HD w UPC

marsz99

New member
zostawią Ci te "stare" kanały w pakiecie, ale niestety będziesz musiał zapłacić za nie już bez promocji, czyli więcej.
Czy nie lepiej zastanowić się nad zmniejszeniem pakietu do Select + wziąć dodatkowo pakiet Super HD? Wyjdzie taniej ;-)

może i wyjdzie taniej ale odpadnie "parę" ciekawych kanałów, choćby seria BBC, dwa AXNy czy sportowe jak polsat futbol
 

juzeg76

Member
może i wyjdzie taniej ale odpadnie "parę" ciekawych kanałów, choćby seria BBC, dwa AXNy czy sportowe jak polsat futbol

ja zrobilem tak mialem starego maxa z pvr za 105 zł
przeszedlem na Nowy Max HD dostalem promocje na 12 miesiecy po 95 zł i do tego dokupilem Super HD aktywacja 10zł , - 1szy miesiac Ozł nastepne 6x20 czyli wyjdzie sredni koszt miesieczny z aktywacja 113,6zł czyli 9zł wiecej a masz dodatkowo chocby Discovery HD czy pare jeszcze innych . W zaleznosci od zainteresowan sam musisz zdecydowac bo neistety ten ZenTv czy Fashion nawet minuty nie ogladalem ...no i musisz pilniowac dat bo niestety po promocji za Super HD beda chcieli 25zł a nastepne promocje moga nie przyslugiwac starym klientom pakietu SHD , teraz nadazyla sie okazja w zwiazku z Rush hd zadzwonierlm i dostalem nastepny taki sam okres promocji na SHD . Nie mam z UPC neta ani telefonu sama TV , moze dla posiadaczy innych uslug sa troche lepsze warunki
I jeszcze jedno po zmianie nie ma juz powrotu do Starego Maxa HD
 

tadekb1

New member
Jestem po rozmowie z UPC zaproponowali mi że mogę zostać przy starym pakiecie Max HD +internet 25Mb/s za 135zł.Wziąłem czas do namysłu,w niedziele ma zadzwonić i mam podjąć decyzję.Co sądzicie koledzy o tym.
 

Bobb

New member
Jestem po rozmowie z UPC zaproponowali mi że mogę zostać przy starym pakiecie Max HD +internet 25Mb/s za 135zł.Wziąłem czas do namysłu,w niedziele ma zadzwonić i mam podjąć decyzję.Co sądzicie koledzy o tym.
Cóż, widocznie trafiłeś na takiego konsultanta, który wie, że "się da", ja rozmawiałem z takim, który na argument, że za dotychczasową cenę 156 PLN chcę pozostać przy starym pakiecie - powiedział że "się nie da" i koniec, może Pan rozwiązać umowę - TRUDNO.
Ale wracając do Twojego pytania - jeśli wystarczą ci "stare" kanały HD, to pozostań przy dotychczasowym pakiecie, a jeśli chciałbyś mieć ich więcej za mniej i poświęcisz kilka programów SD to weź HD Select + Super HD
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Jestem po rozmowie z UPC zaproponowali mi że mogę zostać przy starym pakiecie Max HD +internet 25Mb/s za 135zł.Wziąłem czas do namysłu,w niedziele ma zadzwonić i mam podjąć decyzję.Co sądzicie koledzy o tym.

To genialna oferta. Bierz ją. Moim zdaniem nowy max + SHD razem z 25 Mb za 139,50 to całkowite wyrzucenie 4,50 zł. Dodatkowe 10 kanałów HD za 4,50 zupełnie nie ma sensu. Jakby za 10 gr dawali to przemyśl. Może zadzwoń jeszcze raz i potarguj się. Na pewno coś wynegocjujesz. Najlepiej po nowym roku bo teraz sprzedaje się samo.
 

tadekb1

New member
Dzięki koledzy za wypowiedzi w niedziele jak zadzwoni konsultant wszystko się do końca wyjaśni.Wszystkiego Najlepszego z okazji Świąt oraz jak najwięcej kanałów w HD wszystkich kolegom z forum życzy tadek
 

piotr818

New member
Bez reklam
To genialna oferta. Bierz ją. Moim zdaniem nowy max + SHD razem z 25 Mb za 139,50 to całkowite wyrzucenie 4,50 zł. Dodatkowe 10 kanałów HD za 4,50 zupełnie nie ma sensu. Jakby za 10 gr dawali to przemyśl. Może zadzwoń jeszcze raz i potarguj się. Na pewno coś wynegocjujesz. Najlepiej po nowym roku bo teraz sprzedaje się samo.

Generalnie twierdzę, że jesteś złośliwy i cyniczny. W tym przypadku to zrozumiałe
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Generalnie twierdzę, że jesteś złośliwy i cyniczny. W tym przypadku to zrozumiałe

Dzięki, staram się. Zauważ jednak, że traktuję tak tylko osoby, które nie chcą lub nie potrafią używać własnego rozumu i uważają, że inni lepiej pokierują ich życiem. Potem pretensje do całego świata, że źle się dzieje.
 

JGR

New member
Nie wiem czy było...
Jak wiadomo Vat idzie do góry. UPC ponoć (wiem od sąsiada bo ja jeszcze nic takiego nie dostałem na skrzynkę) podnosi ceny- czy też uaktualnia.
Czy to prawda?
Druga sprawa, czy w takim razie mogę wypowiedzieć im umowę z okazji podwyżki?
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Nie wiem czy było...
Jak wiadomo Vat idzie do góry. UPC ponoć (wiem od sąsiada bo ja jeszcze nic takiego nie dostałem na skrzynkę) podnosi ceny- czy też uaktualnia.
Czy to prawda?
Druga sprawa, czy w takim razie mogę wypowiedzieć im umowę z okazji podwyżki?

Dobrze, że pytasz na forum, bo tu zawsze otrzymasz najpewniejsze informacje. Dzwonić na CC nie ma sensu bo oni nic nie wiedzą. Zatem odpowiadam na Twoje pytanie. I tak i nie ale jest to uzasadnione.
 

adeer

New member
Czesc mam pytanie apropo pilota do tego czarnego dekodera HD bez nagrywarki;
po kliknięciu przycisku TV (aby obslugiwał funkcje tv) obraz się wyłącza i wyskakuje komunikat "brak sygnału" tak jakby zrodlo sygnalu w tv przelaczylio mi sie z hdmi na np hdmi2:/
ktos mial podobna sytuację?
pozdrawiam
 
Do góry