HD w UPC

ravel

Banned
otan napisał:
Dobry handlowiec powinien wiedzięć że na stronie UPC widnieje kwota 200zł. jak byk!
Na stronie UPC oprócz zwykłego cennika jest coś takiego jak promocje i tam jak byk jest napisane, że cena za podłączenie to 100zł.
 

otan

New member
Bez reklam
ravel napisał:
Na stronie UPC oprócz zwykłego cennika jest coś takiego jak promocje i tam jak byk jest napisane, że cena za podłączenie to 100zł.


Czytaj dokładnie, jest jak byk: 200zł za instalację dekodera z nagrywarką HD. UPC nie szanuje klientów, jak widać nie tylko starych. Nowych wali po kieszeni jak tylko się da........
 

ravel

Banned
otan napisał:
Czytaj dokładnie, jest jak byk: 200zł za instalację dekodera z nagrywarką HD. UPC nie szanuje klientów, jak widać nie tylko starych. Nowych wali po kieszeni jak tylko się da........
Jeżeli naprawdę nie umiesz czytać i szukać to może niech ci ktoś to przeczyta
"Pakiet Max z nagrywarką i HD już za 65zł przez pierwszy miesiąc


Telewizja cyfrowa Pakiet Max z nagrywarką i HD już za 65zł przez pierwszy miesiąc!
Zamów Pakiet Max z nagrywarką i HD, a za pierwszy miesiąc zapłacisz jedynie 65zł. Miesięczny abonament przez kolejne 11 miesięcy w cenie 100zł. Dodatkowo możesz skorzystać z bardzo atrakcyjnej oferty na instalację usługi w cenie 100 zł! Zobowiązanie 12 miesięcy. Oferta ważna do 30 czerwca 2008. Szczegóły oferty są dostępne w regulaminach promocji"

http://www.upc.pl/telewizja/cyfrowa/promocje/
 

grzybek1973

New member
klient od instalacjii mi doradził i chyba jest ok
1 nie używaj wzmacniaczy
2 zdemontuj gniazdko ścienne jeśli masz
bezpośrednio do kabla wczep wtyk
przez wiele lat myślałem że zakłucenia na tvn są przez nich
dopiero mi powiedział że gniazdka natynkowe nie nadają sie do kablówek

barti60 napisał:
jakie macie wartosci w menu >tidis czy jakos tak?

i jak mozna poprawic jakosc sygnalu?
 
ravel napisał:
Jeżeli naprawdę nie umiesz czytać i szukać to może niech ci ktoś to przeczyta
"Pakiet Max z nagrywarką i HD już za 65zł przez pierwszy miesiąc


Telewizja cyfrowa Pakiet Max z nagrywarką i HD już za 65zł przez pierwszy miesiąc!
Zamów Pakiet Max z nagrywarką i HD, a za pierwszy miesiąc zapłacisz jedynie 65zł. Miesięczny abonament przez kolejne 11 miesięcy w cenie 100zł. Dodatkowo możesz skorzystać z bardzo atrakcyjnej oferty na instalację usługi w cenie 100 zł! Zobowiązanie 12 miesięcy. Oferta ważna do 30 czerwca 2008. Szczegóły oferty są dostępne w regulaminach promocji"

http://www.upc.pl/telewizja/cyfrowa/promocje/
Dzięki za pomoc. Po raz kolejny możemy się przekonać, że niektórzy wolą mącić niż sprawdzić u najlepiej poinformowanych (czyli handlowców).
 

actchris

New member
grzybek1973 napisał:
h
dopiero mi powiedział że gniazdka natynkowe nie nadają sie do kablówek

Miałem taką samą gadkę u siebie ale moje gniazdko działa bez problemu co potwierdził technik. Ciekawe czy na szkoleniach mówią żeby tak mówili klientom a nie że coś jest u nich nie tak z sygnałem :)
 

grzybek1973

New member
może i tak ale zakłucenia na tvn znikneły i wydaje mi sie że jest lepiej
(sprawdze jeszcze na innej kablówce bo rodzice mają to samo)
na dekoderze przy sprawdzaniu sygnału było i jest ok
ze wzmacniaczem już sam kombinowałem i podłączyłem już sam to zrobiła sie tragedia zadzwoń z reklamacją przyjdą pomierzą od tego są łachy nie robią
pozdrawiam
actchris napisał:
Miałem taką samą gadkę u siebie ale moje gniazdko działa bez problemu co potwierdził technik. Ciekawe czy na szkoleniach mówią żeby tak mówili klientom a nie że coś jest u nich nie tak z sygnałem :)
 

actchris

New member
U mnie i u sąsiada podpinali tego samego dnia i jemu wmówili że Siła sygnału na poziome 60% to jest wina gniazdka, ja mam dokładnie tak samo i na początku było odpalone bezpośrednio z kabla bez gniazdka dopiero potem podpięte zostało gniazdko i nic się nie zmieniło tak więc uważam że problem leży po stronie UPC a nie gniazdek.

ps. U mnie założyli gniazdko a u sąsiada ma zostawili kabel wychodzący ze ściany :)

Druga sprawa to pilot do dekodera, u mnie nie wiem czemu zdarza mu się przeskakiwać po kilka kanałów do przodu albo do tyłu, tak samo jest przy wybieraniu cyfrowym, infolinia powiedziała mi że to baterie ale już trzeci nowy komplet dałem i ciągle to samo :( inne przyciski działają bez problemu a parę stron wcześniej widziałem problemy z tymi pilotami.Muszę przyznać że jest to męczące bo ostatnio na Polsat Sport Extra musiałem trafiać z 10 razy zanim załapał :)

Trzecia sprawa to rejestracja na stronie UPC, mimo podania 3 różnych @ nie dostałem do tej pory linka aktywującego. BOK widzi że dotarło i ze brak aktywacji ale nie mogą tego sami aktywować tylko mam czekać na maila którego nie ma :) Może handlowiecupc coś poradzi ??
 
Ostatnia edycja:

otan

New member
Bez reklam
ravel napisał:
Jeżeli naprawdę nie umiesz czytać i szukać to może niech ci ktoś to przeczyta
"Pakiet Max z nagrywarką i HD już za 65zł przez pierwszy miesiąc


Telewizja cyfrowa Pakiet Max z nagrywarką i HD już za 65zł przez pierwszy miesiąc!
Zamów Pakiet Max z nagrywarką i HD, a za pierwszy miesiąc zapłacisz jedynie 65zł. Miesięczny abonament przez kolejne 11 miesięcy w cenie 100zł. Dodatkowo możesz skorzystać z bardzo atrakcyjnej oferty na instalację usługi w cenie 100 zł! Zobowiązanie 12 miesięcy. Oferta ważna do 30 czerwca 2008. Szczegóły oferty są dostępne w regulaminach promocji"

http://www.upc.pl/telewizja/cyfrowa/promocje/


:hmm: Nie chce mi się dalej prowadzić tej jałowej dyskusji na temat ceny ale popraw mnie jak pisze inaczej w oficjalnym "Cenniku usług UPC obowiązujacy od 10.04.2008."
 

ravel

Banned
otan napisał:
:hmm: Nie chce mi się dalej prowadzić tej jałowej dyskusji na temat ceny ale popraw mnie jak pisze inaczej w oficjalnym "Cenniku usług UPC obowiązujacy od 10.04.2008."
Ale przecież oficjalny cennik to inna bajka. U kazdego operatora obowiązują ceny z aktualnych promocji. W innym przypadku nikt z takiej oferty pewnie by nie skorzystał. Inna sprawa czy ceny promocyjne będą obowiązywać przy przedłużeniu umowy. Ale wtedy nie będziemy już płacić opłaty instalacyjnej i zawsze można skorzystać z usług konkurencji ;).
Ja za podłączenie zapłaciłem nie 200 a 100zł a za pakiet MAX z dekoderem HD + internet Turbo zapłaciłem 144zł a nie 189zł jak by wynikało z cennika oficjalnego.
 
Ostatnia edycja:

RheeTCT

New member
A tak nawiasem - sieci komórkowe stać ,żeby telefony dawać klientom za darmo,a biedne UPC nie stać na zmianę dekodera za friko.Ta firma nie dba o klienta!Jeśli się nic nie zmieni kupuję talerz.
 

ravel

Banned
RheeTCT napisał:
A tak nawiasem - sieci komórkowe stać ,żeby telefony dawać klientom za darmo,a biedne UPC nie stać na zmianę dekodera za friko.Ta firma nie dba o klienta!Jeśli się nic nie zmieni kupuję talerz.
Tylko, że sieci komórkowe mają po kilka lub kilkanaście milionów klientów a operatorzy telewizji kablowych góra kilkaset tysięcy.
A tak wogóle to do talerza dostaniesz dekoder gratis? Pokaż mi operatora który dekodery HD daje za darmo.
 

otan

New member
Bez reklam
UPC przymusowe dodotkowe usługi(instalacja)

ravel wzrusza mnie Twoje postawa wobec UPC - potentata na rynku operatorów kablowych W Polsce:cry:
Kasowanie za usługę instalacyjna w "promocyjnej" cenie 100zł za 15 - 30min. pracy uważam za delikatnie mówiąc przeginanie. Hipokryzją jest wmawianie nam przez UPC że to i tak super promocja!!!
Chcąc nie chcąc i tak musisz za wszystko zapłacić (instalacja+usługa) Zastanów się dlaczego nie ma opcji samodzielnego montażu. Gdyby taka opcja była to nikt by nic nie mówił. Sam nie umiem podłaczyć sprzętu to korzystam z fachowca UPC i płacę za usługę bez gadania. Wciskanie klientom na siłę usług dodatkowych (instalacja) jest jak najbardziej naganne. UPC już raz musiał ustąpić, kiedy próbował oferować klientom internet tylko i wyłącznie z usługą TV.
 

ravel

Banned
otan napisał:
ravel wzrusza mnie Twoje postawa wobec UPC - potentata na rynku operatorów kablowych W Polsce:cry:.
Nie jestem pracownikiem UPC tylko ich klientem więc nie mam zamiaru bronić tego operatora tym bardziej, że ceny za usługi też uważam, że są za wysokie. Niestety dopóki nie będzie większej konkurencji nie mamy wyboru. Zauważ, że u konkurencyjnego operatora Aster cena za instalację jest taka sama, więc nie tylko UPC pobiera tą durną opłatę.
Wkurza mnie tylko to, że na forum ludzie piszą nie sprawdzone informacje które kogoś mogą wprowadzić w błąd :???:. Zanim coś napiszesz na forum to sprawdź dokładnie czy jest to pewna informacja.
 
Ostatnia edycja:

michaelius

New member
Zauwaz, ze gdyby nie aster to dalej bylaby instalacja po 200 :)

Dziwnym zbiegiem okolicznosci promocja na instalacje ze znizka do 100 zeta pojawila sie w momencie wprowadzenia oferty HD do astera.
 

ravel

Banned
michaelius napisał:
Zauwaz, ze gdyby nie aster to dalej bylaby instalacja po 200 :)

Dziwnym zbiegiem okolicznosci promocja na instalacje ze znizka do 100 zeta pojawila sie w momencie wprowadzenia oferty HD do astera.

I dlatego napisałem, że najważniejszy jest wpływ konkurencji na tym rynku :)
 

barti60

New member
pytalem o ta sile i jakosc sygnaly dlatego ze:
mialem problem z dekoderm HD (sam sie wylaczal na czowaniu) reklamowalem przyszli i wymienili. Przed wymiana mialem sile sygnaly 60% to min do 63 nawet 4 jakosc zawsze 100% po wymianie (kable instlacja ta sama nic nie ruszane) jakosc roznie 74%, 84%, 100% i inne wahania i sila sygnalu podobnie od 59% do 60-62%. w sumie uzywalem tamten dekoder okolo tygodnia i bylem bardzo zadowolony wszystko oki no poza ta wada o ktorej pisalem wczesniej, a teraz... mhm czsami pojawiaja sie pixle o czym wczesniej nie bylo mowy, nawet moja zona mowi ze ten obraz byl chyba ladniejszy.. a jak juz to moja zona mowi to chyba tak:-D


co radzicie interweniowac na infolinie???:confused:
 

actchris

New member
ravel napisał:
Tylko, że sieci komórkowe mają po kilka lub kilkanaście milionów klientów a operatorzy telewizji kablowych góra kilkaset tysięcy.

Tylko że telefon kupujesz za 1 zł i jest twoją własnością a UPC wynajmuje Ci dekoder i bierze za to 200 zł + abonament za używanie.
 
Do góry