HD w UPC

akslow

New member
Umowe podpisalem 7 lipca 2010 z upc na tv i internet. Czy w zwiazku z usunieciem kanalu jetix moge zrezygnowac z umowy bez konsekwencji. Nie wiem czy ten kanal w momencie podpisywania umowy byl na liscie. Nie zupelnie zalezy mi na rezygnacji z uslug. Ale chcialbym miec karte przetargowa z konsultantem i moze uda sie wynegocjowac nowa umowe na warunkach obecnych promocji. Moglbym podmienic obecny pakiet select +8mbit na selecthd + 10mbit. No i najwazniejsze dla mnie umowa na 12 miesiecy a nie na 24 jak do tej pory. Prosze o pomoc.
 

Skreedi

New member
Hmm... Disney Playhouse nie za bardzo mnie już interesuje... :mrgreen: Ale czy wiadomo co jeszcze czeka nas w końcówce roku? Mogą być plotki lub cokolwiek innego, chodzi mi tylko o dodawanie nowych programów. Chciałbym mieć wreszcie Sci-Fi Channel (z tego co wiem to na którymś kanale go testują...) i coś z Nki, ale też jakieś nowe ;d


//Swoją drogą, da się coś zrobić z tym aby pierwsze posty były na 1 stronie, a te nowe na 399? Chodzi o zmienioną kolejność po zalogowaniu, jest na odwrót niż przed. xd
 

voyagerPit

New member
Wracam po urlopie, a na forum kompletna cisza ... sezon ogórkowy. Wakacje, czy po ostatnich zmianach z internetem i dodaniu Filboxów na razie nie ma o czy pisać?
 

szewol

New member
Bez reklam
Wracam po urlopie, a na forum kompletna cisza ... sezon ogórkowy. Wakacje, czy po ostatnich zmianach z internetem i dodaniu Filboxów na razie nie ma o czy pisać?

Ofeta UPC jest stale rozbudowywana, więc i klienci zadowoleni - nie narzekają. Chociaż zapewne są tacy, co to im źle ;). Ja tam czekam jeszcze na Eurosporty HD i paczkę telewizji "n", wtedy ludzie od programingu będą mogli odsapnąć ;)


Ja czekam kiedy UPC wprowadzi pakiet: Canal+, HBO, Cinemax, FilmBox w cenie 50 zł :D

Stwierdzam, że UPC nie promuje klientów kupujących więcej niż jeden filmowy pakiet Premium. Mam obecnie HBO, Canal+ i Super HD. Jestem zainteresowany pakietem FilmBox, ale nie w cenie 10 zł, przy posiadanej już ofercie.

Może UPC powinna wziąć przykład z Vectry na promocje kanałów Premium, nawet jesli miałaby dotyczyć ona tylko pakietów filmowych (bez Super HD):
- dowolny Premium x 2 = 39,90 zł (19,95zł za sztukę)
- dowolny Premium x 3 = 44,90 zł (14,97zł za sztukę)
- dowolny Premium x 4 = 49,90 zł (12,48zł za sztukę)
 
Ostatnia edycja:

ROMI64

New member
Ofeta UPC jest stale rozbudowywana, więc i klienci zadowoleni - nie narzekają. Chociaż zapewne są tacy, co to im źle ;). Ja tam czekam jeszcze na Eurosporty HD i paczkę telewizji "n", wtedy ludzie od programingu będą mogli odsapnąć ;)


Ja czekam kiedy UPC wprowadzi pakiet: Canal+, HBO, Cinemax, FilmBox w cenie 50 zł :D

Stwierdzam, że UPC nie promuje klientów kupujących więcej niż jeden filmowy pakiet Premium. Mam obecnie HBO, Canal+ i Super HD. Jestem zainteresowany pakietem FilmBox, ale nie w cenie 10 zł, przy posiadanej już ofercie.

Może UPC powinna wziąć przykład z Vectry na promocje kanałów Premium, nawet jesli miałaby dotyczyć ona tylko pakietów filmowych (bez Super HD):
- dowolny Premium x 2 = 39,90 zł (19,95zł za sztukę)
- dowolny Premium x 3 = 44,90 zł (14,97zł za sztu
- dowolny Premium x 4 = 49,90 zł (12,48zł za sztukę)

Wydaje się to dobrym pomysłem, może marketing UPC przeczyta ten post... :)
 

Logoth

New member
Racja, też uważam, że zmiany i nowości powinny być co tydzień. Całkowicie do bani to upc.


to jest forum hdtv, nie internet+telefon

filmbox jest bardzo niszowym kanalem, disney jest dla dzieci, my od lata 2008 czekamy na eurosport HD.
tu nie chodzi o marudzenie na UPC, ale pokazywanie w jakim kierunku chcemy widziec rozwoj oferty.
 

brodacz

Active member
Bez reklam
to jest forum hdtv, nie internet+telefon

filmbox jest bardzo niszowym kanalem, disney jest dla dzieci, my od lata 2008 czekamy na eurosport HD.
tu nie chodzi o marudzenie na UPC, ale pokazywanie w jakim kierunku chcemy widziec rozwoj oferty.

My to znaczy kto Towarzyszu Logoth? Niech partia pozna nasze szeregi. Bo tylko z nami kraj czeka świetlana przyszłość. A upc i karłom reakcji mówimy stanowcze nie.
 

Logoth

New member
My to znaczy kto Towarzyszu Logoth? Niech partia pozna nasze szeregi. Bo tylko z nami kraj czeka świetlana przyszłość. A upc i karłom reakcji mówimy stanowcze nie.


w jaki sposob dyskusja o kanalach telewizji doprowadzila Cie do mysli o partii to dla mnie tajemnica. powinienes sie leczyc jesli takie mysli wkradaja sie 21 lat po transformacji.

a 'my' znaczy okolo polowy postujacych tu, na facebooku i media2. zapewniam cie, ze nie upominam sie na forum o eursport z innych kont, wiec mam podstawy by mowic 'my'
 

brodacz

Active member
Bez reklam
w jaki sposob dyskusja o kanalach telewizji doprowadzila Cie do mysli o partii to dla mnie tajemnica. powinienes sie leczyc jesli takie mysli wkradaja sie 21 lat po transformacji.

a 'my' znaczy okolo polowy postujacych tu, na facebooku i media2. zapewniam cie, ze nie upominam sie na forum o eursport z innych kont, wiec mam podstawy by mowic 'my'

Zapominasz, że w takie fora bawią się ludzie w przedziale wiekowym mocno sportowym. A są też osoby, które sportem nie żyją i na takie fora nie wchodzą. Przyznaję, że HD w sporcie ma szczególne uzasadnienie, ale zapewniam Cię, że według ostatniego badania zadowolenia klientów i oglądalności pakietu HD, Zen TV osiągnęło wyższą pozycję niż Polsat Sport... też mnie to zaskoczyło ale uzmysłowiło też, jak silną grupę widzów stanowią panie i osoby o odmiennych zainteresowaniach niż sport. Aby jeszcze bardziej zszokować co poniektórych dodam, że Romantica ma oglądalność na poziomie 14 %.
 

m_lesiu

New member
filmbox to tylko kolejna pozycja hd w statystykach.

dzisiaj włączono vod w kielcach. widać że oferta telewizyjna jest cały czas rozszerzana i do jesieni jeszcze wiele się może wydarzyć.

tutaj można oglądnąć eurosport hd w najbardziej emocjonującym momencie:
Polacy zdobywają 2 medale na 800 metrów w Barcelonie - Joe Monster

i co sądzicie o jakości?

Oglądałem kawałek 24h LeMans na Eurosport 2 HD na Cyfrze+ i jakość obrazu była bardzo dobra (czyli to co na powyższym filmiku, ale bez pixelozy od kompresji).
 

voyagerPit

New member
Tyle tylko, że z tego "newsa" ABSOLUTNIE NIC nie wynika i po raz kolejny nic się nie zmienia w układzie:
My chcemy EUROSPORT HD, UPC to wie i prowadzi rozmowy, my wiemy że oni rozmawiają, nikt nie wie kiedy to się zakończy, hehehe
:)
 

m_lesiu

New member
UPC w końcu przestało swoim obecnym klientom rzucać kłody pod nogi. Można już bez żadnych problemów przesiąść się na nowe promocje, mimo że jest się związanym dotychczasową umową. No i łącze 50Mbit w pakiecie 2-w-1 jest raptem o 10,50zł droższe od pakietu z 25Mbit, więc jeśli tylko ktoś ma dostęp do wyższych prędkości, to wybór jest oczywisty ;-)

Mam nadzieję że w końcu to Eurosport HD zobaczymy, bo ileż to już można czekać (niedługo stuknie chyba 2 lata, odkąd UPC zapowiedziało ich wprowadzenie do swojej oferty :) ).
 

radecki

New member
Napisał brodacz
Jest taniej ogólnie, jedynie SHD wzrósł z 15 na 20 zł ale za to na zawsze.

na sąsiednim forum atomix napisał/a:Na stronie upc.pl przy promocji Super HD nadal jest link do poprzedniego regulaminu - z 15 zł
icon_wink.gif


no i własnie powołując się na ten regulamin udało mi się dziś zamówić Super HD w promocyjnej cenie 15 zeta za 6 msc:) choć poczatkowo była lekka konsternacja i konsultacja poza linią tel. a potem oczywiście zgoda, że skoro regulamin mówi...to mówi:))
wniosek? należy dokładnie czytać regulamin promocji:))
pozdro dla wszystkich...
 

voyagerPit

New member
radecki napisał:
...Na stronie upc.pl przy promocji Super HD nadal jest link do poprzedniego regulaminu - z 15 zł
icon_wink.gif

no i własnie powołując się na ten regulamin udało mi się dziś zamówić Super HD w promocyjnej cenie 15 zeta za 6 msc:) choć poczatkowo była lekka konsternacja i konsultacja poza linią tel. a potem oczywiście zgoda, że skoro regulamin mówi...to mówi:))
wniosek? należy dokładnie czytać regulamin promocji:))
pozdro dla wszystkich...

To oczywista oczywistość :D
Aktualnie są dwie równoległe promocje na pakiet Super HD, w zależności na którą się powołasz z tej korzystasz:
http://www.upc.pl/pdf/upc_regulamin_promocji_super_hd_2010-2.pdf
http://www.upc.pl/pdf/upc_regulamin_promocji_super_hd_2010-3.pdf

jest też promocja Wielki Hit Cenowy, w którym Super HD jest miesiąc bezpłatnie, potem 23 miesiące w cenie 15zł, bez opłaty aktywacyjnej ;)
http://www.upc.pl/pdf/upc_regulamin_promocji_wielki_hit_cenowy_2010-1.pdf
 
Do góry