Gdzie kupujecie filmy blu-ray? Najlepsze oferty i promocje.

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ogólnie na pytanie o polskie klasyki,większość wskaże na komedie (Bareja itd.) :wink:
Jednak jeśli chodzi o bardziej normalne perełki,to "Dekalog" jest w tym Top of the Top :wink:
 

lobos

New member
Bez reklam
Bez kodu. Wrzucasz do koszyka i sam się rabat nalicza. Promocja Świąteczna. Coś takiego wyskakuje.
Zawsze to 15% i to od wszystkiego czyli jak coś jest na promocji to od tego i tak jeszcze -15% tylko na zakup powyżej 89zł.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Pewnie że tak przy większym zakupie jest się do przodu - a święta idą to ludzie prezenty już zaczynają kupować :) Nie wiem czy widziałeś na perfumy jakie są promocje -15% niezłe ceny wychodzą...
 
Ostatnia edycja:

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Dzięki za info. Anulowalem poprzednie zamówienie Hobbita. Teraz wyszlo 148,57 zł :) zamiast 174 :)

Do tego dołożylem:
Minionki 3d za 56
Jurassic 3d za 74
Ant-man 3d za 84
Szybcy 7 w steelbooku za 67

Tylko użyłem dodatkowo kodu na 5% :)

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dla mnie masakra ja lubię bajki ale ta bajka totalnie nie dla mnie, dziecku też się nie podobało ale może to kwestia co się lubi.. przykładowo chodzę tez z córka na filmy dzwoneczek i ..... te serie dużo lepiej nawet mi podchodzą... a nie wspomnę o córce.. Były chwile że się troszkę uśmiechnąłem ale nie jest to mój top.. np. pierwsza z brzegu bajka Epoka lodowcowa przebija X razy...


Ant -mana zamówiłem ale dopiero gdzieś w grudniu obejrzę.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja na "dwójce" Minionków,przez dużą większość czasu miałem "banana" na gębie :mrgreen:
Zobaczymy jak z "trójką"...;)

Ja wcześniejszych nie oglądałem więc może to jest przyczyną, że nie do końca rozumiem tę bajkę .. o ile jest jakieś powiązanie między poszczególnymi częściami..
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Ja z młodym obejrzałem wszystkie 3 części. Ostatnia w kinie. I nam się podoba. Natomiast Epoka Lodowcowa zupełnie nie. Jak widać są gusta i gusciki ;-)

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja z młodym obejrzałem wszystkie 3 części. Ostatnia w kinie. I nam się podoba. Natomiast Epoka Lodowcowa zupełnie nie. Jak widać są gusta i gusciki ;-)

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka

Dokładnie wszystko zależy kto co lubi :) zapewne np. Król lew też nie każdemu podchodzi a ja "stary" facet i powiem Ci że bardzo lubię tę bajkę.
 
Do góry