God of War III

Peek

New member
Bez reklam
Wróciłem na Normal!!!

Zagrałem na ostatnim savie z normala i pokonałem hadesa a teraz już idę dalej i zapisuję na normalu!!! I to jest metoda! Odzyskałem radość z gry!!!
 

mataman

New member
Bez reklam
O żesz kurka wodna wyzwania łatwe? Bo taka lata opinia po sieci, fakin siet ale jedno daje w kość ostro.

a teraz tytan i jedne znajdki i bedzie platynka :D

p.s. Masta, ten patch generalnie naprawia co innego, jeden poważny błąd/glitch w grze. Teraz ciekaw jestem czy znajdziesz o co chodzi :D
 
Ostatnia edycja:

Rudeford

New member
Pikuś i Satyry rozpracowane. Świetna i wymagająca potyczka a jaka frajda po wygranej. O dziwo dziś zaliczyłem ją na spokojnie tzn. bez nerwów i rzutów padem:twisted:
 
Ostatnia edycja:

yarcoos

New member
Ja wczoraj o polnocy- majac na uwage dzisiejsze poranne wstawanie- odpuscilem mlocac juz trzeci raz z kolei Zeusa.Nie widzac szans na ukonczenie gry przed srodkiem nocy- wylaczylem peesa.
Do platyny oprocz przejscia Tytana zabraknie mi patroszenia Centaurow- niestety wypatroszylem tylko tego pierwszego, potem kolejne zabilem bardziej humanitarnie :p no i teraz mam problem.
Nadrobimy w Tytanie...
Ktos tam pisal, ze praktycznie uzyteczna jest tylko jedna bron, reszty nie oplaca sie nawet rozwijac. Mi natomiest spora frajde sprawia sprawdzanie i dobieranie asortymentu do poszczegolnych klientow:D- moze dlatego delektuje sie juz ta gra ponad dwa tygodnie.
Podoba mi sie takze to, ze w odroznieniu od np. Dante's Inferno mozna przegapic jakis gadzet, typu oko, czy piora- i wcale sie tym nie przejmowac- bo lokalizacji jest wiecej. W DI pomijajac relikt, czy monete bylo pozamiatane.
Ogolnie- dla mnie gra to 8,5/10. Moze po Tytanie bedzie 9/10.
Najwieksza wada to chyba brak dowolnego "krecenia" kamera tak jak w Darksiders. Ale rozumiem, ze przy tej szczegolowosci i akcji- byloby to trudne- a raczej pracochlonne dla Tworcow.
Acha, Linda tez mi nie lezy :cool:
 

mataman

New member
Bez reklam
Dwie bronie. Podtawowe scyzoryki i rękawice, reszta to popelina. No i teraz po zaliczeniu hiciorow moja ps3 będzie się znowu kurzyć :D
 

mg30906

New member
Witam,

Włożę kij w mrowisko i powiem , że gram w Dantego i bardziej mi się podoba (może nie graficznie) ale klimat ma lepszy :p

pzdr
 

Stef Wybustow

New member
Gralem w Dantes Inferno i... powiem tylko ze gra miala spory fart ze wyszla przed GOW3, mysle ze wiele osob nie siegneloby po te gre PO kontakcie z GOW3. Bardzo czekalem na kolejnego GOW (dwie poprzednie czesci nalezaly do moich ulubionych gier na ps2), a poniewaz mechanika w DI taka sama - kupilem w ramach ,,rozgrzewki''. Prawde mowiac spodziewalem sie czegos duuuuzo lepszego bo sam pomysl bardzo ciekawy. Malo zroznicowane potwory, graficznie nie najlepiej, zbyt latwo osiagalna ,,platyna'', gre mozna przejsc uderzajac tylko w O i razac przeciwnikow na odleglosc krzyzami, myzycznie tez nie najlepiej; wiele mozna wyliczac minusow. Plusy oczywiscie tez sa ale jak dla mnie DI to zawod.
Ale - to watek poswiecony GOW3 i ta gra mnie nie zawiodla. W kazdego GOW'a gram - smakujac (uklon dla Masta_J). Jest to jedna z niewielu gier w ktore ma sie ochote zagrac kilka razy. Zagralem na normalu wczuwajac sie w klimat a potem na tytanie. Tytan jest dosc trudny, nie da sie przejsc gry na tym poziomie zmieniajac trudnosc na czas walki z bossami i chyba dlatego ma sie satysfakcje z przejscia gry na tym poziomie i radoche z kazdego pokonanego bossa (ach ta finalowa walka! bylem o krok od poddania sie i stwierdzenia ze chyba ten poziom to nie dla mnie). Teraz pozostalo skompletowanie wyzwan olimpu, jakies 1-2 poboczne trofea i platynka:bober: W kazdym razie, nie zaluje pieniedzy ktore dalem na GOW3, natomiast DI - gdybym mial kupowac teraz to bym sie powaznie zastanowil (no chyba ze cena bylaby dobra).
 

igsux3

New member
Pytanie od osób które grały w Heavy Rain/ GOW 3 / Final Fantasy XIII - gdybyście mieli kasę na jedną z tych gier, którą byście wybrali? Póki co skłaniam się w stronę GOW3, ale 10h zabawy to nie tak dużo, szczególnie w porównaniu do Finala.
 

mataman

New member
Bez reklam
Gow 3 , HR i na końcu final. W zoo na facebooku tez można miesiącami grać, i co z tego ? Bierz god of war, nie pozalujesz.
 

mg30906

New member
Z tych trzech tylko i wyłącznie............. Demon Souls :D , tu wskaźnik ceny do czasu gry oraz jej "miodności" jest IMO najlepszy , a poważnie to tak jak poprzednik HR - zobaczysz cos innego bo w slahery na pewno juz grałeś a GOW nie ucieknie tyle tego ludzie nakupowali że szybko spadnie z ceny , (choć może HR też :) ) , jak moja starsza córka dorwała się do HR to nie mogłem jej wyrwać pada z ręki :)

czyli HR , GOWIII , FF - nie wiem nie tykam..


pzdr
 
Do góry