GT5: wypożyczalnia i wymiana samochodów

Szczupaczek

New member
Nie :) Kupiłem używkę ale był w niej kupon na auto :) Tzn musiałem się na stronie francuskiej rejestrować i tam odebrałem kupon na auto :) Jest to Nissan co ma 729 koni mechanicznych ale nieźle sobie radzi w wyścigach z mocniejszymi autami :D
 

Forest89

Active member
Bez reklam
No GTR fajnie jeździ, ma zajebistą trakcje, ale jak dla mnie jest zbyt neutralny, za grzeczny i w zakrętach nie jest najszybszy jak by się mogło wydawać, mimo, że mam opony wyścigowe miękkie to jakoś mnie na zakrętach ogranicza to auto. Ferrari czy Lambo szybciej można polecieć ;)
 

debeef

New member
Bez reklam
Forest89 formulka u mnie ciągle jeździ, ale jeśli się uwiniesz to za 3h kończę drugiego endurance i pożyczę Ci jej
 

Forest89

Active member
Bez reklam
debeef, nie mogłem grać akurat w tym momencie jak mi chciałeś formułę pożyczyć, dlatego jakbyś mógł to mi ją pożycz na jutro rano to sobie przejadę wyścig i oddam ;)

matti, jak byś coś jeszcze potrzebował to pisz śmiało.
 

nonamed

New member
Panowie nie mogę się uporać z mistrzostwami ''Gwiazdy GranTurismo'' w klasie eksp. na b-spec. Mam kierowcę na 19lvl . i Toyota 7 Race Car. Ciągle jakieś 7-6 pozycja w pierwszym wyścigu... Może jakieś ustawienia ? Może inne auto potrzebne ? :)

Potrzebuję jakiegoś autka do mistrzostw ' Gwiazdy Gran Turismo ' w klasie ekspert do b-spec.
Ma ktoś jakieś autko co da radę to wygrać bez większych problemów ??
 
Do góry