Fanatycy futbolu - czyli wszystko o piłce.

lolek126

Well-known member
Bez reklam
RM ma szczęście że ja ie jestem prezesem ich.. bo wyjść z takim nastawieniem na mecz żeby wytrzymać pierwsze 15 min, a resztę meczu przejść i ewentualnie może coś strzelić to jest dziadostwo.. tak nie można robić.. Varane kolejny raz pokazuje że jak nie kiks to faul w polu karnym , a jak nie te rzeczy to jeszcze ręka w polu karnym.. I co z tego że jest jednym z najszybszych obrońców na świecie, co z tego że jest jednym z najlepiej grających głową skoro co jakiś czas przez niego tracą bramki.. Szkoda że "Karwachal" nie gra .., natomiast to co zrobił Benzema to mistrzostwo świata coś niesamowitego .. ale i tak go nie lubię :) chociaż w ostatnich dwóch meczach dobrze się zaprezentował. Ale jak można podejść do meczu w taki sposób??? Połowę pensji powinien im prezes zabrać ..za ten miesiąc..
 

Kamil_89

Member
Lolek, to nie Real miał szczęście a Atletico było nie skuteczne, dziś mogli strzelić jeszcze dwie, może trzy bramki które już by dały awans ale jednak brakło pazura. Dziś Atletico było lepsze ale jednak w dwumeczu wyraźnie słabsze. Trochę im podcieła skrzydła bramka Realu, ale cóż takie są zasady bramki na wyjeździe x2. Finał Realu z Juve będzie bardzo ciekawy :)
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Lolek
Zapomniałeś chyba, że Real gra w weekend z Sevilla. Nastawienie było dobre, stracili dwie bramki nie z ogórkami, atleti u siebie w lm nie przegrało od 2014 roku.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Pakolo tak czy siak nie można wyjść do meczu z takim nastawieniem nie taka drużyna.. i nie tacy zawodnicy - patrząc ile zarabiają. Oni nie byli zmęczeni tylko chcieli jak najmniejszym kosztem przejść ten mecz.. Szkoda ze Benzema z główki nie strzelił to powinna być brama i później to co wykiwał w polu karnym i znowu trzech prawie ograł jak dzieci.. zabrakło dosłownie 2 s. Ale tak czy siak słabo to wyszło im.. Z Juve muszą zagrać tak jak w pierwszym meczy z AM. A potrafią jeszcze lepiej.. I mam nadzieję ze Danilo już nie będzie grał.
 

collider

New member
Bez reklam
Lolek panikujesz jakby odpadli w pierwszej rundzie Pucharu Intertoto ;). Sa w finale. Grali z niezwykle wymagajacym przeciwnikiem i to u niego w domu. Druga sprawa mieli bezpieczny wynik z pierwszego meczu a to w rewanzu zawsze usypia czujnosc. Nic tylko sie cieszyc teraz z finalu. Dwie swietne, utytulowane druzyny. Tylko ogladac.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Kolego ja od nich wymagam więcej i tak jak kiedyś Ci psiałem kiedy chwalę ich to ok ale jak mi się nie podobają to piszę tak jak teraz napisałem.. Taki jestem..

Ważne jest to, że są plany zakupowe tylko szkoda mi Moraty bo ja go lubię a na pewno odejdzie.. i mój ulubieniec Hamesik Rodrigezik w kosmos idzie.. , Pepe też idzie w odstawkę... drugiego bramkarza kupują i fajnie bo kupują z Monako tego rewelacyjnego Murzynka .. jest świetny..
 
Ostatnia edycja:

collider

New member
Bez reklam
Lolek oni sa w finale LM???? Nie ma juz powazniejszych rozgrywek na tej planecie. ;)
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Wiem o tym ale zagrali w pierwszej połowie :-( -( :-( a drugiej troszeczkę lepiej...a z LW.. mają szczęścicie bo ja ich wpław bym puścił po tych meczach.. o samolocie to by marzyli w snach.. nie może taki zespól tak zagrać jak wtedy zagrali ... to jest kompromitacja..
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
W nowym poście napisze żeby nie mieszać ... nie wiem czy słyszeliście - dziennikarz sportowy z C+ powiedział, że wczorajszy karny nie powinien być uznany :) ponieważ jak się obejrzy wykonanie jego w zwolnionym tempie to widać jak piłkarz dotyka obydwiema nogami piłkę, a jest to nie dozwolenie przy rzucie karnym :) nie wiadomo na ile to jest pewne oni w kilku oglądali i na pewno na takim sprzęcie, że można było to wyłapać
Dobrze ze to już w przyszłym roku będą te powtórki.. ale też pytanie czy takie rzeczy będą w stanie sędziowie wyłapać nawet na powtórkach.. przecież to nie będzie sprzęt taki jak maja w studio ..

Co nie zmienia faktu że i tak gra RM dla mnie była do bani.. :)
 

collider

New member
Bez reklam
Cytuje za jednym z portali zamieszczajacym przepisy gry w pilke nozna.

Rzut karny sędzia dyktuje po faulu (lub zagraniu ręką) w polu karnym. Jest on wykonywany z punktu znajdującego się w odległości 11 m od linii bramkowej oraz w równej odległości od słupków bramkowych. W czasie wykonywania rzutu karnego w polu karnym do momentu wprowadzenia piłki do gry może znajdować się tylko zawodnik wykonujący rzut karny oraz bramkarz, któremu nie wolno opuszczać linii bramkowej (ani skakać na niej obiema nogami). Rzut karny może być również rozegrany pomiędzy dwoma zawodnikami z drużyny, jednak po podaniu piłka musi potoczyć się do przodu, w kierunku bramki przeciwnika, a zawodnik, do którego podanie jest adresowane, do momentu zagrania piłki musi znajdować się poza polem karnym oraz w odległości 9 m 15 cm od punktu karnego i w odległości większej niż 11 m od linii bramkowej. Dozwolone jest dobijanie strzałów przez wszystkich zawodników. Strzelec rzutu karnego może dobijać, ale tylko jeżeli piłka zostanie rozegrana z innym zawodnikiem (najczęściej bramkarzem drużyny przeciwnej). Jeżeli piłka po strzale zostanie odbita od słupka i nie dotknie jej żaden inny zawodnik, strzelec nie może ponownie zagrać piłki (a jeżeli jej dotknie – zostanie podyktowany rzut wolny pośredni dla drużyny przeciwnej). Wykonanie rzutu karnego powinno być płynne, niedozwolone jest markowanie strzału. W przypadku nieprawidłowości sędzia decyduje o powtórzeniu rzutu karnego.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Też słyszałem że kilka dni temu Radowicz wykonał rzut karny coś ala Lewandowski (zresztą był pokazywany kilak razy) tylko też go skręcił i również nie powinien być uznany.. choć w tym opisie tego nie ma co Collider napisał.. a w C+ zarówno trener z jak i dziennikarze sportowi mówili, że nie powinien być uznany.. nawet jakiś sędzia się wypowiadał..I raz do Lewego się przyczepili że niby źle wykonał tylko on jak robi zatrzymanie to robi to na jakiś metr przed piłką tak jakby na jeden krok, a to jest dozwolone, natomiast jak się jest już przed piłką to nie można zamarkować strzału (zatrzymać się itp) - tylko musi być oddany strzał..

Na szczęście do 2018 roku już bliżej niż dalej więc na MŚ będą powtórki to będzie lepiej..
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Tępić takie zachowanie bo to dno... i wodorosty.. ale niestety czasem rodzice nie wychowali swoich synów tak jak powinni.. wstyd..
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Już tylko punkcik dzieli Real od mistrzostwa;)
Ronaldo, Benzema i Modric obudzili się na najważniejszą część sezonu.
 
Do góry