Gdzie kupujecie filmy blu-ray? Najlepsze oferty i promocje.

cubonzu

New member
W merlin.pl dupna wyprzedaż filmów na Blu-Ray i Blu-Ray 3D

Link : Duża promocja filmów Blu-Ray w merlin.pl - Testy blu ray 3D, blu ray, mastered in 4K, 8K, ultrahd.

Edycje rozszerzone LOTR (5płyt) każda cześć po 54 zł, polskie filmy na Blu-Ray od 12 zł.

w cenach 22-30 zł (Oszukać przeznaczenie 4, Dzikie z natury, Psy i koty 2, Rock of Ages, Miś Yogi, Projekt X, Jeż Jerzy, Harry Potter i Insygnia Śmierci część 1 oraz 2, Toy Story 2, parę części James’a Bond’a, Invictus – Niepokonany, Shrek 2, Kung Fu Panda 2

w cenach od 32 zł do 40 zł (Medium, Tammy, Kick Ass 2, To już jest koniec, Plan B, Frankenweenie 3D, Oszukać przeznaczenie 1-3, Harry Potter i Insygnia Śmerci część 1 i 2 3D, Heca w zoo, Spiderman 1-3, John Carter, Anonimus.

Jest tego dużo więcej.
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Mam 3 biedry w mieście ;)

Edit.

Miałeś racje bracie... Zwracam honor ;) ceny kosmiczne za nieznane filmy nawet dla edzia vikinga ;)
 
Ostatnia edycja:

Caparzo

New member
Bez reklam
Dlatego dziwie sie że.kupiłeś w ciemno nie wiedząc co to bedzie. Dla mnie ten film jest głupkowaty na siłe kręcony.

Jaka cena była za snajpera w twoim media??
 

eedviking

Banned
Ostatnia edycja:

SebaK1205

New member
Bez reklam
W moim MM Snajper wskoczył mi po 66,90 (w trzypaku był najtańszy)... a że brałem razem z dwoma innymi filmami to wyszedł mi 51 zł - przy 6 filmach wyszło poniżej 50 zł.... czy głupkowaty - zobaczymy... jezeli nie spodoba się, to odsprzedam dalej...
 
Ostatnia edycja:

Caparzo

New member
Bez reklam
:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-? :hihi::hihi::hihi::hihi::hihi::hihi: takie ceny były przed promocją :spam::spam::spam:

mm powinni zamknąć albo walić podatek 50% dla państwa za takie wałki :confused::cry:

nawet 50 twarzy geja 10 zl tańsze wersja spec i zwykła ;)
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Kurcze zakupiłbym ale jak by można było odebrać w Wawie..;-(
Dzwoniłem na Biuro Obsługi klienta i ten film nie jest dostępny w żadnym markecie za tą cenę, powiedzieli, że to błąd i najniższa cena to 39,99zł dostępna w każdym markecie...;-(
 
Ostatnia edycja:

SebaK1205

New member
Bez reklam
Bład czy nie błąd... zamówienie można złożyć, a co by wyszło przy odbiorze to już druga sprawa... również w niektórych hipermarketach jest Jurassic Park w Steelboku za 32,00
 

DVAS

New member
Kurcze zakupiłbym ale jak by można było odebrać w Wawie..;-(
Dzwoniłem na Biuro Obsługi klienta i ten film nie jest dostępny w żadnym markecie za tą cenę, powiedzieli, że to błąd i najniższa cena to 39,99zł dostępna w każdym markecie...;-(

To nie pomyłka tylko oferta specjalna jednego marketu. Zamówiłem film i dostałem potwierdzenie zamówienia. Świetna okazja!
 
Do góry