HD w UPC

ssja

New member
programy FILMVOX test 3,4,5 i 8 gotowe do emisji w klazdej chwil pozostale zapowiadane programy znajda sie w ofercie do konca sierpnia
 

Logoth

New member
ja chcialbym eurosporty hd, sci-fi i nic wiecej. (no i przechodzenie wszystkich kanalow na hd).
masa nowych kanalow troszke zbyteczna, milo ale nie krytycznie istotne.

co do promocji/cen. milo byloby gdyby szybkosci/oferta sie polepszaly w ramach obecnych umow, a nie kolejne promocje i pakiety.
 

szewol

New member
Bez reklam
Mi w UPC Polska najbardziej brakuje Eurospotów HD, Cinemax HD oraz kanałów telewizji "n" (nFilm HD, nFilm HD 2, MGM HD, nSport HD, Wojna i Pokój). Gdy je wprowadzą, to będzie dla mnie najlepsza oferta, później kolejne mogą sobie wprowadzać jakie chcą, bo "moje" wszystkie już będą :razz:
 

Skreedi

New member
FilmBox - 470 (Darmowy)
Filmbox Extra - 473
Filmbox Family - 472
FilmBox HD - 471

Reszta płatna w pakiecie... (Poprawcie kanały jeśli się pomyliłem) I to miał być wierzchołek tego co nas czeka w poniedziałek/tym tygodniu... ;d
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Szału nie zrobili... A tak Brodacz szumu narobił...

I to jest to o czym pisałem... najlepiej za darmo wszystko dostać. Za 90 był net 25 jest 50 mb - źle ? WSZYSTKIE nowe promocje też dają ceny niższe od poprzednich. A z SHD można w ciągu miesiąca zrezygnować. Ciekawe co sobie wyobrażałeś ?
 

marcink121

New member
I to jest to o czym pisałem... najlepiej za darmo wszystko dostać. Za 90 był net 25 jest 50 mb - źle ? WSZYSTKIE nowe promocje też dają ceny niższe od poprzednich. A z SHD można w ciągu miesiąca zrezygnować. Ciekawe co sobie wyobrażałeś ?


Nie chce nic za darmo. Ale jakieś nowe kanały TV mogli by wrzucić choćby Eurosport HD albo jak dla mnie Rebel TV. Dotychczas miałem 10Mbit/s za 99zł w innej sieci takiej lokalnej i mi wystarczał a teraz mam za no trochę więcej niż polowe 25Mbit/s i więcej to mi nie potrzeba. Mogli by co najwyżej zwiększyć Upload a nie koniecznie zmniejszać cenę bo na co komu 120Mbit transfer to mnie ciekawi.. Bo dobrze było by jeśli mogę od brata film z wakacji pobrać w locie praktycznie to dobrze było by żeby brat też mógł ten film łodemnie w locie pobrać..
 

ostry66

New member
A skad masz informacje ze dodanie nagrywarki do pakietu MaxHD+25Mb/s (119,50) kosztuje 20 PLN? Na stronie UPC tylko z netem 50Mb/s wystepuje MaxHD z nagrywarką :(
 

brodacz

Active member
Bez reklam
A skad masz informacje ze dodanie nagrywarki do pakietu MaxHD+25Mb/s (119,50) kosztuje 20 PLN? Na stronie UPC tylko z netem 50Mb/s wystepuje MaxHD z nagrywarką :(

Wróciła opcja wybierz 2 usługi a tańsza będzie za pól ceny. Kto by jednak chciał płacić 139,50 za 25 M skoro 7 % więcej i jest 100% szybciej...
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Nie chce nic za darmo. Ale jakieś nowe kanały TV mogli by wrzucić choćby Eurosport HD albo jak dla mnie Rebel TV. Dotychczas miałem 10Mbit/s za 99zł w innej sieci takiej lokalnej i mi wystarczał a teraz mam za no trochę więcej niż polowe 25Mbit/s i więcej to mi nie potrzeba. Mogli by co najwyżej zwiększyć Upload a nie koniecznie zmniejszać cenę bo na co komu 120Mbit transfer to mnie ciekawi.. Bo dobrze było by jeśli mogę od brata film z wakacji pobrać w locie praktycznie to dobrze było by żeby brat też mógł ten film łodemnie w locie pobrać..
Zamieniając 25 Mb na 50 Mb masz automatycznie upload 5 Mb, więc jak to nie szybciej ?
 
Do góry