Fanatycy futbolu - czyli wszystko o piłce.

Rafal7

Banned
Obejrzałem kilka ostatnich meczy Realu, śmiem twierdzić że gdy skończy się Ronaldo to i skończy się Real.

A ten cały Grizman to jakieś nie porozumienie :D
Kolejny mecz, przechodzony przez niego, nie wiem czym tu się podniecać.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Obejrzałem kilka ostatnich meczy Realu, śmiem twierdzić że gdy skończy się Ronaldo to i skończy się Real.

A ten cały Grizman to jakieś nie porozumienie :D
Kolejny mecz, przechodzony przez niego, nie wiem czym tu się podniecać.

Ja myślę, że będzie nawet lepiej bo Real ma kilku dobrze zapowiadających się młodych graczy.

Jak zniknie Messi to skończy się Barcelona.

Collider
Cały Real zagrał perfekcyjne. To co Marcelo wyprawia w tym sezonie to przechodzi ludzkie pojęcie. Na ten moment nie ma lewego obrońcy lepszego od niego:)
 

collider

New member
Bez reklam
Zgadzam sie Pakolo, ze caly Real zagral dobry mecz, ale Ronaldo byl przyslowiowa wisienka na torcie.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Collider
Ronaldo to Ronaldo, potrzebuje takich meczów aby wrócić do formy.

Dzisiaj również ciekawy meczyk, zobaczymy czy dobra obrona juve poradzi sobie z dobrą ofensywą Monaco.
 

fred23

Member
Ani przy pierwszej ani przy drugiej za dużo nie mógł zrobić, Glik i Dirar itak najlepsi z Monaco dzisiaj , reszta cienie samych siebie
 

lobos

New member
Bez reklam
Wymarzony Finał Real Madryt-Juventus Turyn się szykuje :)
Gdyby były jeszcze bilety do Cardiff ;-)
Może Gigi na koniec kariery zdobędzie Ligę Mistrzów?
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Nie oglądałem wczorajszego meczu - sąsiad mi nagrał ale koledzy w pracy tak rożnie mówili.. Podobno już w pierwszych 20 min mogłoby być 2:0 dla Monako... ale tak jest jak się nie wykorzystuje sytuacji,.

Natomiast w Turcji oglądałem RM - AM to tak się czułem na tej sali jakbym był w Hiszpanii.. :) choć nikogo nie było z tego kraju.. ale 99% ludzi za RM było ... włącznie z kobietami i niezła zabawa była ...ludzie w białe koszulki poubierani .. puścili nam mecz na projektorze więc oglądało się dosyć przyjemnie patrząc, że było około 50 osób.. na sali.,, Dla mnie sam mecz był fajny i w końcu RM coś pokazał jako zespół choć to jeszcze nie są 100% ich możliwości.. i muszą zacząć inni strzelać gole.. bo Włosi będą we trzech CR 7 pilnować.. :)

Rozmawiałem też z dwoma kibicami BM i o dziwo mają trochę żalu do sędziów ale jak sami powiedzieli BM za słabo zagrał w tych dwóch meczach żeby wygrać ... uważają ze w BM coś się złego dzieje.. i co ciekawe w Niemczech mówi się że Lewego nie utrzymają za długo w tej drużynie :) oby tak było..
 
Ostatnia edycja:

collider

New member
Bez reklam
Lewego ponoc Lech Poznan chce wypozyczyc na przyszly sezon to moze w koncu wygraja Puchar Polski ;).
Monaco mialo swoje szanse, ale przeciez w kazdym meczu sa jakies szanse. Trzeba umiec je wykorzystywac a Juve zrobilo to niczym wytrawny bokser. Wypunktowalo Monaco. Alves byl swietny w tym meczu, zeby nie powiedziec genialny. Profesorowie na tle uczniakow. Niby w Monaco talent na talencie, mlodosc, dynamika a jednak stare capy z Bufonem na czele pokazaly im, ze jeszcze nie zamierzaja zawieszac korkow na gwozdziu.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dokładnie ja to mówię od X czasu.. przy dzisiejszej piłce mogą to być dwie sytuacje jakie ma drużyna i jedną z nich trzeba wykorzystać bo w przeciwnym wypadku kończy się to tak jak we wczorajszym meczu.. gdzie podobno miło było popatrzeć na Monako jak młodziaki kiwają się .... i generalnie co potrafią z piłką robić.. a pomimo tego są już na wylocie..mój Kolega powiedział że ich telnet nie idzie w parze z głową -- za bardzo może chcą.
 

collider

New member
Bez reklam
Niby dramat, ale na razie prowadza.
I wygrali. Na wyjezdzie. Dobra zaliczka.
 
Ostatnia edycja:

collider

New member
Bez reklam
260242423898d3ef14a08ed650395d93.jpg
 

collider

New member
Bez reklam
Po pierwszej polowie mozna juz smialo napisac, ze Juventus w finale LM.

Edit:
I tak tez sie stalo.
 
Ostatnia edycja:
Do góry