Gdzie kupujecie filmy blu-ray? Najlepsze oferty i promocje.

Henry

Active member
Bez reklam
No to zaszalałem dzisiaj - 3 spajderciecie dla dzieciaków do kolekcji i dla siebie Lot nad kukułczym gniazdem, Adwokat Diabła i koncert Dżemu (35-te urodziny) ;)
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Ja byłem teraz i powiem jedno. Totalne złodziejstwo zdzierstwo i oszustwo!! Ceny niektórych filmów podniesione o 10-20 zl. Komedia Paul była w promocji za 19.99 jakiś czas temu bo chcialem kupić, dziś cena 49,99. Ja myślałem że.empik to złodziejaszku ale MM przeszedł samego siebie. Pic na wode fotomontaż.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Kolego ale to nie pierwszy i nie ostatni raz takie "sztuczki" się dzieją w marketach... ..." TO JEST POLSKA TU SIĘ CIĘŻKO ODDYCHA..." PATRYCJA MARKOWSKA...:)
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
A co Ty myślisz? Pierwszy raz zakupy w "promocji" robisz? :)
To samo co dziennie powtarzam mojej żonie - NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO JAK PROMOCJA!!! To zwykły sztuczny zabieg, chwyt marketingowy. Ona niemal co dzień przychodzi z czymś nowym i chwali się ile zaoszczędziła, bo np. 300 zł było przekreślone na 150 zł.
To samo jak np. masz tydzień wcześniej reklamy w tv, że np. w weekend zakupy bez VAT. Po pierwsze 99% odruchowo odejmuje 23% (błąd - w tą stronę to ok. 18%), po drugie oczywiście 2-3 dni przed akcją stopniowo ceny wzrastają, tak by w dniu "promocji" były podbite o ok. ten nieszczęsny VAT.
No dobra tyle :D
Sam skorzystałem z tej "promocji" i zapłaciłem 99 zł za 3 filmy, więc zmieściłem się w mojej zasadzie 1 film max 40 zł ;)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Krzychu dać Ci wódki - odnośnie vatu to kiedyś pana zapytałem dlaczego nie reklamują że mają zniżkę o 18% skoro tyle dają bo Vat w RP to jest 23% Pan stwierdził że to tak działa powtarzam to tak działa :) dobre...
 

Caparzo

New member
Bez reklam
A co Ty myślisz? Pierwszy raz zakupy w "promocji" robisz? :)
To samo co dziennie powtarzam mojej żonie - NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO JAK PROMOCJA!!! To zwykły sztuczny zabieg, chwyt marketingowy. Ona niemal co dzień przychodzi z czymś nowym i chwali się ile zaoszczędziła, bo np. 300 zł było przekreślone na 150 zł.
To samo jak np. masz tydzień wcześniej reklamy w tv, że np. w weekend zakupy bez VAT. Po pierwsze 99% odruchowo odejmuje 23% (błąd - w tą stronę to ok. 18%), po drugie oczywiście 2-3 dni przed akcją stopniowo ceny wzrastają, tak by w dniu "promocji" były podbite o ok. ten nieszczęsny VAT.
No dobra tyle :D
Sam skorzystałem z tej "promocji" i zapłaciłem 99 zł za 3 filmy, więc zmieściłem się w mojej zasadzie 1 film max 40 zł ;)

Wiem jak działa ale tego się nie spodziewałem ;)

Co do zasady wyznaję podobną, ale filmy ktore mnie interesowały były po 69 i wyżej. Po 39 była sama nędza. A na siłe nie ma co kupować :)
 

Henry

Active member
Bez reklam
Ja znalazłem dla siebie 3 pozycje, za które wydaje mi się, że nie przepłaciłem, ponieważ normalnie są dosyć drogie i zawsze było mi szkoda kasy, a tak wyszły po 40 zł i jest ok
Spajderciecie (1;2;3) po 20 zł za szt, ważne, że jak chłopaki wrócą z kolonii to będą szczęśliwi ;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Z tymi promocjami to różnie bywa, jak swojego czasu dostałem cynk od gościa żeby się wstrzymać z zakupem laptopa, bo będzie akcja.
Faktycznie, lapki zostały przecenione i ceny spadły dużo poniżej najniższych ofert na cenowarkach. Nie był to pojedynczy przypadek.
Oczywiście typowe przekręty tez są, ale nie jest to regułą i zdarzają się wyjątki.
O przypadkach za granicą można już więcej napisać, korzystałem wielokrotnie z pełną świadomością.
Co do filmów, to ja kupuję w zasadzie tylko w MM/Saturn, ba handlarze często tam kupują i gonią na aukcjach ;)
 

SebaK1205

New member
Bez reklam
Dzisiaj zrobiłem sobie "dzień dziecka" w MM... dobrze że wszystkie tytuły które mnie interesowały były w Gdańsku... średnio za film wyszło 48 zł wiec dla mnie do zaakceptowania:
- Interstellar
- Snajper
- Zaginiona Dziewczyna
- Uprowadzona 3 (mając dwie czesci kupiłem 3)
- Ocalony
- Bez Litości...

Zastanawiam się jeszcze nad jedną paczką:
- X Machine
- Bogowie
- coś będę musiał dobrać...
 
Do góry