesz się Premium UPC", w ramach której abonenci telewizji cyfrowej UPC mogą uzyskać darmowy dostęp do pakietów Canal+ oraz FilmBox aż do 18 grudnia 2010 roku.

Promocję można aktywować przez kontakt z Telefonicznym Biurem Sprzedaży UPC. Co ważne - jak zapewnia operator - po zakończeniu promocji pakiety zostaną automatycznie deaktywowane.

Dla kogo promocja?
Promocja skierowana jest do klientów, którzy "są lub stają się abonentami organizatora promocji w zakresie wybranej Usługi Telewizji Cyfrowej: Pakiet Select HD, Pakiet Select HD z nagrywarką, Pakiet Max HD, Pakiet Max HD z nagrywarką w ramach promocji: "Najlepsza" (2010-7), "Mistrzowska" (2010-2), "Wielki hit cenowy" (2010-4), "Mikołajkowa wyprzedaż” (2010-1), "Cyfrowa rozrywka" (2010-3), oraz na dzień przystąpienia do promocji nie są abonentami organizatora Promocji w zakresie cyfrowego Pakietu Premium Canal+ ani Pakietu Premium Filmbox".

Dodatkowo napiszę, że pojawiła się nowa wersja oprogramowania do dekodera Pace DCR7111 (HD bez nagrywarki), która umożliwia zarządzanie energią.
 
Ostatnia edycja:

ondraczek

New member
Miesiąc temu stałem przed identycznym dylematem i ze względu na internet zdecydowałem się UPC. Dla mnie nie ma żadnej różnicy co do jakości programów, jedynie trzeba się przyzwyczaić do nowego układu kanałów. Wziąłem od UPC paczkę MaxHD + 10 Mbit net. Za wszystko płace 112,50zł.
Nie można sobie ustawić kanałów w dowolnej kolejności?
 

mezzoo

New member
Miesiąc temu stałem przed identycznym dylematem i ze względu na internet zdecydowałem się UPC. Dla mnie nie ma żadnej różnicy co do jakości programów, jedynie trzeba się przyzwyczaić do nowego układu kanałów. Wziąłem od UPC paczkę MaxHD + 10 Mbit net. Za wszystko płace 112,50zł.


bzyq- piszesz że nie widzisz różnicy a co miałeś przed UPC Cyfrowy Polsat? (oby tak było, jakość wizji jest dla mnie ważna)
 

pkomp

New member
7111 philips to hd z nagrywarką....tak jest ustawienie zarządzania energią od paru ładnych dni - jak nic nie robisz to okienko że sie wyłączy albo wcisnij ok
mozliwośc ustawienia na godziny nocne jak ktoś komara przytnie(choć mi to i tak bez różnicy bo wstaje i wyłączam rano - nie wiem kiedy usnę hehehe a o timerze zapominam)

ondraczek mozesz sobie dodac tylko do ulubionych a i tak w ulubionych kolejnośc kanałów z dekodera pozostaje - to minus i to spory
 

ruster

Member
Swoją drogą, Multimedia poradziła sobie z możliwością ustawiania własnej kolejności kanałów, a UPC nie. Dla mnie osobiście jest to b.duży problem i po roku użytkowania UPC ciągle mnie wkurza latanie po 'moich' kanałach, co w przypadku ponad 100 kanałów jest dość uciążliwe. Zwłaszcza gdy człowiek od kilku lat przyzwyczaił się że np.TVN jest na 8, a tv4 na 4 itd. Orientujecie się w czym UPC ma problem?
Co do ofert świątecznych też czekam na coś ciekawego. Swoją drogą zauważcie, jak praktycznie każda platforma puszcza spoty reklamowe z promocjami, a w UPC cisza... Czyżby fachowcy z działu odp. za promocje przespali lekko temat? A może cisza przed burzą?:) Koniec listopada...
 

pkomp

New member
pewnie wina w dekoderach i ich sofcie - zasadniczo mi nie przeszkadza - kanały popularnonaukowe są zgrupowane więc mam wygodę latając od national geographic do history :) - reszta mnie mało interesuje
 

bzyq

Member
Nie można sobie ustawić kanałów w dowolnej kolejności?
Są ustawione na sztywno. Ale jest taka opcja ulubione, która pozwala je dodawać do swojej listy. Tylko nie wiem jak to dokładnie działa bo jeszcze się tym nie bawiłem. Mam wydrukowaną listę ich kanałów z nr na dekoderze i w ten sposób se radzę :smile:
 

bzyq

Member
bzyq- piszesz że nie widzisz różnicy a co miałeś przed UPC Cyfrowy Polsat? (oby tak było, jakość wizji jest dla mnie ważna)

Tak miałem wcześniej CP z ich dekoderem Samsung HD (modelu nie pamiętam). Oba sygnały są podłączone do plazmy 42 calowej panasa G10E i nie ma żadnej różnicy w jakości. Oczywiście dużo zależy od konkretnego kanału i co jest nadawane. I najważniejsze ja nie jestem maniakiem i nie twierdze tego na podstawie jakiś super urządzeń pomiarowych tylko na podstawie tego co widzi moje oko i jest OK. A też tu ciągle czytam, że CP jest najgorszy, UPC to szmelc i tylko n jest OK:hmm:
Mam UPC od 2 listopada i jak na razie żadnego zwiecha czy dziwnych zachowań dekodera nie było. Oby tak dalej :popcorn:
 
Do góry