Fanatycy futbolu - czyli wszystko o piłce.

Pakolo

Active member
Bez reklam
Dobra decyzja, grają piłkarze a nie trener i poza tym my mamy stałą 11+2 dobrych bramkarzy więc jedyne co Nawałka musi teraz zrobić to wyłowić lepszych zmienników niż Peszko.
 

Rafal7

Banned
Wawrzyniak niech lepiej nie gra w kadrze
Nam w reprezentacji brakuje takiego Krosa lub Ozila, wtedy by było bardzo dobrze.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Nam najbardziej brakuje takiego Modrica czy Iniesty. Gościa, który nie będzie się bał zrobić kilku metrów z piłką by następnie dograć ją na centymetry do Milika bądź Lewego:D
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Może kiedyś doczekamy się takiego rozgrywającego albo może Messi zechciałby grać dla naszej kadry:D
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Nie boli mnie bo nie ma co. Taki wielki geniusz piłki a zwykły bandyta. Zrób w Polsce wałek pójdziesz siedzieć albo zniszczą ci życie a tam jakieś cyrki..
I kim się podniecać ?? autorytet po h....
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Caparzo
Nie jest miłością mojego życia, ponieważ moje serce od 20 lat oddane jest białej stronie madrytu. Messi jest fenomenalnym piłkarzem, ale to prawda, że jest przestępcą i w normalnym kraju pewnie razem z ojcem dzieliliby celę. W mediach mówią, że to grzeczny chłopiec, syn którego chciałby mieć każdy ojciec. Ja wiem, że nie płaci podatków, że robił kiedyś cyrki i nie chciało mu sie wyjść do dzieciaków po jakimś meczu charytatywnym, ale jak to mówią - kyo bogatemu zabroni

Btw
Portugalia bez Pepe, a Walia bez Ramseya
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dzisiaj w radio słyszałem że Sąd skazał go na 21 miesięcy więzienia, ale tam do 24 miesięcy jak się dostaje więzienie to ma się taki wyrok w zawieszeniu.. nie wiem jeśli chodzi o kasę ile musi zwrócić..
Natomiast ja jestem z tych że jednak wg mnie to jest wielki piłkarz.. a jako o zwykłym obywatelu to już kiedyś pisałem co o nim myślę. ..


Chciałem napisać 1;0 dla Portugalii ale już właśnie jest 2;0... dobrze może mecz się rozkręci bo pierwsze 15 min były obiecujące Portugalczycy deko cisnęli a potem już stagnacja.. Cr7 3 bramki i dwie asysty, Nani 1 bramka..
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Raccoon dopiero teraz zobaczyłem to pytanie.. ale ja Ci powiem tak dla mnie Milik niech biega mniej, a niech będzie w miarę szybki bo to jak szybki jest patrząc na napastnika to szkoda nawet komentować , , po drugie może jakby mniej biegał to bardziej byłby skuteczny .. i dużo mniej dowcipów byłoby w necie z nim.. dzisiaj nawet słyszałem taki głupio śmieszny ale troszkę sam sobie zasłużył swoją skutecznością i tym, że z jego wypowiedzi to chłopak nie ma do siebie zbytnio żalu.. a wracając do ilości przebiegnięcia kilometrów to jak dobrze pamiętam w tamtym roku ( kiedyś tutaj już o tym pisałem ) CR 7 po przebiegnięciu około 10 km w meczu i w 82-83 min. w RM przebiegł z piłką coś około 29 km/h. Milik nie jest w stanie przebiec w 2 min z piłką żeby mieć taki wynik.. jeden ma powiedzmy 22 lata, a drugi 29 (nie wspomnę o poważnej operacji jaką miał na kolano - co obecnie czasem daje mu znać o sobie) - idąc dalej jak Milik będzie biegał mając 29 lat ??? Wyobrażasz to sobie??? Bo ja nie.. Mało tego ja nawet daje swoją pensję w ciemno ,że A. Robben -coś około 32 lat i po wielu kontuzjach jakbyś puścił ich na 100 m to Milik by siadł - różnica 10 lat.. Dlatego dla mnie różnica między Milikiem, a naszym Lewandowskim jest bardzo bardzo duża..widać wyraźnie że liga niemiecka rozwinęła chłopaka - pomimo że te mistrzostwa to nie jego ale nie jest w tym osamotniony.... myślę że Milikowi przydałaby się zmiana klubu gdzie by walczył o pierwszy skład to wtedy może coś się zmieni.. w przeciwnym wypadku dalej będzie taki jak jest ..żal tylko że nie mamy innego napastnika w tym kraju który byłby na podobnym poziomie żeby była rywalizacja..
 
Ostatnia edycja:

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Jeden napastnik jest szybki, inny wytrzymały. Milik to typowy wytrzymałościowiec. Oczywiście ideał to jedno i drugie (Lewy, Ronaldo) ale takich mało.

Poza tym Milika chwalą za ograniczenie Granita Khaki (dobre krycie), wiec coś tam jednak serca wklada w te mecze.

Mówi się, że idzie do Napoli.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Lolek
Nie porównuj Milika do Ronaldo bo to jest przepaść. Milik pewnie nie zarabia nawet 1/5 tego co Ronaldo miesięcznie wydaje na suple/diete/zabiegi regeneracyjne. Poczytaj jak wygląda cały proces pomeczowy u Ronaldo. On dzięki swoim zabiegom jest w stanie rozegrać cały mecz następnego dnia;D

Ronaldo wczoraj zagrał pierwszy dobry mecz na Euro. Biegał, walczył w obronie, ustawiał zespół do pressingu. Dzisiaj zobaczymy czy pomoc sędziów będzie potrzebna aby pchnąć Francję do finału.
 
Do góry