HD w UPC

babus

Member
Masz jeszcze czas na odstąpienie od umowy, tylko nie wiem jaki będzie okres wypowiedzenia w takiej sytuacji. Normalnie jest to 30 dni, w trakcie których można negocjować i zrezygnować z wypowiedzenia ostatniego dnia, pozostawiając usługi. Telefon do DUK to wyjaśni. Myślę, że powinnaś zarejestrować się na tamtym Forum i przedstawić swoją sytuację. Siedzą tam więksi fachowcy ode mnie. Pozdrawiam.
 

Kleofas11

Active member
Bez reklam
UPC wprowadza nowy podział kanałów dla wszystkich abonentów TV - UPC | media2.pl

"UPC wysyła informacje do abonentów starszych umów (podpisanych przed 2 grudnia 2013), że od marca 2014 nowy wykaz kanałów telewizyjnych będzie obejmował WSZYSTKICH abonentów telewizji cyfrowej UPC.

UPC wszystkim abonentom TV cyfrowej wprowadza nowy podział kanałów telewizyjnych, na kanały gwarantowane i niegwarantowane.

Abonenci TV cyfrowej, którzy nie akceptują zmian, mają prawo do bezkarnego rozwiązania umowy z operatorem.

Abonentom niezadowolonych z wprowadzonych zmian przysługuje prawo do rozwiązania umowy z operatorem bez ponoszenia kar umownych."
 
Ostatnia edycja:

Wiesiek19

Active member
Bez reklam
UPC wprowadza nowy podział kanałów dla wszystkich abonentów TV - UPC | media2.pl

"UPC wysyła informacje do abonentów starszych umów (podpisanych przed 2 grudnia 2013), że od marca 2014 nowy wykaz kanałów telewizyjnych będzie obejmował WSZYSTKICH abonentów telewizji cyfrowej UPC.

UPC wszystkim abonentom TV cyfrowej wprowadza nowy podział kanałów telewizyjnych, na kanały gwarantowane i niegwarantowane.

Abonenci TV cyfrowej, którzy nie akceptują zmian, mają prawo do bezkarnego rozwiązania umowy z operatorem.

Abonentom niezadowolonych z wprowadzonych zmian przysługuje prawo do rozwiązania umowy z operatorem bez ponoszenia kar umownych."


Wysyła ale jak ? Mailowo czy listownie ? Ja nic nie dostałem. Ktoś już dostał takie info i wypowiedział umowę ?
Sprawa druga. Czy ktoś testował już z MediaBoxem aplikację na androida UPC TV ?
Jakieś opinie uwagi ?

Pozdr.
 

kecyrf

Member
No a jak zerwę teraz umowę z powodu zmian w programach to mogę podpisać nową od zaraz czy czeka mnie 3 miesięczna karencja?
 

wysio

Member
Bez reklam
Nie będziesz mógł podpisać umowy ponownie. Na kogoś innego musiała by być...
@Wiesiek, a tak trudno samemu to sprawdzić? Generalnie aplikacja działa poprawnie.

Wysłano poprzez Tapatalk
 

Wiesiek19

Active member
Bez reklam
@Wiesiek, a tak trudno samemu to sprawdzić? Generalnie aplikacja działa poprawnie.

Wysłano poprzez Tapatalk

Witam,

Gdybym miał MediaBoxa to bym sprawdził. Póki co męczę się z Kaonem na starej umowie, która niedługo się kończy. Będzie wymiana na MediaBox i multiroom z modułem CI+. Stąd moje pytanie.

Pozdr.
 

wysio

Member
Bez reklam
Więc działa ok. Naprawdę bardzo dobra sprawa. Można być w drugim końcu półkuli i ustawić sobie nagrywanie.

Wysłano poprzez Tapatalk
 

wysio

Member
Bez reklam
Nie no lokal musi być przecież ten właściwy. Na kogo innego, czyli właśnie np żonę.

Wysłano poprzez Tapatalk
 

kecyrf

Member
Nie no lokal musi być przecież ten właściwy. Na kogo innego, czyli właśnie np żonę.

Wysłano poprzez Tapatalk

Sprostuje zeby byc pewnym, adres lokalu moze byc ten sam tylko osoba podpisujaca umowe musi byc inna?
Upewniam sie gdyz jak mialem w multimedi to napewno wazny byl lokal a nie osoba podpisujaca umowe.
 

wysio

Member
Bez reklam
Niech tą informację powiesz Ci ktoś jeszcze. Monter mówił tak mojemu koledze, że jeśli zerwie umowę, to żona będzie mogła wziąć na siebie.

Wysłano poprzez Tapatalk
 

bogbrush

New member
Cześć,

Od dwóch tygodni używam modułu CI+ od UPC, wcześniej miałem dekoder Kaon. Generalnie widzę znaczną poprawę obrazu, szczególnie przy kanałach SD. Czy możliwe jest aby telewizor lepiej sobie radził z obróbką obrazu niż dekoder?
 

Amoneus

New member
Podkleję się z pytaniem. Czy to prawda że te same kanały wyglądają zupełnie inaczej jeśli lecą z UPC i z satelity (np. CP, NC+)? Chcę kupić dobry telewizor, posiadam UPC i nie wiem czy nie będę się wkurzać za chwilę, że na lepszym telewizorze kablówka będzie wyglądać gorzej niż u sąsiada z CP :)
 

bogbrush

New member
Podkleję się z pytaniem. Czy to prawda że te same kanały wyglądają zupełnie inaczej jeśli lecą z UPC i z satelity (np. CP, NC+)? Chcę kupić dobry telewizor, posiadam UPC i nie wiem czy nie będę się wkurzać za chwilę, że na lepszym telewizorze kablówka będzie wyglądać gorzej niż u sąsiada z CP :)

Ja akurat nie mam porównania z tymi samymi kanałami z satelity, ale jeśli chodzi o dekoder i kartę CI+ to wg mnie różnica jest mocno zauważalna na korzyść CI+. Poza tym plusów takiego rozwiązania jest dużo więcej. (jeden pilot, możliwość sortowania kanałów, tworzenie spersonalizowanych list kanałów, błyskawiczne działanie i dostęp do programu, opisów programu itp itd) 15 zł miesięcznie to kosztuje ale i tak warto. Minus - brak możliwości nagrywania oraz brak VOD z UPC.
 

lemon 1971

New member
Podkleję się z pytaniem. Czy to prawda że te same kanały wyglądają zupełnie inaczej jeśli lecą z UPC i z satelity (np. CP, NC+)? Chcę kupić dobry telewizor, posiadam UPC i nie wiem czy nie będę się wkurzać za chwilę, że na lepszym telewizorze kablówka będzie wyglądać gorzej niż u sąsiada z CP :)
czesc,,przez 8 lat mialem cyfre + z satelity,,przeprowadzilem sie i od 1 roku mam upc ,, te same kanaly wygladajom o wiele lepiej na upc niz z satelity,wiem co pisze bo mialem porownanie,posiadam dekoder z twardym dyskiem CISCO i samsung 55f 7000,,,,,,,na pewno bedziesz wiecej niz zadowolony z obrazu na upc :eek:k:
 

wysio

Member
Bez reklam
Osobiście uważam, że wszystko zależy od instalacji w budynku, lub jakości dostarczanego sygnału do danego budynku. Poza tym też i od samego dekodera. U mnie w bloku pod Warszawą instalacja jest zrobiona porządnie i z jakości obrazu jestem bardzo zadowolony. Telewizję oglądam na 50 calowej plaźmie full HD i naprawdę miło się patrzy - szczególnie relacje na żywo. U znajomych posiadających nc+ nie dostrzegłem jakiejś różnicy w jakości na plus.

Wysłano poprzez Tapatalk
 

prezy

New member
Bez reklam
Kablówka oczywiście daje również dobry obraz ale niestety w 90% zależy to od infrastruktury, a tą mamy jaką mamy.
I rzeczywiście może tak się zdarzyć że obraz jest super ale tylko lokalnie, nawet w tym samym mieście wypada to bardzo różnie.
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Właśnie znajomy zgodził się na ofertę działu utrzymania. Dostał za 120 zł MAX PVR + net 250 M/s + wi-fi + F-secure na 3 kompy.
 
Do góry