Gran Turismo 5

premek111

Active member
Bez reklam
Tak na szybko,model jazdy jest ok,podoba mi sie ,gralem tylko na padzie.Jesli chodzi o grafikę to modele samochodów ok,ale otoczenie to sorry.Ubogo jak na 5 lat developingu.
 

Forest89

Active member
Bez reklam
A mnie tam się grafika podoba. No i czuć te 60 klatek :D Właśnie się karnąłem Audi R8 5.2 pochodzące z DLC i muszę stwierdzić - jest zajebiście! Dźwięk silnika przyjemny, fajny dym podczas jazdy bokiem no i taki smaczek jak ogień podczas redukcji biegów :D Mnie póki co się podoba, ale z tymi Standard Carami faktycznie jest średnio. Narazie kupiłem Honde Civic z 92r i pikseloza jest na błotnikach i gdzieniegdzie, więc Kazimierz tu się nie postarał.

Narazie tyle z mojej relacji, jadę dalej! :D
 

mataman

New member
Bez reklam
Czy można zmienić język w grze ? W sensie czy można zmienić Martyne na oryginał w postaci Jeffa Gordona i Sebastiana Loeba ?
 

Gohan111

Member
Hehe , również w tej chwili instaluje swoją kopię , pisało 20 minut a już grubo ponad 30 czekam . Posiadam polską wersję - bardzo uproszczona instrukcja obsługi ma - 6 stron? słownie - sześć :) Co jeszcze rzuciło mi się w oczy to brak polskich znaków w kilku miejscach na tyle pudełka ;) hehe widać musieli się uwijać żeby zdążyć przed premierą .
 

Kapral_Hicks

Klub HDTV.com.pl
vip
premek - Grafika torów nawet sądząc po samych filmikach jednak odstaje od perfekcyjnie wykonanych aut premium, czasami przypomina mi poziom xboxa1 przy Project Gotham Racing 2. Widziałem jednak gameplay z tokyo i np ta już lokacja przykuła moją uwagę ogromem obiektów (np budynki z przezroczystymi szybami), co o wykonaniu tej konkretnej lokacji sądzisz grając na żywo ??

Ja kupie swoją kopie zdobędę dopiero jak kupie kierownice, w najbliższym czasie to się nie wydarzy ale jakoś oceniając obiektywnie filmiki z gameplayów nie odnoszę wrażenia by gra miała mnie zawieść tym bardziej że z relacji osób grających na kierce to gra zachwyca.
BTW jeszcze co do grafiki, jak płynność animacji np z 16 autami na torze, jakość/ostrość obrazu tzn rozdzielczość ? Jak z tym jest, te interpolowane 1080p(bo raczej pełne full HD to nie jest) prezentuje się lepiej od 720p ?
 
Ostatnia edycja:

Carbon_

New member
Bez reklam
Ja wiedziałem, za tak będzie :D i GT5 dostanie najniższe noty z całej serii. Za długo to robili, przekombinowali, gra jest nierówna - raz piękna, raz po prostu brzydka, niektóre rozwiązania pozostawili z czasów psx. Mnie osobiście nudzą sumulatury (GT4 przechodziłem chyba 3 lata :roll:), więc na razie oczywiście nie kupuję, tym bardziej, że nie mam kierki.
 

Kapral_Hicks

Klub HDTV.com.pl
vip
Carbon_- Dużo obiecali, dziwi fakt braku kokpitów w standardowych autach, choćby prostego ( Forza 3 jakoś wyszła zaraz po 2 a jakoś zdołali zrobić tyle aut z kokpitami), również te 1080p to w zasadzie niewiele większe 720p po uspscalingu do fullHD. ja bym wolał już 720p bez aa czy pseudo FULL HD a więcej polygonów na tory (od tv i tak nie siadam tak blisko by oglądać ząbki alisasingu). Nie mniej uważam ze polyphony dostarczyło i tak bardzo dobrą grę gdy się zsumuje wszystkie plusy. Ja nawet do dziś gram w gt3 także te gt5 czemu miało by mi się nie podobać;-), tym bardziej na kierownicy, dlatego zbieram na tego logitecha, bez tego to się nawet nie zabieram do tej gry :)
 
Do góry