Gran Turismo 5

Forest89

Active member
Bez reklam
Francja "odjechała" na całego ;)

GT5_FNAC.jpg
 

azet

Member
Bez reklam
"gość u kturego zamawialem , terz mi napisał rze prawdopodobnie powinno być u mnie koło 24, dlatego się pytałem, a tó okazuje się rze to zagraninca dostała wczesniej " , jest to trochę wkurzające niby jesteśmy w europie a jednak ... nie do końca

Tak się prezentuje "Collectors Edition", czyli ta nieco tańsza edycja kolekcjonerska ;)

YouTube - Gran Turismo 5 Collectors Edition

kurcze to jak paranoja Masty"spojlera", to zwykła normalna gra, a już samo rozpakowywanie jest godne umieszczenia w internecie ,ty "spojler" rzuć no okiem wszystko poprawnie jest otwierane ? bez literuwek ?

ps.
:spam:
Nie czepiaj się to jest tylko literówka... :D

Pozdrawiam,
to jest związane z GT 5 ? spamujesz nie na temat ,jak zwykle zresztą.
zgadza się to tylko literuwka, taka jak i twoja, ale ja nie mam czelności poóczać innych ,ty natomiast połeniasz błedy a innych bezczelnie pouczasz . ktoś kiedyś powiedział" kto jest bez grzechu ,niech pierwszy rzuci kamieniem " , :fool::wink:

"spojler" masz zetkę i sprawdx czy gdzieś błedu nie zrobiłem bo mi się niechce,ludzi mam od tego

ps.ps. Przepraszam szanownych forumowiczów ,ale jego spamy są nie do zaakceptowania dla mnie
 
Ostatnia edycja:

Szczupaczek

New member
A ja znalazłem to na pewnej stronce

INFORMACJE O PLIKU

Nazwa.............................................: Gran.Turismo.5.PS3-DComics

Data wydania......................................: 20.11.2010

Rozmiar...........................................: 19.06 GB

Region............................................: BRAK
 

Forest89

Active member
Bez reklam
Właśnie dostałem info od mojego sprzedawcy, że jak tylko GT5 otrzymają to niezwłocznie wysyłają nie czekając na premiere :D Prawdopodobnie będą rozsyłać w poniedziałek :D
 

mataman

New member
Bez reklam
A ja znalazłem to na pewnej stronce

INFORMACJE O PLIKU

Nazwa.............................................: Gran.Turismo.5.PS3-DComics

Data wydania......................................: 20.11.2010

Rozmiar...........................................: 19.06 GB

Region............................................: BRAK



Tylko 19GB ???!!!
 

azet

Member
Bez reklam
ciekawi mnie -co będzie na pierwszym miejscu sprawdzone przez Was po uruchomieniu gry ? realistyczny model jazdy ? czy spróbujecie sprawdzić dachowanie i rozbicie samochodu ? coś innego Was ciekawi ? a może nic, normalna gra wyścigowa ...:popcorn:
 
Ostatnia edycja:

Forest89

Active member
Bez reklam
Mnie nie interesuje rozbijanie się na zakrętach, tylko szybkie ich pokonywanie i jak najlepsze czasy na końcu okrążenia... ;)
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
No własnie o to chodzi. Exy na ps3 maja raczej powyżej 30GB
Powyżej 30 GB to ma tylko Final Fantasy, GOW3 - te dwie lekko nawet ponad 40 GB, UFC 2010 koło 35 GB. Wszystko reszta jest sporo mniejsze, taki U2 ma koło 23 GB, część pierwsza 21 GB.
Minimalnie mniej niż 30 GB ma MGS4.

Pozdrawiam,
 

azet

Member
Bez reklam
Mnie nie interesuje rozbijanie się na zakrętach, tylko szybkie ich pokonywanie i jak najlepsze czasy na końcu okrążenia... ;)

chyba mnie nie zrozumiałeś , nie pytałem o rozbijanie się na zakrętach ,ale rozumiem że chcesz mi powiedzieć że nie interesuje Cię to - jak wyglądają te zachwalane przez producenta uszkodzenia ,że nie interesuje Cię model jazdy ,czy różni się np. bardziej czy mniej od Prologa , ,ważne żeby tylko się pościgać ,rozumiem i tak też można, sam od siebie dodam że z bardzo ciekawi mnie jak wyglądają te uszkodzenia,to będzie chyba pierwsze co sprawdzę po uruchomieniu :popcorn:

i rozumiem że mamy pierwszego z tego forum który już ma grę, i jednak zaliczyłeś bandę, czyli testowałeś uszkodzenia i ... już widać minusy, ( filmik) zrobili starego VW premium , tylko po co- nudny wóz, nudny wyścig , fajnie się zapowiada, mam nadzieję że to tylko taki nic nie znaczący przerywnik
 
Ostatnia edycja:

Forest89

Active member
Bez reklam
azet, to Ty mnie nie zrozumiałeś ;) Zniszczenia wcale nie były zachwalane przez PD, to wymysł graczy i chyba nawet nie fanów serii GT by zniszczenia były w GT5. W GT nigdy nie było zniszczeń i jak dla mnie mogło by nie być w ogóle, bo przez te zniszczenia Kaziowi zeszło sporo czasu a mógł się zająć ważniejszymi rzeczami np, więcej aut Premium, albo kokpity. Model jazdy mnie interesuje i wiem, że będzie mi się on podobał. A uszkodzenia przecież pokazywałem fotkach wyżej, więc jak Cię interesują to wejdź sobie na GTplanet albo YouTube, jest tego pełno ;)

A fotki Signature Edition i filmiki nie są moje, niewiem dlaczego miały by być moje.
 
Do góry