Fanatycy futbolu - czyli wszystko o piłce.

Henry

Active member
Bez reklam
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dobre Edi ;)

No naszym kopaczom przynajmniej udało się wykorzystać przewagę i trochę sobie postrzelali...

Ale do klasy siatkarzy jeszcze trochę im brakuje ;)

Ja myślę że nawet trochę więcej niż troszkę :) przecież to tak jakby grali z III albo IV ligą :) nie ma co się jarać, pierwsza polowa pokazała że szału może nie być... na szczęście II polowa już poleciało... ale i tak nie oglądałem...
 

Henry

Active member
Bez reklam
Taki mały offtop, ale skoro piłka jest na początku, to myślę, że wybaczycie :)
Szymon to naprawdę jest gość, odkąd przestał tak często pojawiać się w TV, to ponownie prezentuje poziom jak na początku, oczywiście chodzi mi o czasy, kiedy nie był jeszcze taki popularny i nie prowadził tych swoich "szołów"

[youtube]FpBkaum14Ww[/youtube]
 

Piomakusz

New member
Ano ;)
Ale jest jeszcze szansa, mam nadzieję, że jeszcze będzie dobrze
W siatce oczywiście ;)

Jest szansa, ale muszą się lepiej postarać. A wracając do wczorajszego przegranego meczu to mam takie odczucie, że Antiga troszkę się pogubił, nie potrafił chłopakom pomóc - wcześniej zmiany itp...
Ale z drugiej strony Amerykanie mieli wczoraj "dzień konia" bronili, atakowali, blokowali wszystko im wychodziło - oprócz serwisu, którego nasi nie potrafili wykorzystać...
Mam nadzieję, że to był najgorszy nasz mecz na tych mistrzostwach:)
 

Piomakusz

New member
Ja to nie wiem co to będzie z tą naszą piłką...

Nic raczej się nie zmieni. Bez gruntownych zmian w związku, w systemie szkolenia dzieci i młodzieży nic nie osiągniemy - niestety:(
Ale chyba dla tych na górze najważniejsze jest aby kasa się zgadzała...

A ja wiem. To co zawsze :). Obym sie mylil.

Trzeba się przyzwyczaić do roli zwykłego europejskiego średniaka - niestety...
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Siatkarze dali radę z Włochami, choć po pierwszym secie myślałem że będzie cienko.. ale dali radę i to jest najważniejsze...
 

Piomakusz

New member
Siatkarze dali radę z Włochami, choć po pierwszym secie myślałem że będzie cienko.. ale dali radę i to jest najważniejsze...

Lepiej brzydko wygrać niż pięknie przegrać, trzy punkciki jest. Ale dalej to już będzie ciężej. Nasi muszą wszystko sobie poukładać w głowie, bo o ich umiejętności się nie boję. Muszą wykorzystać swój potencjał...
 
Do góry