Gdzie kupujecie filmy blu-ray? Najlepsze oferty i promocje.

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Wilk z wall street i najnowszy riddick w empikach stacjonarnych za 19,99

Podobno na filmach są stare ceny a przy kasie robi się już kwota jak napisałem. Riddicka mam a Wilk już będzie w grudniu w C+ to sobie odpuszczam.. Tylko te ceny są w stacjonarnym Empicu...
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Bo w empiku jest Black Friday na DVD & BD - 25%
Promocja od 28.11 do 30.11. w sklepach stacjonarnych. W sklepie www -25% na drugi film.
Też miałem wkleić Prometeusza & Obcego w wydaniu 9DVD bo cena, o ile działa jeszcze kod zniżkowy na merlin (VISA20145) to -20% od ceny 260 PLN.
Do nabycia też kolekcja Bourne'a za 115 PLN
Kolekcja Bourne'a [4Blu-ray] (Blu-ray Disc) - Paul Greengrass, Doug Liman - Merlin.pl

Ale jeśli chodzi o merlin to kod działa jeszcze :)
 
Ostatnia edycja:

SebaK1205

New member
Bez reklam
Sprawdziłem - kod merlin.pl działa... ale nie działa od kwot promocyjnych. Czyli prometeusz wyjdzie za 260 zł. Zestaw Bourne wychodzi w promocji za 91,90 zł. Epicentrum 64 zl, Na skraju jutra i godzilla to 71 zł.
 

quasimodek

Member
Bez reklam
Jak mnie denerwują ceny w PL.... Na zavvi czy amerykańskim amazonie to wydanie jest po około 100-120 PLN.... tyle że bez napisów PL
A już myślałem że zakupię za 250 ale niestety :(
 

SebaK1205

New member
Bez reklam
Ja tak myślę, iż może doczekamy się tego, aby Polska nie była zaściankowym krajem i napisy PL były standardowo na płytach blu-ray. Jak czytam iż jest dostępny język hinduski czy mandaryński, czy jeszcze inne odmiany (aby nie było - nic nie mam do tych narodowości) to czemu nie dodać jeszcze polskiego?
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Sprawdziłem - kod merlin.pl działa... ale nie działa od kwot promocyjnych. Czyli prometeusz wyjdzie za 260 zł. Zestaw Bourne wychodzi w promocji za 91,90 zł. Epicentrum 64 zl, Na skraju jutra i godzilla to 71 zł.

Kolego w merlinie zniżki odbywają się w następujący sposób :

Jeśli film X kosztuje 100 zl, a oni dali promocję powiedzmy na 90 zł to jeśli aktywujesz kod (zniżka 20%)to będzie on naliczony od kwoty 100 zł, a nie od tej kwoty promocyjnej... czyli zapłacisz za film 80 zł a nie 72 zł.
Dlatego np jeśli dany film/koncert kosztuje 100 zl a po ich promocji jest np 50 zł to jak aktywujesz kod nic się nie zmieni dalej ten film/koncert będzie kosztował 50 zł gdyż ich promocja jest większa niż kod rabatowy.. Myślę że już wszystko jasne..
 
Ostatnia edycja:

quasimodek

Member
Bez reklam
Problem jest taki że wersja PL tego wydania jest i chyba za to dystrybutor nas kroi. Szkoda tylko że nie jest to jedno ogólnoświatowe lub chociaż europejskie wydanie ze wszystkimi dostępnymi wersjami językowymi.
Wtedy na zavvi wszyscy by się zaopatrzyli :)
 

SebaK1205

New member
Bez reklam
Kolego w merlinie zniżki odbywają się w następujący sposób :

Jeśli film X kosztuje 100 zl, a oni dali promocję powiedzmy na 90 zł to jeśli aktywujesz kod (zniżka 20%)to będzie on naliczony od kwoty 100 zł, a nie od tej kwoty promocyjnej... czyli zapłacisz za film 80 zł a nie 72 zł.
Dlatego np jeśli dany film/koncert kosztuje 100 zl a po ich promocji jest np 50 zł to jak aktywujesz kod nic się nie zmieni dalej ten film/koncert będzie kosztował 50 zł gdyż ich promocja jest większa niż kod rabatowy.. Myślę że już wszystko jasne..

Zdaje sobie sprawę że tak to się odbywa... tak samo jest na empiku, jak zaobserwowałem... a te ceny podawałem dla kolegów, którzy może konta na Merlin.pl nie mają :)
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Język Polski powinien być dodany z urzędu mam na myśli to, że jesteśmy w Unii Europejskiej i płyty trafiająca na ten rynek powinny mieć każdy język
 

quasimodek

Member
Bez reklam
Jasne, marzenia...
Dlatego przemysł filmowy wylobbował wprowadzenie regionalizacji odtwarzaczy, tak żeby sąsiedzi nie mogli zaopatrywać się w tańszych źródłach (Niemcy u nas, my na Ukrainie lub w UK lub w USA itp...)
 
Do góry