Fanatycy futbolu - czyli wszystko o piłce.

Rafal7

Banned
Ja go lubię słuchać.
W ogóle Lubie słuchać piłkarzy jako komentatorów prócz Żewłakowa.
Piłkarze komentują ciekawej niż tradycyjni komentatorzy.
Na Eleven Lubie kilku komentatorów słuchać, oprócz tych dwóch od Ligii francuskiej.
 

Kamil_89

Member
A jednak, pomimo niskiego poziomu wolę kibicować polskiej drużynie niż zagranicznym symulantom [emoji14] co nie zmienia faktu że mecze LM chętnie oglądam.
 

collider

New member
Bez reklam
Ja od zawsze mowilem, ze na pierwszym miejscu jest dla mnie Ekstraklasa a jak starcza czasu lub mam okazje to ogladam co ciekawsze mecze z innych lig. Oczywiscie puchary jak LM i LE regularnie a mecze kadry narodowej obowiazkowo :).
 

Caparzo

New member
Bez reklam
To trzeba kupić Cp :)
Czekam aż Eleven przejmie ligę Angielska, mógłby też i Ligę Mistrzów, ale jak ma być w CP to mi obojętne gdzie będzie.
Musiał bym z krzesła spaść żeby płacić 50 zł za ten badziew.

Na pewno zakodują mecze. Jeden tygodniowo a reszta na płatnych kanałach które będą na CP.

Liga polska mnie już tylko trzyma przy C+
Polsat nie ma kodowanych kanałow. Po to kupują prawa do lm żeby puszczać, na ppv nie puszczą chyba że drewowandowskiego to mogą kodować :p
Jak kupi polsat to po co c+ ?
 

Kamil_89

Member
Kodowanych nie ma, ale właśnie zrobią kanały PPV specjalnie na Ligę Mistrzów. Będzie padaka jak na Euro i ta ich jakość, pseudo Full HD i dźwięk Stereo.
 

Rafal7

Banned
Caparzo, a kto Ci każe płacić 50 zł i za co?
Collider, ja nie daje rady oglądać naszej ligii.
Czasem jak chce obejrzeć to na Eurosporcie próbuje obejrzeć, ale niestety nie daje rady.
 
Ostatnia edycja:

collider

New member
Bez reklam
Caparzo, a kto Ci każe płacić 50 zł i za co?
Collider, ja nie daje rady oglądać naszej ligii.
Czasem jak chce obejrzeć to na Eurosporcie próbuje obejrzeć, ale niestety nie daje rady.

Widzisz bo ja jestem dlugoletnim kibicem jednej z rodzimych druzyn. Stad moje zamilowanie do Ekstraklasy. Zreszta lubie te nasze pszasne klimaty :).
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Ja go lubię słuchać.
W ogóle Lubie słuchać piłkarzy jako komentatorów prócz Żewłakowa.
Piłkarze komentują ciekawej niż tradycyjni komentatorzy.
Na Eleven Lubie kilku komentatorów słuchać, oprócz tych dwóch od Ligii francuskiej.

Ne eleven komentatorzy LaLiga to dno i kilo mułu.
W życiu nie przypuszczałbym, że będę tęsknić za Wolskim z nc+ który razem z Orłowskim wiedzą na temat ligi, piłkarzy i lokalizacji zjadają tych cieniasów z eleven.
 

collider

New member
Bez reklam
Musiał bym z krzesła spaść żeby płacić 50 zł za ten badziew.


Polsat nie ma kodowanych kanałow. Po to kupują prawa do lm żeby puszczać, na ppv nie puszczą chyba że drewowandowskiego to mogą kodować :p
Jak kupi polsat to po co c+ ?

Cos tam wspominales o Drewowandowskim? Dzis dwie brameczki w meczu z wilkami.
 
Do góry