HD w UPC

plesniak

New member
Z tym żółtym to nie tak.
Biały pasek wiadomość zwykła, czerwony wiadomość pilna, żółty wiadomość pilna z ostatniej chwili
 

AnTurek

New member
bulek napisał:
AnTurek,

C+ Film HD - 21:30 "Odwaga i nadzieja". Włączam ścieżkę "ORY DD 5.1". Apli przełącza się na DD, ale niestety 2.0.

Zgadza się. Na C+, pomimo, że wybiera się "ORY DD 5.1" to ampli rozpoznaje jako 2.0.

No, chyba, że to ma być Surround :):):)
 

lepp

New member
Bez reklam
Było to już włąkowane tysiąc razy. Nasz wspaniały dekoder nie odróżnia DD2.0 od DD5.1 i wszystkie oznacza jako ten drugi, a nasze kochane kanały telewizyjne nie za czesto nadają w 5.1
 

ra74

New member
właśnie podłączyłem sobie wszystkie głośniki do hk 255, może ktoś wie jak stwierdzić czy dd 5.1 czy 2.0, bo mi zawsze pokazuje pcm w input audio source
 

lepp

New member
Bez reklam
Nie wiem jak w nowych ampli HK ale w starych świecą się lliterki w kwadracikach oznaczających kolumny, w zależności które się świeca tyle masz kanałów w sygnale wejściowym. Pamiętaj też, że po HDMI idzie tylko stereo, 5.1 po optyku alno coax
 

bulek

New member
Widocznie nie ma modułu usuwającego przeplot dla tej rozdzielczości, więc wysyła jedynie to co dostaje od nadawców, czyli 1080i.
 

plesniak

New member
Widzieliście przewodnik polsatu? Megahit Bad boys (w przerwie Lotto) 20:00-22:35. Nareszcie ktoś nas wysłuchał. Napisałem o tym chyba tydzień temu a tu już działa. Pomijam że od tygodnia nie mialem problemów z przewodnikiem i znikającymi opisami.
 

plesniak

New member
no i wczoraj w polsacie lotto było już jako oddzielny program, bezsens. Co do paska TVNu, rzeczywiście zażółcili czerwony, kolejny bezsens :)
 

balpio123

New member
brak nowych kanalow w upc!

:twisted::twisted: piszecie ciagle ze sa tam jakies problemy z obrazem itp, a najwiekszym przeciesz problemem jest brak od wielu miesiecy nowych dobrych kanalow w upc!noi gdzie te zapowiadane nowe kanaly przez jakichs tam pracownikow upc na roznych forach?! pol mies .mamy juz prawie a nawet nic nieslychac o nowych kanalach na portalach czy to u samej upc!przez prawie rok upc wprowadzila do cyfry tylko jeden dobry konkretny kanal nickelodeon! ha ha wielkie mi osiagniecie!dobrze ze wedlug infa media 2 vectra chce zrobic powazna konkurencje upc ,to moze wreszcie upc sie obudzi!brak nadal kanalow takich jak eurosport hd,mtv hd,discovery hd ,tvp hd,tvp sport w upc jest kompromitujace.w vectra jest okolo 135 kanalow a w upc 115 wiec juz mocno wyprzedza upc w tym wzgledzie.
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Anal + za 20 zł

Właśnie ruszyła promocja z ceną 20 zł przez cały rok. Od poniedziałku (najprawdopodobniej) wchodzi pakiecik sportowo (n, orange, eurosport HD to moje czcze marzenie) - erotyczny.
 

balpio123

New member
brodacz napisał:
Właśnie ruszyła promocja z ceną 20 zł przez cały rok. Od poniedziałku (najprawdopodobniej) wchodzi pakiecik sportowo (n, orange, eurosport HD to moje czcze marzenie) - erotyczny.
no na n sport to jeszcze za wczesnie,orange sport raczej puki co w zadnej kablowce sie niepojawi a eurosport hd byc w upc juz powinien np.w czeskiej upc jest ten kanal
 

TOMU1982

New member
balpio123 napisał:
no na n sport to jeszcze za wczesnie,orange sport raczej puki co w zadnej kablowce sie niepojawi a eurosport hd byc w upc juz powinien np.w czeskiej upc jest ten kanal

Właśnie widać olewkę ze strony UPC w stosunku do polskich klientów.Przeglądałem strony UPC ,dla różnych krajów i jest wiele kanałów ,których w Polsce nie ma:(
 
Ostatnia edycja:

balpio123

New member
brodacz napisał:
Właśnie ruszyła promocja z ceną 20 zł przez cały rok. Od poniedziałku (najprawdopodobniej) wchodzi pakiecik sportowo (n, orange, eurosport HD to moje czcze marzenie) - erotyczny.
noi co z tym pakiecikiem???mamy juz pon.i nadal glucho!
 

NiEb0

New member
balpio123 napisał:
noi co z tym pakiecikiem???mamy juz pon.i nadal glucho!

Kolega brodacz przekazuje tu tylko informacje od znajomego - niegdyś sporo trollującego w tym wątku i w wątku o telewizji Aster - użytkownika handlowiecupc, który dostał bana na tym forum. W związku z tym że te informacje najprawdopodobniej pochodzą właśnie od handlowcaupc radziłbym je włożyć między bajki. Jakie 20 zł przez cały rok? Co to w ogóle ma znaczyć?

A na dodatkowe kanały i nową ofertę przyjdzie nam czekać zapewne do końca miesiąca. Jak od 1 kwietnia nie wprowadzą nowych promocji i dodatkowych kanałów to będe szczerze zaskoczony (będzie to się równało utracie sporej liczy klientów).
 

AnTurek

New member
Bitrate 6900 kbps

Czy nie sądzicie, że bitrate powinien byc nieco wiekszy (dotyczy to w szczególności kanałów HD) ? Obecnie UPC emituje sygnał z bitrate 6,9 Mb/s. Nie wiadomo czy variable czy const.
 
Do góry