Fanatycy futbolu - czyli wszystko o piłce.

Henry

Active member
Bez reklam
:hihi:Oj wy biedaki :D
To moja jakaś dziwna jest, bo nie trawi żadnych tasiemcowatych seriali, a jak jest meczyk, to ogląda ze mną albo idzie książki poczytać. W ogóle jakaś mało telewizyjna jest.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
:hihi:Oj wy biedaki :D
To moja jakaś dziwna jest, bo nie trawi żadnych tasiemcowatych seriali, a jak jest meczyk, to ogląda ze mną albo idzie książki poczytać. W ogóle jakaś mało telewizyjna jest.

Moja też rzadko ogląda bo niestety jak się jest w pracy po 9-10 godzin to raczej mało zostaje czasu na to żeby oglądać seriale. Ale życie jest okrutne czasy gdzie po 8 godzin się pracowało się skończyły chyba że nie zależy człowiekowi na pensji odpowiedniej, wtedy można wszystko oglądać co leci w tv :)
Ja Koledzy bywa że nawet od pon do piat. nie włączam amplitunera żeby coś posłuchać... niestety - czasem tego żałuje bo jednak życie ucieka, ale to z kolei sobie rekompensuje rożnymi wyjazdami i odpoczynkiem, o których w innych okolicznościach mógłbym tylko pomarzyć, nie wspominając o rzeczach materialnych. Choć czasy gdzie mi mówiono że pieniądze szczęścia nie dają dawno przestałem wierzyć i wiem że pieniądze to nie wszystko ale niewątpliwie z nimi jest prościej żyć i utrzymać rodzinę. Bo to jest najważniejsze utrzymać rodzinę i dać dzieciom to o czym ja będąc małym mogłem tylko pomarzyć w snach bo rodziców nie było stać... a radość dzieci na twarzy jak widziałem jak się bawili w ciepłych morzach jest bez cenna i nic człowiekowi nie daje takiej frajdy z życia jak wlasnie radość dzieci. Przepraszam że deko od tematu odbiegłem ale chyba się deko rozmarzyłem :)
 

collider

New member
Bez reklam
Abstrahując od siatkówki przypominam, że jutro nasz kadra piłki nożnej gra mecz z zawsze groźnym Gibraltarem ;).
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Abstrahując od siatkówki przypominam, że jutro nasz kadra piłki nożnej gra mecz z zawsze groźnym Gibraltarem ;).

Nawet nie mam zamiaru tego oglądać bo będą się męczyć 90 min i wygrają 1:0 może 2:0 i będą mówić że to strasznie wymagający jednak przeciwnik był i że nie ma już słabych drużyn na świecie - a ja twierdzę że są i to jest narodowa reprezentacja Polski. Chociaż chciałbym się mylić...
 

boromirep

New member
najgroźniejsi dla naszych są oni sami a zwłaszcza obecny trener , nie oglądam duzo piłki polskiej ale nie wierze ze nie ma grającego obrońcy na pozycji na której gra ( choć to za dużo powiedziane ) Wawrzyniak , ostatnio zkumplami nieźle się smialismy jak po którymś meczu była wymiana koszulek , ogólnie po prostu piłkarze zdejmowali koszulki to oprócz tych z ligi niemieckiej to wiekszośc naszych piłkarzy nie wyglądała najdelikatniej mówiąc jak atleci . wiem że nasi nie mają techniki jak południowcy ale za tą kasę powinni być chociaż dobrze zbudowani i nie chodzi mi o masę ale o tłuszcz na brzuszku lekki jakiś zarys mięsni bardziej widoczny , a potem się dziwią że przegrywają nawet ze średniakami
 

collider

New member
Bez reklam
najgroźniejsi dla naszych są oni sami a zwłaszcza obecny trener , nie oglądam duzo piłki polskiej ale nie wierze ze nie ma grającego obrońcy na pozycji na której gra ( choć to za dużo powiedziane ) Wawrzyniak , ostatnio zkumplami nieźle się smialismy jak po którymś meczu była wymiana koszulek , ogólnie po prostu piłkarze zdejmowali koszulki to oprócz tych z ligi niemieckiej to wiekszośc naszych piłkarzy nie wyglądała najdelikatniej mówiąc jak atleci . wiem że nasi nie mają techniki jak południowcy ale za tą kasę powinni być chociaż dobrze zbudowani i nie chodzi mi o masę ale o tłuszcz na brzuszku lekki jakiś zarys mięsni bardziej widoczny , a potem się dziwią że przegrywają nawet ze średniakami

To zobacz Kaminskiego z Lecha. Ten to dopiero byk. Na obrone jak znalazl :). Caly internet sie niedawno smial z niego.
 
Ostatnia edycja:

Rafal7

Banned
kamyk.jpg
 

Henry

Active member
Bez reklam
Dobre Edi ;)

No naszym kopaczom przynajmniej udało się wykorzystać przewagę i trochę sobie postrzelali...

Ale do klasy siatkarzy jeszcze trochę im brakuje ;)
 

collider

New member
Bez reklam
Kopacze zrobili to co mieli zrobic. Na plus Lewy i Grosik a na minus Rybus i Olkowski. Siatkarze tam podobno sie meczyli (mialem na mysli z Kamerunem). Dzis ograli Argentyne, ale meczu nie widzialem bo zli ludzie zakodowali.
 
Ostatnia edycja:

Henry

Active member
Bez reklam
Kopacze zrobili to co mieli zrobic. Na plus Lewy i Grosik a na minus Rybus i Olkowski. Siatkarze tam podobno sie meczyli. Nie widzialem bo zakodowali.

Mimo, że tak dokopali Gibraltarowi, to dobrze żeby jednak wyciągnęli wnioski ze swoich słabych punktów, żeby w kolejnym meczu- wiadomo z kim- takiego wyniku nie było dla przeciwnika Biało-Czerownych ;)

Siatkarze się trochę pomęczyli, ale przeciwnik też do słabeuszy nie należał (chodzi o Argentynę ;) )
A Kamerun z dobrej strony się pokazał, dzisiaj podobno też :)
 
Ostatnia edycja:

collider

New member
Bez reklam
Mimo, że tak dokopali Gibraltarowi, to dobrze żeby jednak wyciągnęli wnioski ze swoich słabych punktów, żeby w kolejnym meczu- wiadomo z kim- takiego wyniku nie było dla przeciwnika Biało-Czerownych ;)

Siatkarze się trochę pomęczyli, ale przeciwnik też do słabeuszy nie należał

Chodzilo mi o mecz z Kamerunem :).
 
Do góry