HD w UPC

REBUS82

New member
To nie jest tak jak napisałeś to była dziwna sprawa bo umowa z Tvp została już podpisana 3.Czerwca tyle że Upc nikomu nic nie powiedziała a że media2 pomyślało dzisiaj piątek to Upc kanałów nie da i napisali !!!
Gracjan jak umowa zostala podpisana z tvp 3 czerwca to czemu nie wlaczyli tvp hd wczesniej chocy na otwarcie mundialu i na 1 mecz o 16 tylko dopiero kolo 21 godziny?
 

biopal123

New member
Noi przeciesz dzien wczesniej gdy dzwonilo sie do partyline lecialo info iz w piatek w godz.13-15 nastapi przerwa techniczna w dostawie tv cyfrowej i netu,choc u mnie w gdansku tej przerwy niezauwarzylem.
 

ROMI64

New member
Noi przeciesz dzien wczesniej gdy dzwonilo sie do partyline lecialo info iz w piatek w godz.13-15 nastapi przerwa techniczna w dostawie tv cyfrowej i netu,choc u mnie w gdansku tej przerwy niezauwarzylem.

Wszystko jest ok. ale sprawdź czasami pisownię...dobra rada i nie obraź się za to.
Pozdrawiam ;-)
 
Ostatnia edycja:

Rintin

New member
Nie powiem zdziwilo mnie upc w koncu cos sie ruszylo :).Ciekawe czy jeszcze cos szykuja ? czy ewentualne nowe kanaly hd dolacza do pakietu super hd ? ( kanaly n czy eurosporty ? ) czy zostanie stworzony nowy pakiet dodatkowy ?.Teraz cena pakietu super hd jest atrakcyjna ale tylko na jeden pakiet moge sobie pozwolic wiec chyba musze czekac tyle ze cena super hd zapewne podskoczy z 15zl na 25zl.
 

ssja

New member
tak bo wprowadzenie programów TVP to poczatek ostatnich przed wakacyjnych zmian i uzupelnien szczególnie pakietu SUPER HD o kilka naprawde wartosciowych pozycji...
 

ssja

New member
przeciez w okresie wakacji nikt nie doda żadnych programów w tym np dodatkowo platnych jak paczka FILMBOX ktora znajduje sie juz w UPC CZECHY WĘGRY I SŁOWACJA...a np o BBC HD samo UPC informowało ze pewnie trafi do oferty po starcie polskiej wersji
odkryte testy FILMBOX I RUSH HD zamknieto
warto zaglądac na strony UPC innych oddzialów sa doskonalą wskazówką ewentualnych zmian np w UPC CZECHY SŁOWACJA WEGRY pojawil sie podzial tematyczny kanałów
 

AnTurek

New member
Witam, A propo osób pracujących na stanowisku konsultanta, to jedna Pani zapewniała mnie, iż podwyżka 5 zł abonamentu dotyczy wszystkich klientów - tych ze stażem i tych co dopiero kupuja usluge UPC. Mówiła mi, że 105 zł dotyczy wszystkich a wg mnie to podwyzka jest dla starych Klientów (z powodu posiadania więcej niż 3 kanały HD w standardzie)
 

joshua

New member
Witam, A propo osób pracujących na stanowisku konsultanta, to jedna Pani zapewniała mnie, iż podwyżka 5 zł abonamentu dotyczy wszystkich klientów - tych ze stażem i tych co dopiero kupuja usluge UPC. Mówiła mi, że 105 zł dotyczy wszystkich a wg mnie to podwyzka jest dla starych Klientów (z powodu posiadania więcej niż 3 kanały HD w standardzie)

Hmm, ale chyba tylko tych którzy nie mają umowy terminowej? Sprawdziłem z ciekawości u siebie i MAX HD mam za równe 100,00 PLN...

Mi akurat oglądanie sportu powiewa, szczerze mówiąc dużo bardziej ciekaw jestem tego czy UPC wprowadzi w końcu BBC CBeebies - bo jak na razie to ten program jest dostępny tylko w cyfrowym polsacie :(

A UPC chciałbym pochwalić za to, że przy okazji wprowadzenia TVP HD w końcu poukładali kanały i nie trzeba rzucać z rękawa kanałami typu 336/320 tylko spokojnie sobie wybrać to co się chce oglądać.
Brakuje tylko możliwości ustawiania programów po swojemu albo stworzenia listy szybkiego dostępu - w każdym razie nie mam tego w Cisco.

A, jeszcze jedno - ostatnio wkurzyło mnie to, że durne Cisco blokuje sygnał video na eurozłączu gdy podłączone jest HDMI... Po jaką cholerę to robią?
 

AnTurek

New member
Umowy terminowej ale na co? Jeśli na rabat to podwyzka tez dotyczy tych klientów. Ja taka umowe posiadam na 5% i przed podwyżką płaciłem 95 zł a teraz 100 zł (105 zł minus 5%).

Jeśli chodzi o listę szybkiego dostępu to możesz sobie przecież powybierać kanały jakie chcesz do Ulubionych. O to ci chodzi?
 

joshua

New member
Umowy terminowej ale na co? Jeśli na rabat to podwyzka tez dotyczy tych klientów. Ja taka umowe posiadam na 5% i przed podwyżką płaciłem 95 zł a teraz 100 zł (105 zł minus 5%).

Powiem tak: we wrześniu ub. roku dokupiłem pakiet HD Max z nagrywarką, generalnie przedłużyłem umowę na wszystkie trzy usługi (płacąc za dwie) - chyba na 18 miesięcy, w sumie nie pamiętam (nieistotne, i tak korzystam:). I od września mam na fakturach abonament 100zł za MAX+nagrywarka HD

Jeśli chodzi o listę szybkiego dostępu to możesz sobie przecież powybierać kanały jakie chcesz do Ulubionych. O to ci chodzi?

Hmm, dodać mi się udało - gorzej z dostępem do tych ulubionych :) Chyba będę musiał odgrzebać gdzieś instrukcję do tego ciskacza...
 
Do góry