GT5: wypożyczalnia i wymiana samochodów

fr3

New member
1. Zapisujesz stan gry na inny nośnik.
2. Kupujesz auto i wydajesz kasę.
3. Wysyłasz jako prezent do innego konta ( może być własne).
4. Przywracasz stan gry (kasa wraca).
5. Z drugiego konta odsyłasz do siebie, albo postępujesz analogicznie i wtedy po wysłaniu auto zostanie też na subkoncie.
6. Odbierasz auto za które nic nie zapłaciłeś.
Jest limit na 1 auto dziennie.
Czyli w ten sposób mając uzbierane 20 mln można mieć każde auto.
Używam tego sposobu bo nie mam zamiaru grindować cały dzień by kupić jakiś wóz. Wole pograć online w tym czasie. System nagradzania expem i kredytami jest po prostu fatalny...
 

debeef

New member
Bez reklam
dzięki, choć raczej nie skorzystam...kupując grę akceptowałem reguły, ale pewnie znajdzie się ktoś komu pomogłeś ;)
 

Szczupaczek

New member
Forest89 thx za Enzo...Mój kierowca jednak nawet w Enzo sobie nie może poradzić w wyścigu supercars.. Pickupa mogę pożyczyć komuś jak chce :) Moim pickupem całkiem fajnie wygrywa się też wyścigi muscle carów...

Rozbawił mnie text jednego z tutejszych forumowiczów który mi napisał że furek nie pożycza...jakby to można było je popsuć lub coś gorszego!!?
 

debeef

New member
Bez reklam
no bo da się popsuć furkę...ale ja się przed pożyczaniem nie wzbraniam...tylko ograniczenie do jednego auta dziennie robi swoje i tworzy mi się kolejka ;)
 

Forest89

Active member
Bez reklam
Forest89 thx za Enzo...Mój kierowca jednak nawet w Enzo sobie nie może poradzić w wyścigu supercars..
Hmm dziwne, te Enzo mam skonfigurowane na maksa. Chyba masz słabego kierowcę :D Mam jeszcze Veyrona albo Toyote Minoltę, obydwa ponad 1000KM, dadzą radę na pewno. Jak chcesz to daj znać.
 

nonamed

New member
Hmm dziwne, te Enzo mam skonfigurowane na maksa. Chyba masz słabego kierowcę :D Mam jeszcze Veyrona albo Toyote Minoltę, obydwa ponad 1000KM, dadzą radę na pewno. Jak chcesz to daj znać.

Pożyczyłbyś to Enzo na dwa event-y ? Brak funduszy mnie ogranicza a w wyścigu same Veyrony Enzo i Lambo. Dziękuje :)

PSN: hyper_2002
 

famfel

New member
siemanko kto sie wymieni za x2010 red bull na formule gt i ferarke f10 i ewentualnie f2007
 
Ostatnia edycja:

Szczupaczek

New member
Hmm dziwne, te Enzo mam skonfigurowane na maksa. Chyba masz słabego kierowcę :D Mam jeszcze Veyrona albo Toyote Minoltę, obydwa ponad 1000KM, dadzą radę na pewno. Jak chcesz to daj znać.

Ty wiesz co w Enzo nie radził sobie mój kierowca ale kiedy dałem mu do ręki Nissana GT-R 500 Stealth Model to od razu dojechał w wyścigach na pierwszym miejscu...Ten Nissan to jeden z lepszych aut w grze. Niestety nie można go kupić.
 

Forest89

Active member
Bez reklam
Ile ten GTR ma kucy? Mam jakiegoś GTR-a zrobionego na ponad 800KM, jest szybki, ale raczej nie ma szans z Enzo ;)
 

mataman

New member
Bez reklam
Ty wiesz co w Enzo nie radził sobie mój kierowca ale kiedy dałem mu do ręki Nissana GT-R 500 Stealth Model to od razu dojechał w wyścigach na pierwszym miejscu...Ten Nissan to jeden z lepszych aut w grze. Niestety nie można go kupić.


No nie mów że signature edition kupiłeś?
 
Do góry