Fanatycy futbolu - czyli wszystko o piłce.

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Chore nie? Żeby przysłowiowy Kowalski nie mógł sobie z dzieciakiem zasiąść i obejrzeć meczyk reprezentacji. Szkoda gadać.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Jak dla mnie to jakaś paranoja. Kurna misyjna TVP wywala grube miliony na jakieś durne seriale, festiwale, a na tak ważne wydarzenie szkoda im było kasy.
Sprawdzałem też na zagranicznych kanałach, na włoskim Rai Sport jest podobnie jak u nas, też niestety transmisje płatne.
 

Piomakusz

New member
Ja oglądam mistrzostwa bo mam cp, ale mimo to ta cała sytuacja z transmisjami nie podoba mi się. Jednak TVP powinna dogadać się z Zygmuntem, transmitowanie takiego wydarzenia powinno być misją tv publicznej. A Polsat to firma prywatna nastawiona jest na zysk i za darmo nie da praw transmisji.
Tu było pole do popisu dla TVP ale oni wolą kręcić "Ojca Mateusza", "M jak miłość" i tego typu "misyjne" programy:(
 

Henry

Active member
Bez reklam
Zastanawiałem się czy nie wykupić dodatkowej opcji na czas mistrzostw, ale zrezygnowałem, bo niby dlaczego mamy płacić za coś, co powinno nam być udostępnione w ramach wszelkiego rodzaju opłat, które ponosimy na nasze państwo, w tym na sport...
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja oglądam mistrzostwa bo mam cp, ale mimo to ta cała sytuacja z transmisjami nie podoba mi się. Jednak TVP powinna dogadać się z Zygmuntem, transmitowanie takiego wydarzenia powinno być misją tv publicznej. A Polsat to firma prywatna nastawiona jest na zysk i za darmo nie da praw transmisji.
Tu było pole do popisu dla TVP ale oni wolą kręcić "Ojca Mateusza", "M jak miłość" i tego typu "misyjne" programy:(

Ale jak widzisz jak przed M jak miłość siada około 5 mln ludzi to tvp wybiera seriale.. ale przed meczami też kupa osób by siedziało- wczoraj świetnie grali.... a nasi futboliści niech się uczą jak grać bo kasę mają większą a poziom gry 200% słabszy..
Nie wiem czy wiecie trenerzy niektórzy nie udzielają wywiadów Polsatowi za to że zakodowali MS...
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Jak to mówią byleby się na koncie zgadzało ;)

A Argentyna wygrywa już 3:0 z Niemcami :) szkoda, że to nie finał Mundialu
Już 4:0 :) :)!!!

Dokładnie w końcu Argentyna pokazała co potrafi i jak widać Niemcy nie są zawsze mocni ( i nie wszyscy grali w Argentynie :) - i niech nikt nie pisze że to tylko towarzyski mecz- dla Niemców nie ma towarzyskich meczów... do każdego podchodzą jak by grali o wszystko...

A propo siatkówki w radio puszczają wywiad Pani Szostak z Polsatu sport jak włazi w tyłek Panu Prezesowi czy jakiejś tam wysokiej rangi Gościowi z Polsatu że to niby jaki on wspaniały ze tylu mln udostępnili mecze :) w radio mówi a na ten wywiad - " wywiad na kolanach" żenada jak można tak w tyłek wchodzić mówiąc takie bzdury dziękując za to, że kupili prawa tylko że zapomnieli to odkodować dla ludzi mniej zamożnych czy też ludzi którzy dla zasady nie wykupią bo uważają że mecze reprezentacji powinny być za darmo. Wywiad roku będzie ...

Kolego koszulkę RM już wczoraj odebrałem :) jest boska :) Teraz tylko jeszcze Barsy i będzie komplet..
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Niestety nawet moja żona jest "zarażona" chorobą M jak miłość:)
Jak dobrze, że mam drugi TV:)

Myslę że nie tylko Twoja zona ten serial ogląda :)

Armanig pisałem że polewka niezła ja na miejscu jej szefa bym ją zwolnił za te bzdury które gadała.. to nie nie miało nic wspólnego z jakimś sensownym wywiadem... W radio polewkę mieli niezłą z niej..
 
Ostatnia edycja:
Do góry