Gdzie kupujecie filmy blu-ray? Najlepsze oferty i promocje.

sentyzibi

Well-known member
Język Polski powinien być dodany z urzędu mam na myśli to, że jesteśmy w Unii Europejskiej i płyty trafiająca na ten rynek powinny mieć każdy język



I dlatego przy następnych wyborach do Parlamentu Europejskiego powinniśmy wystawić kandydata z portalu HDTV, który będzie reprezentował interesy nas konsumentów😉
 

Remipl

Member
W salonach empik filmy " Wilk z Wall Street, Igrzyska Śmierci oraz Riddick " w cenie 19.90 cena wskakuje przy kasie bo na opakowaniu 69.99
 

SebaK1205

New member
Bez reklam
Wersja BluRay czy DVD? Jak BD to świetna cena :)

Wszystko BR... Dzisiaj jade do Empik (podobno w stacjonarnym jest dzisiaj 25% rabatu na każdy produkt, online tylko na drugi zakupiony) spróbować zakupić wydanie transformersów wszystkie części - to wyjdzie za komplet 200 zł.

Odnosnie MM - wrzuciłem sobie do kupna zestaw Denzela Washingtona, zmieniłem sobie lokalizację i cena spadła kolejne 3 zł ... czyli zestaw kupuje za 36,99 :) W drugim sklepie w Gdansku przy zakupie on-line jest 39,99 zł...

Tak patrząc na to co sie dzieje teraz przed swietami - to trzeba się trzymać mocno za portfel, bo można troszkę popłynąć chcąc skorzystać z wielu promocji, bo i Transformersy nowe, i Epicentrum... i Samoloty 2... i starsze pozycje w promocyjnych cenach...
 

quasimodek

Member
Bez reklam
A na zavvi cena kolekcjonerski WP wydanie 15 dyskowe po 15 funtów
Harry Potter po 20, Superman po 13... Kiedy u nas takie ceny? Panie Premierze, jak żyć?
 

SebaK1205

New member
Bez reklam
Na allegro w tej chwili można zyskać kupon 20 zł za zakup powyżej 50 zł, ale zakup musi być przez aplikacje mobilna, to zestaw transformers wychodzi juz 200 zł.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Niestety u mnie w Empiku nie ma Wilka z Wall Street, ale załapałem się w internetowym za 30 zł na BD (36 zł DVD :) ). To chyba nie jest źle
 
Do góry