Gran Turismo 5

azet

Member
Bez reklam
to może niech sobie darują GT 5 i od razu za parę lat wypuszczą dopracowane GT6, mam nadzieję że NFS HP nie zawali, i zrobiło nam się dajmy na to do 24 grudnia 71 dni
 
Ostatnia edycja:

azet

Member
Bez reklam
eeeetam dodadzą kolejny tysiąc samochodów, których i tak nikt nie ruszy jak te co teraz mają być ,albo wyścigi rowerowe zrobią skoro karting jest ,a rowery również będą premium i trzeba kokpit dopracować a na koniec powiedzą że lepiej zrobić porządnie grę czyli wszystko ukarze się w GT 6 z 5 tysiącami samochodów za kilka lat, żeby była jeszcze bardziej realistyczna, bardziej niż prowadzenie samochodu w realu :mrgreen:
 

azet

Member
Bez reklam

Attachments

  • 1286989045213.jpg
    1286989045213.jpg
    73,2 KB · Wyś: 375
Ostatnia edycja:

pa3

New member
Bez reklam
Tak jak pisałem wczesniej, dostaniemy na święta Prolouge 2, a poźniej oficjalne oświadczenie Polyhony że zrobili grę do której ps3'ka jest za słaba, a kod GT5 odpalają na sprzęcie pożyczonym od NASA ;)
 

Peek

New member
Bez reklam
Właśnie, od jakiegoś czasu go nie ma....co z nim, bo nie wyłapałem? :grin:

Zbanowany:lol:

Co do GT5 to ja chyba gdzieś pisałem, że smiałbym sie gdyby przełożyli i własnie teraz to jest po prostu śmieszne, mozliwe, ze gra jak wyjdzie bedzie juz przestrzała (lub bedzie podobna do prologu) a w tym wypadku na pewno jej nie kupie.
 

azet

Member
Bez reklam
Co do GT5 to ja chyba gdzieś pisałem, że smiałbym sie gdyby przełożyli i własnie teraz to jest po prostu śmieszne, mozliwe, ze gra jak wyjdzie bedzie juz przestrzała (lub bedzie podobna do prologu) a w tym wypadku na pewno jej nie kupie.

ee tam, w jakim oni świecie żyją,:fool: gra jest tak wyczekiwana, jest zapowiadana że będzie to niewiadomo jak realistyczny symulator ( bardziej realistyczna niż jazda samochodem) , gość zamiast pilnować tworzenia gry bierze sobie udział w jakichś wyścigach,a gra jest tworzona od 5 ( ? ) lat, teraz wszyscy oczekują że będzie to gra powalająca na kolana dosłownie wszystkim, sam natomiast jako laik oglądając porównania GT 5 z Forzą 3 , która "wyjszła" duużo wcześniej nie widzę kolosalnej różnicy adekwatnej do zapowiedzi producentów. Sądzę że choćby nie wiem co zrobili- gra będzie rozczarowywała- bo poprzeczka oczekiwań jest wysoka ( okarze się że drzewa są 2d, że publiczność jest nijaka, że nie będzie śladów opon na asfalcie,że samochodów premium jest 200 a nie tysiąc- to co oni robili przez te lata ?) :mrgreen:
a narazie w necie bąka się coś o problemach raczej technicznych
Production Issues Blamed for Gran Turismo 5 Delay, Yamauchi Issues Apology
 

marekjw2523

New member
Co do śladów opon to jesteś nie na bieżąco bo je dodano, a co do narzekań to będą ale czy to nie wina samego producenta który zachwalał ten tytuł pod każdym względem, i wypowiadał się o każdym elemencie gry w samych superlatywach.

edytor tras miał być cudowny a co okazało się że dostaniemy byle co z paroma nieistotnymi zmiennymi

Zmienna pogoda- a co dostaniemy parę tras na których ona będzie

Samochody premium- a co dostaniemy sto kilkadziesiąt w tym większość złomów, z poprzedniej dekady którymi nikt nawet nie będzie jeździł

I można było by wymieniać w nieskończoność po drzewa w 2d dla przypomnienia mamy 2010 rok.

Ale oczywiście fanboy zawsze znajdą wymówkę
 

Peek

New member
Bez reklam
A ja jak opetany bedę powtarzał, że dla mnie najwiekszą bolączką GT5 przynajmniej w prologu jest model jazdy, który Forzy nawet nie może czyścić butów.
 

Forest89

Active member
Bez reklam
Nie no finalne GT5 będzie miażdżyło, dla mnie minus tej gry jest tylko taki, że każą nam tyle czasu czekać. Co do grafiki to już w GT5 Time Trial, który był wydany jakoś w grudniu 2009 była lepsza grafika niż w GT5: Prolog. ;)
 

Forest89

Active member
Bez reklam
Dla mnie minusem jest również cena tej gry...
A co Ci się w cenie nie podoba. Kosztuje tyle jak każda inna premiera gry na PS3, czyli w granicach 200 zł a na Allegro już za 180 zł z przesyłką. To za ile byś chciał ją kupić? Chyba, że Ci się ceny kolekcjonerek nie podobają to z tym się zgodzę, ale tylko jeśli chodzi o edycję "Signature Edition" to 799 zł to faktycznie masa pieniędzy :D
 

premek111

Active member
Bez reklam
Rzekoma przyczyna opóźnienia ? Firmware 3,50 ?
PS3 Firmware the Real Cause of Gran Turismo 5’s Delay?

i kilka nowych informacji
  • Partial confirmation that you’ll be able to save your progress during endurance races (a much-wanted feature in Gran Turismo 4).
  • Damage severity is linked to the game’s difficulty settings: “easy, medium, hard or standard and professional”.
  • You will be able to manage B-Spec races from both your PC’s web browser and mobile device.
  • Re-confirmation that “all” of your cars in Gran Turismo PSP can be transferred to GT5 and will be playable in Arcade Mode.
  • New and improved Gran Turismo TV will return from GT5: Prologue.
jeśli to prawda to dostajemy możliwość zapisu stanu gry w wyścigach endurance
 
Do góry