GT5: wypożyczalnia i wymiana samochodów

debeef

New member
Bez reklam
dobra na b spec nie wygram like a wind, za którego dostaje się ten wózek, dlatego muszę zrobić to na a Spec zdobyć Minoltę i potem nią zdobyć tą furkę w B spec...potrwa to dłużej...
 

debeef

New member
Bez reklam
No to w B-spec nią wygraj Like a wind i masz formułkę, jak nie masz tego poziomu w b-spec to mi podeślij...zresztą tak czy tak podeślij...ułatwi mi to zadanie, a i Tobie pomoże. Jutro od 9:00 jestem na nogach jak co
 

Forest89

Active member
Bez reklam
Jednak warto a nawet trzeba grać w ten B-spec. Ja go trochę z początku olałem i teraz nadrabiam straty. Mam 18 level w B-specu. Dziś może uda mi się zagrać w ten Like a Wind, więc też zdobędę tą Toyote, więc w sumie już nie musisz wysyłać ;)
 

nonamed

New member
Ja gram od kilku dni... B-Spec sobie odpuściłem na razie i tłukłem tylko A . Ale chyba oba tryby powinno się robić mniej więcej w tym samym czasie... :) Jestem A-spec na 13lvl , brakuje mi samochodów a w używanych tylko praktycznie jakieś z lvl 0-8 , nic specjalnego.... :)

@debeef , wysłałem do Ciebie zap. na PSN w związku z tym Jaguarem z 80' o którym było parę postów wcześniej . :) Pozdrawiam

hyper_2002
 

Forest89

Active member
Bez reklam
No przejście tej gry bez B-spec jest trochę trudne :) W B-spec wygrywamy równie ciekawe auta co w A-spec. Dużo to nam pomaga ;)
 

Babyface

New member
Witam, potrzebuję pożyczyć Minoltę do Like the wind na indianapolis. Będę wdzięczny za pomoc. Nick na psnetwork "piterpol1".
 

Babyface

New member
alanmaja, zwracam honor, ZR1 elegancko dała rade na indy. Wylączyć wszystko oprócz ABS 1 i jazda. Skrzynia na 400km/h. Pierwsza próba - 1st place:D
 

debeef

New member
Bez reklam
ja tam nic nie dłubałem w mojej Zondzie i poszło...może nie za pierwszym razem, ale za to bez wspomagaczy ;) no i bez kiery
 

debeef

New member
Bez reklam
Przy tych formułkach to już raz miałem rzucić padem, bo na ostatnim okrążeniu popełniłem jeden błąd i było po wyścigu...
 

Szczupaczek

New member
Odbierzcie Panowie zaproszenia...wysłałem do paru z Was...
Na razie nie mam zbyt dużo na wymianę bo gram od piątku...
Powiem jedno B-Spec to największy idiotyzm tej gry...ale gram w niego ponieważ są całkiem ok nagrody.
 

Forest89

Active member
Bez reklam
Eee nie jest znowu tak źle. Ja się już wkręciłem ;) Na 21 levelu mamy już więcej opcji, np zjazd do Pit stopu ;)
 

debeef

New member
Bez reklam
muszę porobić lvl, bo już widzę, że macie tu niezłe furacze...pytanie miał ktoś escudo...w dwójce GT rządziło i widziałem je już w GT 5 w akcji zastanawiam się czy nie jest znacznie lepsze od Minolty...bo przynajmniej ma napęd na cztery koła...
 

fr3

New member
Odkąd wprowadzili możliwość przywracaniu stanu gry bardzo łatwo o każde auto w tej grze. Wystarczy tylko mieć odpowiednią ilość kredytów ;)
 
Do góry