Gran Turismo 5

Kapral_Hicks

Klub HDTV.com.pl
vip
Co by nie mówić ale grafa aut to mistrz,
capering.jpg


nrburgringnordschleife1-11.jpg

highspeedring.jpg

nrburgringnordschleife4-1.jpg

nrburgringnordschleife5-11.jpg

Sam zaś model jazdy wydaje się poprawiony względem 4, może jednak skuszę się na GT5
YouTube - GT5 M3 at Nurb GP
 

azet

Member
Bez reklam
Forest89 Wiesz Ty zamieściłeś te zdjęcia,nie zamieściłeś sprostowania że nie Twoje , więc założyłem że to Twój egemplarz. Jeżeli chodzi o zniszczenia, nie śledzę tematu dogłębnie , nie wiem chwalili się czy nie, ale skoro nie było by takiej potrzeby( skoro wszystkie wyścigówki to mają,pozatym GT 5 P sztuczna jest bez zniszczeń) to przecierz wystarczyło tylko usprawnić Gt 5 P .
Pozatym chodziło mi o to ,czy teraz gracze chcą w nowej grze na pierwszym miejscu coś sprawdzić zaraz po uruchomieniu ( ja chcę zobaczyć jak wyglądają uszkodzenia), bo to żeby dobrze wejść w zakręt i szybko dojechać na metę to się rozumie samo przez się w tego typu grach .
ps. poprawiłem dla nie kumatych,teraz rozumiecie ?
 
Ostatnia edycja:

leonidas18

New member
Wiecie może czy Collectors Edition będzie miało metalowe pudełko ? Bo nasze sklepy podają, że tak a materiały z yt temu zaprzeczają. Kupujecie zwykłą wersję gry czy jedną z kolekcjonerskich ?
 

Forest89

Active member
Bez reklam
Żadna edycja nie ma metal boxa, chyba, że mowa o tej "skrzyni" ze Signature Edition ;) Ja już mam zamówionego Collectors Edition, czyli ta tańsza kolekcjonerka ;)
 

mataman

New member
Bez reklam
Forest89 wiesz Ty zamieściłeś te zdjęcia,nie zamieściłeś sprostowania że nie Twoje , więc założyłem że to Twój egemplarz, jeżeli chodzi o zniszczenia, nie śledzę tematu dogłębnie , nie wiem chwalili się czy nie, ale skoro nie było by takiej potrzeby( skoro wszystkie wyścigówki to mają,pozatym GT 5 P sztuczna jest bez zniszczeń) to przecierz wystarczyło tylko usprawnić Gt 5 P .
pozatym chodziło mi o to czy teraz gracze chcą w nowej grze na pierwszym miejscu coś sprawdzić zaraz po uruchomieniu ( ja chcę zobaczyć jak wyglądają uszkodzenia), bo to żeby dobrze wejść w zakręt i szybko dojechać na metę to się rozumie samo przez się w tego typu grach


dzizes stary, ależ ciężko sie to czyta.
 

Kapral_Hicks

Klub HDTV.com.pl
vip
Mając PS3 i nie zagrać w GT5 to barbarzyństwo!
Po idealnych gt1-3 i beznadziejnej wręcz 4 powiem Ci że wyglądało że i tu zrobią badziewny model jazdy stąd też na grę nie czekałem:D, ale po tych materiałach co są dostępne (a zwłaszcza ten materiał filmowy z wyścigu do którego dałem link) widzę że model jazdy jest super, normalnie aż chce się kupić kiere jak nic :).
Swoją drogą dobrze że już tą grę w końcu wydają, ja wiem że zawsze można by narzekać, że zniszczenia jak zero, że jakieś drzewa w 5D, że zawsze można było dać to i to itp. bo koniec końców jeśli o rdzeń chodzi to widzę ze gra będzie grywalna na lata. Liczy się również fakt że ps3 w końcu dostanie grę z pięknymi autami w roli głównej, właściwie dopiero teraz można powiedzieć na dobrą sprawę że playstation 3 wystartuje bo marka playa zawsze kojarzyła się z tą serią :)
 

pa3

New member
Bez reklam
Powyżej 30 GB to ma tylko Final Fantasy, GOW3 - te dwie lekko nawet ponad 40 GB, UFC 2010 koło 35 GB. Wszystko reszta jest sporo mniejsze, taki U2 ma koło 23 GB, część pierwsza 21 GB.
Minimalnie mniej niż 30 GB ma MGS4.

Pozdrawiam,

Wracając jeszcze do tych wielkości gier, to faktycznie sam się zdziwiłem jak na pewnym forum warezowym zobaczyłem wielkości europejskich wydań:

- Metal Gear Solid 4 - 17,85 Gb
- Heavy Rain - ok 19 Gb
- Resistance - 18 Gb

Poza tym nowy CoD na ps3 zajmuję 14 GB, czyli 2x więcej niż wersja na X360 - a podobno ta wersja jest lepsza, więc ilość Gb nie zawsze ma znaczenie w przypadku ps3.

Co do GT5 miałem wcale nie kupować, ale jak zawsze przy exclusiv'ach od Sony ciśnienie rośnie i teraz jest mały problem - brać or not?

okładka pl (nie wiem czy było :niewiem:)
sony-gran-turismo-5,436388884_3.jpg
 

azet

Member
Bez reklam
ja mam zamówioną tę tańszą wersję kolekcjonerską
ps.
dzizes stary, ależ ciężko sie to czyta.
"chopie" wyluzuj,co z Wami,nie dziw że ten wątek ma tyle stron, po co te zbędne komentarze nie na temat ,moja wina że nie kumaty "jezdeś" :eek:k:

ps.ps. do postów niżej -Wy wszyscy tacy nie kumaci ,kółko różańcowe ? trudno ,jedna rada- ładnie poprosić o wytłumaczenie co jest nie jasne,albo...... przeczytać powoli dwa razy, albo ..... nie czytać, i nie spamować....:eek:k:
 
Ostatnia edycja:

pav3l

New member
Bez reklam
ja mam zamówioną tę tańszą wersję kolekcjonerską
ps.

"chopie" wyluzuj,co z Wami,nie dziw że ten wątek ma tyle stron, po co te zbędne komentarze nie na temat ,moja wina że nie kumaty "jezdeś" :eek:k:
Chłopie, już ci kiedyś pisałem. Czytasz w ogóle swoje posty? To na prawdę się ciężko czyta....
Pomijając kwestie ortografii - jak masz coś do przekazania, to staraj się to pisać tak, aby czytający wiedział o co ci chodzi. Walisz posta na kilka linijek, nie wiadomo gdzie kończy się, a gdzie zaczyna zdanie, potok słów, generalnie siwy dym. I nie dziw się, że ci tak ludzie odpowiadają....
 

gtifan

New member
Czy ktoś z was już zakupował przedpremierowo gry od "allgame" na allegro.
Chętnie bym zamówił ale jakoś nie mam przekonania do terminowości wysyłki, czy w Ultimie jednak jest bardziej pewny temat.
 

debeef

New member
Bez reklam
ja biorę w ich siedzibie, także mogę potwierdzić, że sklep istnieje i zazwyczaj mają towar przed premierą, jednak wysyłki nigdy u nich nie zamawiałem...mam za blisko :)
 

klemens007

New member
Czy ktoś z was już zakupował przedpremierowo gry od "allgame" na allegro.
Chętnie bym zamówił ale jakoś nie mam przekonania do terminowości wysyłki, czy w Ultimie jednak jest bardziej pewny temat.
W ultimie robię zakupy już ponad 10 lat. Na ogół odbieram osobiście ale z rozmów z ludźmi oraz samymi pracownikami nie ma problemów z terminowością. W większości przypadków gry są dostarczane w dniu premier.
 

gtifan

New member
Moje zamówienie złożone w "allgame"- otrzymałem e-maila że na 90% już dzisiaj zaczną rozsyłanie GT5 przesyłkami kurierskimi. Jutro ma lecieć reszta przesyłek kurierskich i poczta priorytetowa.
A jeszcze mam takie info jak ktoś mieszka w Legnicy 59-220 to od 26.11.2010 GT5 w podstawiwej wersji ma być na półkach sklepowych Carrefour w cenie 189,00 zł. Ilość ma być ograniczona w tej cenie więc najlepiej rano na otwarcie wpaść po swój egzemplarz.
 
Do góry