Gran Turismo 5

premek111

Active member
Bez reklam
Cena na Allegro nie jest oficjalna,a w Ultima jeszcze negocjuja ceny limitek,przynajmniej tak mi napisali
 
Ostatnia edycja:

azet

Member
Bez reklam
Ostatnia edycja:

arsenal

Moderator
VIP
GT5 nie opłaca się kupować w preorderze. Tej gry będzie pełno w każdym MM czy innym Saturnie a jeszcze się może okazać, że tak jak z Killzone 2 i Uncharted 2, cena będzie krążyć wokół 169 złotych za wersję podstawową.
 

azet

Member
Bez reklam
GT5 nie opłaca się kupować w preorderze. Tej gry będzie pełno w każdym MM czy innym Saturnie a jeszcze się może okazać, że tak jak z Killzone 2 i Uncharted 2, cena będzie krążyć wokół 169 złotych za wersję podstawową.
jeżeli chodzi o standart- zgadzam sie ,a kolekcjonerskie ?
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
A wyjdzie jak zwykle - wszyscy co kupili w MM i Saturnach będą już grali (nawet przed premierą) a Ci z preorderów będą sobie pluli w brodę.

Pozdrawiam,
 

gadulinho

New member
Bez reklam
Albo jak w przypadku PS Move (sama pałeczka, nie zestaw z kamerką) czy RDR, o które było ciężko w normalnych sklepach w dniu premiery czy nawet kilka dni po... ;-)
 

arsenal

Moderator
VIP
jeżeli chodzi o standart- zgadzam sie ,a kolekcjonerskie ?
No ja w tych wydaniach kolekcjonerskich nie widzę nic co skusiłoby mnie na wydanie kwot, które sobie woła Sony.
Będzie zapewne tak jak z Killzone 2. Kumple się cieszyli bo preorder, w promocji, za 189 + przesyłka już za chwilkę, już za momencik dotrze po premierze a ja wszedłem przypadkiem i wyszedłem, w dniu premiery, z MM ze swoją kopią za 169 + 2 litry spalonego diesla. :smile:
 
Ostatnia edycja:

A...

Member
Z tą premierą w MM może być różnie. Ja ostatnio kupując na premierze F1 2010 w MM się nie mile zaskoczyłem. Zapłaciłem 189,90 zł, gdzie w Auchan w tym samym dniu była za 169 zł. Ale nie chciało mi się już jeździć i kupiłem. Choć teraz na GT5 prawdopodobnie też zapoluję w MM lub właśnie którymś markecie.
 

azet

Member
Bez reklam
No ja w tych wydaniach kolekcjonerskich nie widzę nic co skusiłoby mnie na wydanie kwot, które sobie woła Sony.

.....dziecko miałoby jakąś tam radochę , że inny niż wszyscy, z drugiej strony jak znam życie na samym końcu okaże się że gra będzie zbyt trudna dla młodzieńca i to ja będę miał radochę ...........:mrgreen:
 
Do góry