Gdzie kupujecie filmy blu-ray? Najlepsze oferty i promocje.

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Mnie to interesuje:

Game of Thrones - Seasons 1-3 Blu-ray | Zavvi.com

i twierdzisz, że są tu polskie napisy??? We wszystkich 3 sezonach? A jak może się co do tego upewnić? I w innych filmach tak samo. Fajny sklep, super ceny, ale płyty opisują bardzo skąpo. Nigdy nie wymieniają jakie są ścieżki dźwiękowe, jakie są napisy, ani jaki jest standard dźwięku :/ Można to jakoś zweryfikować?
 

mateobelmond

New member
panowie jako że padł temat zakupów z zavvi to podzielę się z wami moimo doświadczeniami:

1. zakupy przebiegają bezproblemowo - każdy film wysyłany jest w osobnej paczce;
2. jeżeli towar nie widnieje in stock, to może się zdarzyć, że będziecie czekać na jego dostawę nawet kilka miesięcy;
3. paczki idą zazwyczaj do 10 dni roboczych;
4. najważniejsza sprawa - paczki z filmami nie są wysyłane z terytorium Wielkiej Brytanii ale z Guernsey - wyspy, która formalnie nie należy do Unii Europejskiej - z uwagi na powyższe istnieje możliwość, że paczka zostanie objęta procedurą cła i vatu - (ostatnio zdarzyło mi się to przy zakupie kolekcji desperate housvifes dla dziewczyny za 40 funtów).
5. wcześniejsze kilkanaście zakupów (w tym m.in. kolekcje lotr, iron man, matrix, xmen, rocky, batman, transormers) przeszły bezproblemowo bez cła.
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Ten zestaw:

Rocky: The Undisputed Collection Blu-ray | Zavvi.com

też jest super ciekawy :) 6 filmów z Rockym :) Sprawdziłem na bluray.com i 4 z nich są z polskimi napisami. Cena po przeliczeniu na złotówki: około 80 zł za całość!!!

mateobelmond: a ile wyniosło cło i vat w sumie?


PS. W ich Kompanii Braci i trylogii Hannibala Lectera niestety w ogólnie nie ma polskich napisów. Ale fakt - niektóre paczki są super okazyjne. Albo się film już oglądało i napisy nie są potrzebne tak czy inaczej, albo się słucha i też daje radę. Dla mnie najlepiej jak są polskie napisy, później angielskie napisy, a na koniec angielska ścieżka dźwiękowa. Nic innego nie potrzebuję. MINIMUM to angielskie napisy.
 
Ostatnia edycja:

mateobelmond

New member
nie wiem wczoraj dostałem info z poczty że mam im podesłać papiery aby rozpoczęli procedurę naliczania cła i vat - jak będę wiedział to dam znać. ten zestaw z Rocky też mam zamówiony i leci do mnie.

z tego co się orientuje przy filmach poniżej 22 euro idzie bez cła i vat (łapie się praktycznie wszystko z zavvi).

przyznam szczerze że sam jestem ciekawy ile naliczą mi opłat dodatkowych.
 

mateobelmond

New member
Zamówiłem z zavvi już kilkadziesiąt paczek i nigdy żadnego cła nie było. Zawsze była wiadomość od urzędu celnego że przesyłka została zwolniona z opłat. Do tego inni których znam też nie mieli nigdy takiej sytuacji. Cło zdarza się tylko w paczka z USA jeśli idą kurierem i z Kanady.

Ten zestaw Rocky jest fajny ale jak Ci się nie spieszy to ja bym poczekał może w weekend będzie taniej bo zawsze są promocję na niedzielę i poniedziałek, a ten zestaw już kilka razy spadał z ceną.

Proszę nie wprowadzaj ludzi w błąd - Guernsey - czyli miejsce, z którego wysyłane są filmy nie jest terytorium Unii Europejskiej. Mi też udało się kilkadziesiąt razy uniknąć cła i vatu przy zakupach z zavvi - aż do ostatniego zamówienia. Dzisiaj przesłałem dokumenty na pocztę- jak będę miał decyzję co do wysokości opłat, to dam znać.

Zavvi część towaru wysyła ze swoich magazynów leżących w Europie - zdarzyła mi się przesyłka np. ze Słowacji - i wtedy rzeczywiście nie może być mowy o żadnych opłatach dodatkowych.

Nie zmienia to jednak faktu, że ceny mają nie do pobicia - szczególnie na zestawy.
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Właśnie kupiłem w MM (jest promocja nowa na wiele filmów BD po około 24-29 zł):
- Thor 2 (2D za 29,99 zł),
- Iron Man 3 (2D za 29,99 zł),
- Piraci z Karaibów 4 (2D za 29,99 zł),
- Star Trek 2 (3D za 49,99 zł),
- Wolverine (3D za 49,99).

I to są dla mnie dobre ceny. A dodam, że żadnego w powyższych filmów jeszcze nigdy nie oglądałem ;P Czekałem na dobre ceny. Zatem dodatkowo dochodzi wrażenie "nowego filmu" :) i za grosze :)

Do tego w Empiku odebrałem zamówienie internetowe na spóźniony Dzień Ojca dla mojego Taty filmy 3D:
- Park Jurajski,
- 1920 Bitwa Warszawska,
- Wspaniały Ocean,
- Niedźwiedzie Polarne.
Wszystkie za około 46 zł/szt. :)
 
Ostatnia edycja:

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Też uważam, ze to dobre ceny, oczywiście zależy za jakie tytuły, ale za te tak. I tak powinno być ceny BD jak kiedyś DVD. Wtedy to ludzi zachęci do kupna i BD stanie się jeszcze bardziej powszechny.
 

NormanES

New member
W Media Markt sporo ciekawych tytułów po 29,99.
Iron Man 3, Thor mroczny świat, Piraci wszystkie 4 części. Można uzupełnić kolekcję jak komuś brakuję.
Co ciekawe byłem dziś w Saturnie, a Media ominąłem. W Saturnie w sklepie stacjonarnym i internetowym promocji nie ma. A właściciel ten sam.
Gdybym nie zajrzał na stronę Media to pewnie by uleciało :)
Jakoś od pewnego czasu te ceny trochę normalnieją. Jak się poczeka na okazję to i w miarę świeże tytułu można wyrwać tanio.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dokladnie, ostatnio zrobilo sie bardzo milo. Jeszcze nie tak dawno, cieszylismy sie na promocją, typu 2 filmy za 100zl, czy też jeden film 100zl, a drugi gratis (jak kto woli), a obecnie 30zl za starsze, ale dobre tytuły, staje sie normą.
 

firestorm7

Well-known member
Bez reklam
To jest angielskie wydanie Gry...?
Wrzuć trochę info, jaki dźwięk..., napisy... i gdzie kupiłeś
Też myślę o zakupie tego wydania z UK, ale czekam na potwierdzenie info jak ostatecznie wygląda to wydanie.....

Z tego co widzę, dokładnie jest to to wydanie: Game of Thrones: The Complete First, Second and Third Seasons Blu-ray (United Kingdom) , o którym pisał Raccoon. Tyle tylko, że ja kupiłem na Allegro.

Widzę błąd, w opisie audio, 2-go sezonu. Nie ma Polish DTS 5.1.Wszystkie sezony są po polsku tylko jako 2.0.
 
Ostatnia edycja:

alkebab

New member
W Media Markt sporo ciekawych tytułów po 29,99.
Iron Man 3, Thor mroczny świat, Piraci wszystkie 4 części. Można uzupełnić kolekcję jak komuś brakuję.
Co ciekawe byłem dziś w Saturnie, a Media ominąłem. W Saturnie w sklepie stacjonarnym i internetowym promocji nie ma. A właściciel ten sam.
Gdybym nie zajrzał na stronę Media to pewnie by uleciało :)
Jakoś od pewnego czasu te ceny trochę normalnieją. Jak się poczeka na okazję to i w miarę świeże tytułu można wyrwać tanio.

Bylem wlasnie w media bo napalilem sie na tego Thora 2 za 29 zeta. Okazalo sie ze to jedynka jest za 29 zl wiec chyba kolega oszukuje albo wykupili. Thor2 byl tylko wersja 3D/2D za 89zl.
Kupilem za to Iron mana pierwszego za 24zl :) bakowalo mi tej czesci w kolekcji
oraz Transformers 2 za 49zl tez brakujacy w kolekcji transow.

co do Thora to jest dwupak za 79 wiec tez sie oplaca.
 
Do góry