God of War III

Wilku

New member
Ludzie mnijcie litość :p normalnie nogi mi same chodzą chyba w robocie nie usiedzę jak czytam wasze posty na temat tej gry. Nie mogę się doczekać aż zagram w tą grę, a dopiero późną nocą wracam do domu :/ ale w łapach będę miał ten tytuł napewno :grin: Coś czuje, że dzisiejsza noc będzie nieprzespana ;-)
 

gadulinho

New member
Bez reklam
Peek, jednego tylko nie rozumiem .... twego zamilowania do Bioshocka, nie odbierz tego zle to nie jest zadna nagonka na Ciebie czy tez na gre ktora uwielbiasz, szanuje twoj wybor w koncu o gustach sie nie dyskutuje:D

Dla mnie to też jedna z najlepszych gier (nie najlepsza). Zresztą nie tylko dla nas. Na gamezilli wybrali Bioshocka (1) grą dekady :eek:k:
Peek, grasz w Bioshocka 2 na PS3 ? Bo widzę, że masz 0% pucharków :?:
 
Ostatnia edycja:

mataman

New member
Bez reklam
Już nie przesadzajcie z tym Bioshockiem. Gra świetna sle jedynka mnie zmordowala okrutnie. Poprostu momentami jest nudna.
 

Rasputin

New member
Już nie przesadzajcie z tym Bioshockiem. Gra świetna sle jedynka mnie zmordowala okrutnie. Poprostu momentami jest nudna.

dokładnie
z dwójki widziałem tylko No Spoiler Trailer, więc nic nie wiem, pewnie ładna. Ale w jedynkę grałem na kompie i jakoś mnie nie porwała, schizy trochę dostałem ale koniec końcem nawet ten klimat graficzny mi się już nudził.
Za to afrykański klimat w Resident Evil 5 mnie wciągnął solidnie, tylko poziom stresu mi rośnie jak mnie jakiś cymbał z piłą motorową i workiem na głowie bezczelnie rżnie na pół. No ale na razie wszystkie inne gry poleżą sobie w stosiku jakiś czas po układane, bo przy GOW3 nie potrzebuję różnorodnych tytułów w zależności od nastroju.
Nawet za moim nowiutkim doładowanym luksusowym mercem w Midnight Club nie zatęsknię
 

Rudeford

New member
Jedynka troszkę przynudzała ale grając w dwujke nie czułem nudy nawet przez moment. Powtórzę się, czy w GoW3 dźwięk jest w DTS?
 
Ostatnia edycja:

Masta_J

Active member
Bez reklam
(...)
Masta przebilem Cię :) Siedzialem prawie do 2:30 a teraz pije mocna kawę w pracy :D
Jak kończyłem to widziałem, że jeszcze kroisz, Ty to masz zdrowie ;)
Mnie poranna pobudka zmusiła do uderzenia w kimono :-(

@Rudeford
Of course :eek:k:
Pięknie daje po membranach :grin:

Pozdrawiam,
 
Ostatnia edycja:

Peek

New member
Bez reklam
Gadulinho mam zero pucharków, bo grę włożyłem tylko raz do czytnika, bo na taką grę muszę mieć specjalny czas, a tak zawsze coś, to Heavy Rain, to Battlefield, ale jak ukończe BF i GoW to siadam do Bio2.

Panowie mnie np Resident 5 (którego przechodziłem blisko rok z przerwami) okropnie znudził (chociaż klimat i grafika niewąskie) a Killzone 2 to już dla mnie totalna nuda, singla kończyłem tylko z przyzwoitości, każdy tam ma swoje upodobania.;)

W GoW III jest "tylko" Dolby Digital, ale i tak dźwięk jest świetnie zrobiony, chociaż nie jest to tak wysoka półka jak Battlefield: Bad Company 2 czy Killzone 2, ale nie można mieć wszystkiego;)
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Kurka czyżbym to ja ściemniał?
Czy ktoś może potwierdzić moje słowa?
W menu do wyboru jest 5.1 surround co nie oznacza, że jest to przecież Dolby Digital.
Dałbym sobie paznokcia uciąć, że mój ampli pokazuje DTS.

Pozdrawiam,
 

Peek

New member
Bez reklam
Tak naprawde czy to ważne?

Po prostu czerpmy frajde i miód z tego tytułu, jakie to ma znaczenie czy to DD czy DTS skoro i tak brzmi fantastycznie.
 

mg30906

New member
Panowie sorry ale co Wy opowiadacie?
Patrzcie co Wam ampli pokazuje!
DTS rządzi!!

Pozdrawiam,


Ok, chodziło mi o wybór z menu a tam takiej opcji nie widziałem (gram na drugim zestawie bez ampli , będę w Wawie to sprawdzę)

Peek skoro Masta widzi DTS to może jest tylko kwestia ustawień w menu konsoli i trzeba go załączyć
pzdr
 

pav3l

New member
Bez reklam
Tak naprawde czy to ważne?

Po prostu czerpmy frajde i miód z tego tytułu, jakie to ma znaczenie czy to DD czy DTS skoro i tak brzmi fantastycznie.

Peek, na zestawie kina domowego (5.1.) słychać różnicę pomiędzy DD a DTS, z dużą korzyścią dla tego ostatniego.....Na prawdę dużą.:p
 

pav3l

New member
Bez reklam
Kurka czyżbym to ja ściemniał?
Czy ktoś może potwierdzić moje słowa?
W menu do wyboru jest 5.1 surround co nie oznacza, że jest to przecież Dolby Digital.
Dałbym sobie paznokcia uciąć, że mój ampli pokazuje DTS.

Pozdrawiam,

No bo tam jest DTS :p
 

Attachments

  • 2ln8ndv.jpg
    2ln8ndv.jpg
    153,6 KB · Wyś: 51
Do góry