Gran Turismo 5

SierzantHarris

New member
Bez reklam
No niestety wg. mnie nie będzie ani lepszej grafiki ani tym bardziej fizyki bo chyba się jeszcze nie zdarzyło by po demie zmienili coś z tych rzeczy. Z reguły demka niemal nie różnią się od fulli, co najwyżej szczegółami. Ale i tak grę kupię bo cierpię od jakiegoś czasu na chroniczny brak prawdziwej ścigałki (wszelkie gridy i inne to bzdura imo) a i gt5 i f3 to must have`y pomimo kilku niedoskonałości. Niech tylko zrobią w gt5 normalny dzwięk na jakimś poziomie bo te piski opon to jeszcze psxa pamiętają a ryk silników to ma być ryk a nie pomiaukiwanie trzymiesięcznego kocurka.
 

-AS-

New member
dienekes' shade napisał:
Sęk w tym, że na tym forum, jak widać, nie ma partnerów do merytorycznej dyskusji w przedmiocie GT5:p. Poprzez mój mały "eksperyment", chciałem uświadomić ów fakt założycielowi tematu, który co i raz narzeka na offtop

Co prawda, to prawda.

Jak widać, gdyby nie OT, ten temat już dawno umarłby śmiercią naturalną.

Odzyje, jak wyjdzie gra. Dziekuje za troske.

Pozdrawiam
 

-AS-

New member
dienekes' shade napisał:
Chciałbym wrócić do tematu zastępczego (GT5:p) i mojego pytania (drift), ale widzę że szanse na dyskusje właśnie wypadły z trasy ;)

Ja sie nie wypowiadam, bo, jak sie pewnie domyslasz, nie driftuje, wiec w niczym nie pomoge.

Pozdrawiam
 

premek111

Active member
Bez reklam
na francuskiej stronie opublikowano liste( a w zasadzie przeciek )gier , ktore maja sie ukazac do konca 2009.Wśród nich znajduje się.... GT5.bez ceny i daty.i co o tym myslicie ?

http://translate.google.fr/translat...w&id=6131&Itemid=1&sl=fr&tl=en&hl=fr&ie=UTF-8

On the PS3, the titles announced are:
Little Big Planet: The Game of the Year (16 September 2009 - Award not given)
Uncharted 2: Among Thieves (14 October 2009 - 70 euros)
Singstar: Starter Pack (5 Titles + Micros + Titles to choose 5) (7 October 2009 - Price Not Disclosed)
Buzz! World Quiz (October 21, 2009 - 40 euros)
Buzz! World Quiz + Buzzers (21 October 2009 - Price Not Disclosed)
EyePet (23 October 2009 - 40 euros)
EyePet + Camera (23 October 2009 - Price Not Disclosed)
Ratchet & Clank: A Crack in Time (28 October 2009 - 70 euros)
MAG (date not given - Price Not Disclosed)
Gran Turismo 5 (Release date not given - Price Not Disclosed)
Singstar: Michael Jackson (13 November 2009 - 30 euros)
Singstar: Michael Jackson + Microphones (13 November 2009 - Price Not Disclosed)
Platinum Resistance 2 (1 September 2009 - 30 euros)
Motorstorm Pacific Rift Platinum (1 September 2009 - 30 euros)
Killzone 2 Platinum (1 September 2009 - 30 euros)
Infamous Platinum (4 November 2009 - 30 euros)
 
Ostatnia edycja:

Masta_J

Active member
Bez reklam
I co teraz w każdym wątku (+ News) o danej grze będziesz pisał to samo?

Tylko MAG i GT5 nie mają cen i daty, co to oznacza można tylko przypuszczać.

Pozdrawiam,
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Jak pisałem mojego posta to nie była jeszcze skasowana.
A ciśnieniuje się dlatego, że i tak mam za wysokie ciśnienie to już mi to różnicy nie robi ;)

Pozdrawiam,
 

premek111

Active member
Bez reklam
spoko :)

a wiadomosc umiescilem tu ,poniewaz GT5 znajduje sie na liscie gier 2009,ale co z tego bedzie ? nie wiadomo,musimy jeszcze czekac i to pewno dlugo :(

pozdrawiam
 

Peek

New member
Bez reklam
Sony na pewno nie wpasuje się z GT5 w okres jesienny ponieważ wielu graczy ma w zamiarach zakup innych gier, które są ważniejsze od GT5 np, jak Modern Warfare 2, Assassin's Creed 2 czy Uncharted 2.

Myślę, że prawdopodobny termin to pozątek 2010.
 

premek111

Active member
Bez reklam
chyba tak,mysle ze miedzy styczniem a marcem.kazdy wolalby miec gre na Boze Narodzenie.Sony poda date na TGS
pozdrawiam:)
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Zacytuję troszkę z artykułu:

"Kolejna plotka na temat daty premiery GT5, co już powoli staje się dość nudne..."

Pozdrawiam,
 

debeef

New member
Bez reklam
dla mnie GT 5 i Uncharted 2 są jedymi z najważniejszych zakupów tego roku (miejmy nadzieję). Nie mam żadnej ścigałki i czekam na nią z wypiekami...tym bardziej, że w wersji na psp ma nie być podrasowywania aut:(
 
Do góry