FIRMWARE - Samsung seria LE(xx)C650

valgir

New member
Witam.

Jak jest w tych modelach z odtwarzeniem dyskow przez USB. Czy TV widzi dyski twarde 120GB w gore? Czy musza to byc dyski z osobnym zasilaniem? Rozumiem ze format NTFS jest normlanie widziany?

Zamowilem dzis ten model i chce kupic albo jakies pendrive'a albo dysk twardy z wieksza pojemnoscia.
 

Miras33

Member
Witam.

Jak jest w tych modelach z odtwarzeniem dyskow przez USB. Czy TV widzi dyski twarde 120GB w gore? Czy musza to byc dyski z osobnym zasilaniem? Rozumiem ze format NTFS jest normlanie widziany?

Zamowilem dzis ten model i chce kupic albo jakies pendrive'a albo dysk twardy z wieksza pojemnoscia.

To nie temat do takich pytań !;)

Osobiście 500 3.5 cala z zasilaniem i nie ma najmniejszego problemu i nie czytałem by ktoś jakieś miał z innymi dyskami.
 

deywies

New member
Bez reklam
Ja mam dysk wd 320GB z laptopa w obudowie asmax'a bez dodatkowego zasilania ( jedno usb ) i chodzi bez problemu na NTFS
 
Trudno stwierdzić, forumowicze negatywnie wypowiadają sie do firmware z serii 3xxx.x , chętnie wrociliby do 2xxx.x , lecz prostego sposobu nie ma.
 

Esko

New member
Kupilem LE32C650 dwa dni temu, trafil mi sie akurat egzemplarz z matryca Samsunga. Nic nie buczy i jestem oczywiscie zadowolony.

Odrazu wgralem firmware T-VALDEUC-3008.3
Bez problemow czyta mi napisy txt z filmami avi.
Mam dostepne tez Google Maps i Yahoo.

Jedyny problem to internet po lanie. Dziala tylko jak wylacze i ponownie wlacze switch do zasilania albo wyjme na moment kabel ze switcha, wtedy zaskakuje net na tv ale po wylaczeniu tv od nowa nie dziala. Czytalem ze to czesty problem i musze kupic komptabilny switch/router tak?
 

Esko

New member
Jest na sztywno, inaczej byc nie moze. PC podpiety pod ten switch dziala, zamiana kabli i portow nic nie daje.
Przeczytalem caly temat i wiele osob mialo problem ktore opisalem.
Znalazlem na forum tylko jeden model routera z ktorym ktos napisal ze nie ma problemow, Pentagram 6381-2 (nie do dostania)
 

kshysio

New member
niestety to prawda z tym internetem po kablu, temat był kilka razy ruszany np tutaj i rozwiązania nie ma - najwyraźniej dotyczy pewnej partii egzemplarzy - internet po kablu po prostu czasami "nie zaskakuje". Mam C650 od prawie roku, testowałem z routerem d-linka, asmaxa, belkina, a teraz mam tp-linka i z każdym działa podobnie (niezależnie, czy używam sztywnych ustawień, czy dhcp, krótkiego kabla czy długiego). u mnie wygląda to tak, ze po włączeniu TV dioda na porcie routera się zapala na chwilkę, po czym gaśnie i loteria - albo się zapali ponownie, albo już nie... pomaga jedynie wyjęcie-włożenie kabla sieciowego z TV.
na avforums.com wyczytałem kiedyś, ze niektóre modele mają problem z autonegocjacją prędkości (cokolwiek to znaczy)
pozdrawiam
kshysio
 
Ostatnia edycja:
Do góry