HD w UPC

kavoo

New member
chill napisał:
F1 w jakości HD nie ma a wszystko oprócz sesji treningowych jest w otwartym Polsacie.
No wlasnie... rownie dobrze moglbys powiedziec, ze TVP2 pokazuje caly mecz siatkowki oprocz pierwszych dwoch setow.

Moze dla wszystkich dyletantow, pozal sie Boze ofiar Kubicomanii, najwazniejszy jest wyscig. Ale dla kogos, kto sie Formula 1 interesuje od lat ponad 20, sesje treningowe akurat sa bardzo wazne i ciekawe. Nie mowiac juz o tym, ze otwarty Polsat pokazuje Formule 1 obcieta do 4:3, a ja wole ogladac w naturalnych proporcjach.

O PLS na zywo w Polsacie Sport HD juz nawet nie wspominam, a jakos nie widzialem tego w ramowce Eurosportu... skoro juz o Eurosporcie napomknales odnosnie tenisa.

chill napisał:
Co do NASN to jest to kanał dla fanów sportów zza oceanu: NHL [...]
No wlasnie... i dalej juz nie trzeba cytowac.
 

wek

New member
kavoo napisał:
No wlasnie - czy na pewno DUZO lepsza?

Pod wzgledem HD byc moze, ale na dzien dzisiejszy HD to nie jest oferta, tylko malutki dodatek do oferty...

no wlasnie dyskusja dotyczyla oferty HD, poza tym wcale nie uwazam, ze jest to jakis dodatek do oferty, tylko wazna jej czesc

kavoo napisał:
W porownaniu do UPC brak w niej: TV4, Kino Polska, Hallmark, Movies24, Eurosport2, TVN Meteo, Polsat Sport, Polsat Sport HD, Polsat Sport Extra, BBC Entertainment, BBC Knowledge, BBC Lifestyle, Universal Channel, Sportklub, Nat Wild Geo, NASN i Motor TV.

w upc nie ma Movies24
 

chill

New member
kavoo napisał:
No wlasnie... rownie dobrze moglbys powiedziec, ze TVP2 pokazuje caly mecz siatkowki oprocz pierwszych dwoch setow.
Wielkie faux pas popełniasz porównując trening F1 do 2 setów meczu.
Bardziej mi to przypomina rozgrzewkę siatkarzy bądź piłkarzy. Widać słabo znasz się na siatkówce. Najistotniejsza jest sesja kwalifikacyjna, ale to pewnie wiesz bo wnioskując z Twojej wypowiedzi miewasz się za eksperta w tej dziedzinie ;)
Po za tym sesje treningowe są w godzinach w których większość pracuje/studiuje więc ogląda to garstka, zdarza się oczywiście, że są nad ranem ale to oczywiście ma miejsce jak wyścig odbywa się w innej strefie czasowej.
No wlasnie... i dalej juz nie trzeba cytowac.
O ile mi wiadomo to NHL to jest amerykanska Narodowa Liga Hokeja, więc nie wiem co Cię dziwi w moim stwierdzeniu. Atrakcyjność hokeja można zobaczyć po liczbie widzów na meczach polskiej ligi hokeja.

BTW. Zresztą nie mam zamiaru drążyć tematu wyższości jednych kanałów sportowych nad drugimi bo od początku nie o to chodziło. Precyzuj poprostu swoje wypowiedzi i nie wprowadzaj w błąd innych - odnośnie oferty programowej.
 
Ostatnia edycja:

kavoo

New member
chill napisał:
Każdy wie, że najistotniejsz jest sesja kwalifikacyjna, ale to pewnie wiesz.
Sesja kwalifikacyjna to moze jest najistotniejsza dla ustawienia na starcie, choc nie zawsze - sprobuj przekonac o swojej interesujacej teorii na przyklad Nelsinho Piqueta, ktory w GP Niemiec w tej "najistotniejszej"
laugh.gif
sesji uzyskal 17. wynik, a po wyscigu stanal na drugim stopniu podium.

Poza tym wyniki kwalifikacji nie biora sie z powietrza czy wyniku wrozenia z fusow, tylko z pracy podczas sesji treningowych. Jak ktos sie zna na Formule 1 i wie, o co w tym chodzi, moze z obserwacji przebiegu treningow (popartej sledzeniem live timingu) wyciagnac wlasciwe wnioski. Jak ktos jest dyletantem, chorujacym na "mode na Kubice", to wlasciwych wnioskow nie wyciagnie nawet z wynikow wyscigu na papierze.

Tak wiec nie filozuj :p

chill napisał:
Po za tym sesje treningowe są w godzinach w których większość pracuje/studiuje więc ogląda to garstka
Po pierwsze - co mnie obchodzi wiekszosc?
Po drugie - sa powtorki na Polsacie Sport Extra. Na otwartym jakos nie zauwazylem.
Po trzecie - nawet jesli nie byloby powtorek, to do czegos ten twardy dysk w mediaboxie sluzy... jestem pewien, ze obilo ci sie to o uszy.

chill napisał:
Atrakcyjność hokeja można zobaczyć po liczbie widzów na meczach polskiej ligi hokeja.
Jesli oceniasz atrakcyjnosc NHL na podstawie atrakcyjnosci polskiej ligi hokeja, to... nie mow juz nic wiecej, bo wstyd i kompromitacja
laugh.gif
 

chill

New member
kavoo napisał:
sprobuj przekonac o swojej interesujacej teorii na przyklad Nelsinho Piqueta, ktory w GP Niemiec w tej "najistotniejszej"
laugh.gif
sesji uzyskal 17. wynik, a po wyscigu stanal na drugim stopniu podium.
Akurat był to wyjątek potwierdzający regułę, więc nie wysilaj się tak bardzo :D
nie mow juz nic wiecej to wstyd i kompromitacja
Twoja wypowiedz odnośnie porównania dwóch pierwszych setów siatkówki do treningów w F1 była również wyjątkowo niskich lotów i można ją uznać za to samo
00smirk.gif

PS. Jeśli chcesz kontynuować swoje "gierki" to zapraszam na priva po co zaśmiecać forum Twoimi osobistymi wycieczkami
eusa_shhh.gif
 
Chłopaki wyluzujcie albo przejdźcie na forum o sporcie. Tu spotykaja się fanatycy HD i niech ten temat pozostanie kluczowy. Jako handlowiec upc z przykrościa stwierdzam, że na chwilę obecną nasza oferta HD jest zdecydowanie skromniejsza (gorsza) od Aster. Nie zmienia to jednak faktu, że nie samym HD człowiek żyje, a 40 dodatkowych programów SD jakie oferujemy rozkłada konkurencje na łopatki (wygrana przez ippon ?) Ja też jestem przekonany, że lada chwila oferta HD zostanie uzupełniona, bo przecież upc zawsze było liderem rynku ;)
 

chill

New member
Handlowiec z mojej strony nie ma problemu. Przy okazji może wiesz kiedy w Waszej ofercie bedzie program BBC HD? Podobno wchodzi do Polski a Wy oferujecie juz przecież paczkę BBC.
 

kavoo

New member
handlowiecupc napisał:
Ja też jestem przekonany, że lada chwila oferta HD zostanie uzupełniona, bo przecież upc zawsze było liderem rynku ;)
Przydaloby sie, bo zbyt dlugo nie chce mi sie czekac na podpisanie umowy dot. cyfrowej paczki.

Na razie bazuje na C+ z analogowym UPC, ktore trzymam tylko i wylacznie dla Polsatu Sport/Sport Extra... i juz pare miesiecy temu zaczalem sie zastanawiac nad rezygnacja z analogowego kabla na rzecz CP. Oferta cyfrowa z kabla jest dla mnie optymalna (bo laczy prawie wszystkie atuty wszystkich platform), no ale zeby sie na nia zdecydowac musze miec pewnosc, ze nie zamieniam siekierki na kijek.

Tak wiec nie robcie obciachu ;) i dzialajcie w kwestii tych brakow HD energicznie. Nawet nie zalezy mi tak bardzo na nowych kanalach, to kwestia drugorzedna moim zdaniem. Priorytetem wg mnie jest dogonienie konkurencji i uzupelnienie oferty o to, co juz na naszym rynku jest.

A ja sobie spokojnie poczekam i poobserwuje Wasza skutecznosc negocjacyjna, nie spieszy mi sie panicznie ;)

chill napisał:
Twoja wypowiedz odnośnie porównania dwóch pierwszych setów siatkówki do treningów w F1 była również wyjątkowo niskich lotów i można ją uznać za to samo
00smirk.gif
Wynik po dwoch pierwszych setach w siatkowce jest dokladnie tak samo istotny, jak wyniki sesji treningowych w F1. Na ich podstawie mozna wyciagnac pewne wnioski odnosnie przebiegu seta trzeciego (i ewentualnie nastepnych) dokladnie tak samo, jak na podstawie treningow F1, bo w obydwu przypadkach jest duze prawdopodobienstwo zachowania tendencji wynikow.

Na podstawie rozgrzewki przed meczem siatkowki, ktora porownales do treningow F1, to mozesz sobie ewentualnie wywnioskowac kolor koszulek obydwu druzyn. Najwyzej :D

EOT
 
Ostatnia edycja:

zsoi3

New member
Bez reklam
handlowiecupc - nie wiesz nic o ew. nowosciach w UPC; moze cos o TVP HD, EurosportHD, jakies przecieki, przypuszczenia, etc...?
 

lbk

New member
kavoo napisał:
A mi chodzi o to, ze porownywalem oferty CYFROWE, wiec nie rozumiem, po jaka cholere wyskakujesz tutaj z oferta ANALOGOWA. Na pewno nie po to, zeby sie rzeczowo odniesc do mojego posta, wiec chyba tylko po to, zeby napisac cokolwiek na potrzeby statystyk... ale juz niekoniecznie na temat.
Chyba sam nie bardzo wiesz o co Ci chodzi i co porównujesz. Dużo natomiast mądralujesz. Statystki powiadasz? No tak... muszę Cię dogonić w postach :eek:k:
kavoo napisał:
A to, ze kanaly HD, oferowane przez Aster, spelniaja 80% twoich zapotrzebowan, akurat w tym przypadku jest kompletnie nieistotne i nikogo (poza toba) nie obchodzi.
Rozumiem - jesteś pieniaczem, ale niby kogo obchodzi, że wytłuszczoną czcionką wypisujesz SWOJE programy. Zabawny jesteś :grin:

kavoo napisał:
Ja nie porownuje twoich upodoban do moich upodoban, ja porownuje OFERTY. A jaka jest miedzy nimi roznica - widac czarno na bialym.
To po co je porównujesz,to każdy może sam sobie zobaczyć, porównać, ocenić. Obejdzie się bez Twoich dywagacji i siania egoistycznego zamętu. Dobra. Szkoda czasu. EOT z mojej strony
 

emza4

New member
kavoo napisał:
Przydaloby sie, bo zbyt dlugo nie chce mi sie czekac na podpisanie umowy dot. cyfrowej paczki.

Na razie bazuje na C+ z analogowym UPC, ktore trzymam tylko i wylacznie dla Polsatu Sport/Sport Extra... i juz pare miesiecy temu zaczalem sie zastanawiac nad rezygnacja z analogowego kabla na rzecz CP. Oferta cyfrowa z kabla jest dla mnie optymalna (bo laczy prawie wszystkie atuty wszystkich platform), no ale zeby sie na nia zdecydowac musze miec pewnosc, ze nie zamieniam siekierki na kijek.

Tak wiec nie robcie obciachu ;) i dzialajcie w kwestii tych brakow HD energicznie. Nawet nie zalezy mi tak bardzo na nowych kanalach, to kwestia drugorzedna moim zdaniem. Priorytetem wg mnie jest dogonienie konkurencji i uzupelnienie oferty o to, co juz na naszym rynku jest.

A ja sobie spokojnie poczekam i poobserwuje Wasza skutecznosc negocjacyjna, nie spieszy mi sie panicznie ;)
Ooo to widzę że nie tylko ja przyjąłem taktykę na przeczekanie UPC:p Co tu duzo mówić, na razie ich oferta cenowo-cyfrowa (głownie jeśli chodzi o HD) szczególnie dla obecnych klientów nie jest zbyt ciekawa.
 

BlackC

New member
Witam ,
może założymy klub czekających na porządną ofertę UPC . :D:D:D
Ja też ciągle czekam a czasu mam dużo , może do końca grudnia kiedy kończy mi się umowa na analog ich oferta spełni nasze oczekiwania .
Pozdrawiam
 

wek

New member
kurcze, 3 dni do konca igrzyska a tvp hd i sport jak nie bylo tak nie ma, ale kaszana.

a tak sie cieszylem, jak czytalem swego czasu informacje od pani rzecznik o tym slawnym juz 'nie od pierwszego dnia...'
 

wek

New member
macler napisał:
Co do kanalow tvp sport i tvp hd to upc polecialo z nami abonentami jak zawsze w ....

bardzo delikatnie powiedziane :)
chyba z braku tvp sport i hd na czas igrzysk cieszy sie jedynie moja zona, ktora uwaza, ze gdyby te kanaly byly to ogladalbym jeszcze wiecej sportu :)
 
Co do nowych programów to przytoczę historyjkę z mojego doświadczenia.
Kilka tygodni temu zadzwonil klient by dostroić Mu telewizor. Miałem blisko, więc wpadlem i zobaczylem, że pojawił się nowy program. Następnego dnia otrzymałem maila z firmy, że uruchomiliśmy nowy kanał. Nie liczcie więc, że będę o czymś wiedział przed oficjalnym wprowadzeniem (obym się mylił)
 

szewol

New member
Bez reklam
Handlowiec, a jak tam z promocjami na HBO. Coś się ruszyło (jak w przypadku C+), czy dalej to samo? Bo nie odpowiedziałeś - albo przeoczyłem - na moje wczesniejsze pytanie.
 
Do góry