HD w UPC

NiEb0

New member
@jaceksobczak: AD1. Nagrywarka nagrywa wszystko, czyli EPG wraz z opisem nagrywanego materiału, wszystkie ścieżki dźwiękowe oraz napisy (jeśli są dostępne). Tak więc podczas odtwarzania możesz sobie wybrać oryginalną fonie + napisy jeśli takowe były do wyboru.

AD2. Nie ma możliwości wgrania czegokolwiek na mediaboxa oraz niczego z niego wyciągnięcia. Są niby stwarzające takie możliwości wejścia, ale niestety poblokowane. Natomiast sam dysk mediaboxa po wyjęciu i podpięciu go do komputera nie zawiera żadnego znanego systemu plików. Tak więc nie ma możliwości wyciągnięcia nagrań poza dekoder, a przynajmniej nikt się jeszcze nie pochwalił złamaniem tych zabezpieczeń. Reasumując - do mediaboxa nie można nic wgrać ani nic z niego zgrać.
 

Logoth

New member
czy ktos wie moze jak 'odblokowac' klawisze glosnosci w pilocie do szarego mediaboxa? mogę sterowac glosnością tylko pilotem do dekodera hd.
 

biopal123

New member
leonwawa napisał:
O o właśnie takich jak kolega cytowany lubię "najbardziej" :)
Nie do końca ma taki dobrze w życiu (może non stop może chwilowo) i się wyżywa na bogu ducha winnych pracownikach infolinii.

Kolego w UPC na infolini nie pracują "cipy, patafiany czy frajerzy" a normalni ludzie tacy jak ty czy ja (i nie ważne jest gdzie pracujesz i co robisz bo i tak nie mamy możliwości sprawdzić).

Co do samej oferty UPC luuuuuuudzie jak wam:
- nie pasuje cena
- nie pasuje oferta
- nie chce się czekać na nowe HD
- "strasznie" dokucza zawieszający się dekoder HD
- nie odpowiada sposób działania firmy

to idźcie z Bogiem, zmieńcie operatora i dupę truć idźcie gdzie indziej.

Jeśli chcecie na złość "tyłek odmrozić" w myśl zasady" odejdę z UPC i nie pozwolę, aby ze mnie durnia robiło - jak się czujesz durniem to twoja sprawa.

Ja używam w UPC tv już lata (internet mam 64/8 Mb/s u lokalnego operatora na Tarchominie) i jestem zadowolony, oczywiście jak większość sprawdzałem możliwości u konkurencji i póki co nie ma sensu zmieniać.
w większości przypadków to mało przejrzyste łączenie pakietów, brak możliwości podłączenia za free więcej niż jednego odbiornika i brak pewności czy nie usuną jakiegoś kanału.

Żyjemy w Polsce i trzeba brać pod uwagę niestety to, że jak jest dobrze to lepiej się tego trzymać, bo się może okazać, że "lepsze będzie wrogiem dobrego"

pozdrawiam
bu ha ha ale mi dobrze,TO jest wkoncu UPC najwieksz siec kablowa i nalezy wymagac od takiego molosa duzo wiecej,nawet chyba co niektoreduzo mniejsze sieci lepiej sobie radza z rozwijaniem oferty cyfrowej....ale jak ci to wystarcza i jestes minimalista i zadowlisz sie nawet byle czym to wspoczuje..
 
Ostatnia edycja:

yacek _b

New member
Hej , a kiedy canal + , polsat sport HD zmienili logo na bardziej przeźroczyste ? Bo dzisiaj odpalam tv , a tu prosze zmiana w dobrym kierunku . ;)
Ciekawie kiedy AXN coś zrobi z tym swoim logiem :confused:
 

tomek_fcb

New member
Mówiło się o tym, że zmiany logotypów nastąpią w okolicach grudnia a tu juz dzisiaj widać nową odsłonę C+. Trochę archaiczne ( początki C+ w Polsce ) te loga ale przynajmniej plazm nie będą już wypalać ;)
 

actchris

New member
leonwawa napisał:
O o właśnie takich jak kolega cytowany lubię "najbardziej" :)
Nie do końca ma taki dobrze w życiu (może non stop może chwilowo) i się wyżywa na bogu ducha winnych pracownikach infolinii.

Kolego w UPC na infolini nie pracują "cipy, patafiany czy frajerzy" a normalni ludzie tacy jak ty czy ja (i nie ważne jest gdzie pracujesz i co robisz bo i tak nie mamy możliwości sprawdzić).
1. Nie jesteśmy kolegami ..

2. Jeśli czekasz na infolinii 40min i w czasie próby załatwienia sprawy pracowni BOK po prostu mówi Ci że nie ma ochoty z tobą rozmawiać bo dawno temu składałeś zamówienie które nie zostało zrealizowane bo przyjęte zostało przez inną osobę i po prostu odkłada słuchawkę to chyba nie jest normalne ?? po to taki "patałach" tam pracuje żeby rozmawiać z klientami i wysłuchać ich do końca nie mówiąc o tym że ma przyjąć zamówienie !!!!

3. UPC mam też od jakiegoś czasu i ofeta mi pasuję, przydały by się nowe kanały bo konkurencja odskoczyła w tym przypadku ....

Dodam że mam możliwość mieć UPC, VECTRE, ASTER, Multimedia, LAnet, TPSA, Supermedia, Ofertę SAT (antena zbiorcza) .... a mimo to zostałem i zostaję z UPC ... tu chodzi o sposób obsługi klienta przez pracownika UPC ... na drugi dzień inna osoba (tym razem Pani) też nie mająca nic wspólnego z osobą która kiedyś przyjęła niezrealizowane zamówienie załawtiła wszystko w godzinę ... jak się chcę to się ....
 
Ostatnia edycja:

szymonst

New member
Actchris obrażasz ludzi (szczególnie tą kobietę) więc sam sobie wystawiasz świadectwo człowieka przynajmniej źle wychowanego jeśli nie po prostu chama i prostaka. Per "cipa" to sobie możesz mówić do żony jeśli ci nie da w pysk za to.
 

brodacz

Active member
Bez reklam
actchris napisał:
Dodam że mam możliwość mieć UPC, VECTRE, ASTER, Multimedia, LAnet, TPSA, Supermedia, Ofertę SAT (antena zbiorcza) .... a mimo to zostałem i zostaję z UPC ... tu chodzi o sposób obsługi klienta przez pracownika UPC ... na drugi dzień inna osoba (tym razem Pani) też nie mająca nic wspólnego z osobą która kiedyś przyjęła niezrealizowane zamówienie załawtiła wszystko w godzinę ... jak się chcę to się ....
To chyba masz dużo mieszkań skoro taki wybór bo ja nie zna przypadku, by w jednym bloku były 4 tv kablowe. A Ty piszesz o ...
 

actchris

New member
brodacz napisał:
To chyba masz dużo mieszkań skoro taki wybór bo ja nie zna przypadku, by w jednym bloku były 4 tv kablowe. A Ty piszesz o ...

Jednio :)

http://g.skorosze.net/index.php?option=com_content&task=blogcategory&id=29&Itemid=76

indent1.png
TV naziemna, satelitarna, HDTV, radio
indent1.png
LANET
indent1.png
SPRAY S.A.
indent1.png
ASTER
indent1.png
UPC
indent1.png
TP S.A.

Do tego jest Multimedia bo ogłaszają się na tablicy informacyjnej w budynku, spray zmienił nazwę na vectr (znany powód)
 

yacek _b

New member
Czy ktoś miał mozliwośc porównania jakości obrazu C+ , C+ Film z HBO , HBO Film , kiedyś słyszałem że C+ ma lepsza jakość , pytam bo troche się zastanawiam nad zmianą , czy po zakończeniu umowy nie brać HBO , Na C+ jest sporo sportu ( piłeczka ) a troszke ona mnie mniej kręci ;) . A patrząc na filmy to HBO chyba trochę " ciekawsze " . Co o tym sądzicie ?
 

kreemik

New member
Ja zastanawiałem się w UPC miedzy pakietem C+ a HBO i gdzie się nie pytałem, wszyscy polecali HBO. Brałem też pod uwagę że na HBO lecą fajne seriale (True Blood, Entourage, Hung, John Adams czy Generation Kill)
 

yacek _b

New member
kreemik właśnie aktywowałem pakiet HBO :cool: , dla posiadaczy dekoderów HD promocja do lutego za darmo potem 20 zł . A w marcu zrezygnuję z C+ bo ma do kwietnia umowę tak więc za jeden miesiąc zapłacę więcej niż obecnie płace .
 

piskorski

New member
kreemik napisał:
Ja zastanawiałem się w UPC miedzy pakietem C+ a HBO i gdzie się nie pytałem, wszyscy polecali HBO. Brałem też pod uwagę że na HBO lecą fajne seriale (True Blood, Entourage, Hung, John Adams czy Generation Kill)

Hmmm. Moim zdaniem na HBO leci amerykanska popelina. Szczerze mowiac ciezko znalezc jakis interesujacy film.
Na C+ jest sporo premier najnowszych polskich filmow, jest dobre europejskie kino i to lepsze amerykanskie (chociaz i w C+ sa "perelki" w stylu transformers czy innych wanted).
Na C+ sport jest polska liga pilki noznej i euroliga koszykowki (co mnie akurat interesuje). Jest tez NBA.
Moim skromnym zdaniem oferta C+ jest wyraznie lepsza od HBO.
 

tomek_fcb

New member
Ja mam C+ tylko i wyłącznie ze względu na bardzo bogatą ofertę sportową ( wszystkie najlepsze Ligi Piłkarskie Swiata ). Filmy to najczęściej na BR oglądam ale i na C+ czasem się coś ciekawego trafi ;)
 

kreemik

New member
piskorski napisał:
Hmmm. Moim zdaniem na HBO leci amerykanska popelina. Szczerze mowiac ciezko znalezc jakis interesujacy film.
Na C+ jest sporo premier najnowszych polskich filmow, jest dobre europejskie kino i to lepsze amerykanskie (chociaz i w C+ sa "perelki" w stylu transformers czy innych wanted).
Na C+ sport jest polska liga pilki noznej i euroliga koszykowki (co mnie akurat interesuje). Jest tez NBA.
Moim skromnym zdaniem oferta C+ jest wyraznie lepsza od HBO.

Kto co lubi ;-)
Polska liga to żadna rewelacja, a koszykówki nie trawie ;-)
Filmy ? Na dobre filmy ide do kina lub kupuje BR, nie czekam na premierę w telewizji. Jedną dla mnie zaletą pakietu C+ był sport, ale nie ma tam nic co by mnie interesowało ze sportu ;-)
 

yacek _b

New member
jaceksobczak Jeśli chodzio porównanie jakości pakietu Canal+ i HBO - to C+ jest zdecydowanie lepszy jakościowo. Z pakietu HBO tylko HBO HD nadaje w super jakości.


Mam oba pakiety ( na razie ) , kanał HBO jest troszkę gorszy ( jakość obrazu od canal + jednak i tak lepszy od bardzo wielu kanałów jakie są w UPC . Jak już wyżej koledzy wspomnieli " co kto lubi " mnie polska szmaciana liga średnio interesuje ( wole siatkę na PS HD ) i sporty motorowe (nawiasem mówiąc ;) ) , inna sprawa ligi zagraniczne .
Co do filmów , ja " ambitnego kina europejskiego " nie za bardzo , jak i polskiego , więc na razie ( powtarzam na razie ) bardziej pasuje mi HBO .
Doszło do tego w domku że praktycznie kanałów sportowych nikt nie oglądał , więc po co mam płacić ?
Powtórzę , każdy musi znać swoje upodobania i wybrać pod siebie ! :)
 

kreemik

New member

Nie tylko użytkownicy zestawów do odbioru telewizji satelitarnej będą mogli oglądać w weekend tzw. otwarte pasmo Canal+ Sport oraz Canal+ Sport HD. Sygnał udostępnią także wszystkie największe telewizje kablowe.

Na sobotę (21 listopada 2009 roku) płatny kanał telewizyjny Canal+ przygotował gratkę dla polskich kibiców piłki nożnej. Od godziny 16.30 do ok. 19.10 stacja zaplanowała pasmo odkodowanej stacji Canal+Sport i Canal+SportHD. W tym czasie widzowie będą mogli oglądać transmisje meczu Ekstraklasy: Lech Poznań - Ruch Chorzów. Na odkodowany sygnał Canal+ Sport oraz Canal+ Sport HD mogą liczyć użytkownicy telewizji cyfrowej w UPC POLSKA , VECTRA, MULTIMEDIA, ASTER, TOYA, INEA.

 
Do góry