Fanatycy futbolu - czyli wszystko o piłce.

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Tak jak piszesz Kolego i fajnie że Niemcy wygrali te karne bo jak dla mnie zasłużyli na to bardziej.. ale ze statystyk jeśli chodzi o karne to lepiej wychodzą w nich Niemcy, a myślałem że jednak nie..
Ale patrząc jak wykonywali rzuty karne jedni jak i drudzy to powiem szczerze z całą odpowiedzialnością, że Nasi dużo lepiej wykonywali..
Nie oglądałem wszystkich meczy Włochów, ale mam nadzieje że lepiej się prezentowali niż w tym dzisiejszym..

Ale też szczerze to piłka mniej robi się ciekawa przez te dogrywki i rzuty karne.. szkoda że nie ma tylu bramek co kiedyś.. w chwili obecnej jak ma się dobrze poukładany zespól można mało strzelać bramek, a naprawdę daleko zajść oczywiście mając przy tym troszkę szczęścia.
 
Ostatnia edycja:

3echo

Member
Bez reklam
To co pokazali w karnych niektórzy zawodnicy z obu drużyn to jakbym B klasę oglądał.
Co do bramkarzy,to Bufon wyczuł prawie każdy strzał.Neuera jak widziałem to na myśl przyszedł mi Fabian.Z gry miodzio,natomiast karne niezabardzo.

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Niemcy będą grać w półfinale . Mieli dzisiaj ten" przysłowiowy " łut szczęścia .
Obie drużyny rozegrały dzisiejszego wieczoru moim , skromnym zdaniem dobry mecz . :neutral:

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
To co pokazali w karnych niektórzy zawodnicy z obu drużyn to jakbym B klasę oglądał.
Co do bramkarzy,to Bufon wyczuł prawie każdy strzał.Neuera jak widziałem to na myśl przyszedł mi Fabian.Z gry miodzio,natomiast karne niezabardzo.

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Nie mniej jednak dwa obronił.. a Fabiański żadnego.. ale tak czy siak poziom wykonywania tych karnych marny jak diabli..
 

accu

New member
Bez reklam
Nie mniej jednak dwa obronił.. a Fabiański żadnego.. ale tak czy siak poziom wykonywania tych karnych marny jak diabli..

Witam uprzejmie,

Widzę , że lubisz bardzo krytykować . Ale "zabawa" gry w piłkę nożną nie tylko na krytyce się przecież opiera . :neutral:

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Widzę , że lubisz bardzo krytykować . Ale "zabawa" gry w piłkę nożną nie tylko na krytyce się przecież opiera . :neutral:

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:

Proponuje jeszcze raz przeczytać to co napisał Kolega i to co ja odpowiedziałem - jeśli tam jest krytyka wobec Fabiańskiego to gratuluję ...

Dla mnie piłka to coś więcej niż zabawa - grałem w piłkę w klubie od 6 do 20 roku życia od trampkarzy do seniorów.. więc troszkę inaczej podchodzę do piłki.. od kogoś kto w piłkę sobie pokopał raz albo dwa razy w tygodniu przez 40 min. na lekcji wf..

Jestem ostatnim kto by krytykował kogoś kto nie obroni lub nie strzeli karnego, chyba że to są tak wykonywane karne jak w tym wypadku miało to miejsce.
Nawet nie skrytykowałbym Milika Który dla mnie jest katastrofą tych mistrzostw jeśli chodzi o reprezentację RP.. chyba żeby tak wykonał jak wspomniany wyżej przez Kolegę Włoch.. to chyba będzie karny tego roku :)
Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:

accu

New member
Bez reklam
Proponuje jeszcze raz przeczytać to co napisał Kolega i to co ja odpowiedziałem - jeśli tam jest krytyka wobec Fabiańskiego to gratuluję ...

Dla mnie piłka to coś więcej niż zabawa - grałem w piłkę w klubie od 6 do 20 roku życia od trampkarzy do seniorów.. więc troszkę inaczej podchodzę do piłki.. od kogoś kto w piłkę sobie pokopał raz albo dwa razy w tygodniu przez 40 min. na lekcji wf..

Jestem ostatnim kto by krytykował kogoś kto nie obroni lub nie strzeli karnego, chyba że to są tak wykonywane karne jak w tym wypadku miało to miejsce.
Nawet nie skrytykowałbym Milika Który dla mnie jest katastrofą tych mistrzostw jeśli chodzi o reprezentację RP.. chyba żeby tak wykonał jak wspomniany wyżej przez Kolegę Włoch.. to chyba będzie karny tego roku :)
Pozdrawiam.
Witam uprzejmie ,
A skąd możesz wiedzieć czy ktoś cytuję" od kogoś kto w piłkę sobie pokopał raz albo dwa razy w tygodniu przez 40 min. na lekcji wf.." nie grał w piłkę nożną przez swoje młode lata i to całkiem nieźle , ale traktował to jednak jako zabawę . Przecież nawet , jeżeli grałeś w piłkę w jakimś klubie (nie podajesz nota -bene w jakim)to również była to mimo wszystko jakaś forma zabawy , gdyż nie robiłeś tego z myślą , że
będziesz piłkarzem , tylko dla swojej przyjemności , a nie zawodowo . :neutral: Ot co .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

Rafal7

Banned
To wczorajsze karne były żenującej jakości, co to miało być
Takie pudła? Nie trafienie w bramkę z 11 metrów to jakiś żart tym bardziej na tym poziomie
Zaznaczam że trafienie w poprzeczkę lub słupek to tej jest pudło.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Witam uprzejmie ,
A skąd możesz wiedzieć czy ktoś cytuję" od kogoś kto w piłkę sobie pokopał raz albo dwa razy w tygodniu przez 40 min. na lekcji wf.." nie grał w piłkę nożną przez swoje młode lata i to całkiem nieźle , ale traktował to jednak jako zabawę . Przecież nawet , jeżeli grałeś w piłkę w jakimś klubie (nie podajesz nota -bene w jakim)to również była to mimo wszystko jakaś forma zabawy , gdyż nie robiłeś tego z myślą , że
będziesz piłkarzem , tylko dla swojej przyjemności , a nie zawodowo . :neutral: Ot co .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:

Ja nie w napisałem tego w stosunku do konkretnej osoby tylko ogólnie to zacytowane zdanie przez Ciebie.. ale nie w tym sens - sens jest w tym, że w tym jeszcze wcześniejszym poście zarzuciłeś mi że krytykowałem , a w cale tego nie robiłem tylko napisałem że niemiecki bramkarz obronił 2 karne w stosunku do Fabiańskiego, który żadnego nie obronił... co nie zmienia faktu, że uważam go za świetnego bramkarza , a myślę że jedna z jego parad będzie w pierwszej 10 stce tych mistrzostw, a może i w pierwszej piątce.. jest świetny...ale niestety karnego nie udało mu się obronić żadnego - ale nie mam do niego pretensji i nikt nie powinien mieć- jedynie on sam może mieć do siebie .. co zresztą powiedział w jednym ze swoich wywiadów.

Natomiast co do mojego grania to kiedy zaczynałem grać to tak jak wielu chłopaków graliśmy również dla przyjemności.. tak jak napisałeś, ale również wielu z nas myślało na poważnie o piłce,,, w moim wypadku propozycję do prawdziwego klubu w 100% znaczeniu tego skowa dostałem w IV klasie technikum - więc zmiana szkoły przed niemalże samą maturą było ryzykowne nie wspominając o tym, że mogło z tej piłki nic nie wyjść...kontuzja albo mogłoby się okazać że jednak jestem za slaby żeby wbić się do pierwszego składu w zespole który wtedy grał w I lidze.. bo takie jest życie.. ale najważniejszym powodem takiej, a nie innej decyzji było to że bardziej od piłki lubiłem lotnictwo i chciałem się dostać na pilota wojskowego - co też nie wyszło bo okazało się że jedno oko mam deczko za słabe - to były "promile" ale jednak...a na śmigłowce nie chciałem iść..bo takową propozycję dostałem..

Z perspektywy czasu mam do tego wszystkiego podejście już bardzo lajtowe, robię to co robię , na swój sposób to lubię, mam przyzwoitą pensje, choć tak jak kiedyś napisałem zmieniłbym zawód i na mniej opłacany jakby mógł latać myśliwcem wojskowym, ale jest jak jest.. nie ma co gdybać..

Natomiast z tego względu że naprawdę mnóstwo godzin spędziłem na boisku, bo to 3-4 razy w tygodniu trening po 2 godziny plus mecz raz w tygodniu.. do tego zgrupowania i inne rzeczy które się robiło żeby być jak najlepszym to w chwili obecnej patrzę na piłkę troszkę w inny sposób niż Ci którzy tak jak napisałem grali w piłkę raz czy dwa razy w tygodniu po 40 min na lekcji wf i teraz są mega specjalistami..

Kapusta 100 % zgody - i tak jak napisałeś bo myślę że nie dla każdego jest to normalne - słupek , poprzeczka to jest pudło...
 
Ostatnia edycja:

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Jak chodziłem do szkoły podstawowej , a później do liceum ogólnokształcącego to lekcje wf
trwały 45 minut . ;-)
A w piłkę obojętnie czy nożną , czy ręczną gram do dzisiaj , bo sprawia mnie to nieskrywaną przyjemność . Oczywiście amatorsko , dzięki temu mam jeszcze jako taką kondycję . ;)

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Jak chodziłem do szkoły podstawowej , a później do liceum ogólnokształcącego to lekcje wf
trwały 45 minut . ;-)
A w piłkę obojętnie czy nożną , czy ręczną gram do dzisiaj , bo sprawia mnie to nieskrywaną przyjemność . Oczywiście amatorsko , dzięki temu mam jeszcze jako taką kondycję . ;)

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
... ale odlicz
sprawdzenie listy dojście na boisko itp to myślę że nawet 40 min nie będzie efektywnej gry.. :)

apropo grania to dobrze że uprawiasz sport - chwali się :) pamiętam jak grałem w piłkę żeby być szybszy (Milik by mógł tak robić ) biegałem wieczorami z obciążnikami na nogach po lesie, łąkach więc jak tak sobie troszkę człowiek pobiega z takim obciążeniem na obu nogach to później naprawdę jest znacząca poprawa wytrzymałości... mi to dużo dawało..
 

collider

New member
Bez reklam
... ale odlicz
sprawdzenie listy dojście na boisko itp to myślę że nawet 40 min nie będzie efektywnej gry.. :)

apropo grania to dobrze że uprawiasz sport - chwali się :) pamiętam jak grałem w piłkę żeby być szybszy (Milik by mógł tak robić ) biegałem wieczorami z obciążnikami na nogach po lesie, łąkach więc jak tak sobie troszkę człowiek pobiega z takim obciążeniem na obu nogach to później naprawdę jest znacząca poprawa wytrzymałości... mi to dużo dawało..

Lolek chyba nie sugerujesz, ze w profesjonalnym klubie jakim jest Ajax nie dobieraja odpowiednich cwiczen do kazdego zawodnika by wyciagnac z niego maksimum. Jezeli ma on problemy z szybkoscia to na pewno nie z powodu zaniedbania a raczej predyspozycji biegowych. Nie kazdy rodzi sie Boltem albo chociaz Grosickim.
 

justys4

New member
Jezeli chodzi o piłkę,,czekam czy coś wymyslą z karnym w meczu Polska-Portugalia , którego wykonywał Błaszczykowski podobno był wykonany nieprzepisowo - wiecie cos więcej?Czy znowu to ściema mediów ?
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

W półfinale drużyna Niemiec spotka się z drużyną Francji . Niemcy przetestują obronę francuską . ;-) Zapowiada się ciekawe spotkanie . :|

Żal drużyny Islandii , ale poprzednie mecze miała trudne , które spowodowały ubytek "sił" .

Sędzia nie podyktował karnego dla Islandii w 65 minucie . Brawo dla drużyny Islandii za postawę do końca meczu usiłowali poprawiać wynik . Dwie "brameczki" drużynie Francji "puknęli" . ;-)

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Coś tam było, ale to juz historia.

Cos tam chuczy w necie ze bramkarz nie stal na linii a kilka cm za nia. Ogolnie szukanie dziury w calym.

Moim zdaniem zreszta druzyny nawalki chyba tez, nie ma sensu takich pierdol roztrzasac. Jedno jest pewne bramkarz byl genialny lub mial szczescie i obronil karnego. W 100% nalezalo mu sie.

Podobna sytuacja byla na meczu Hiszpania - ktos tam, tez sedzia nie zasadzil powtorki a tam bramkarz byl niby 2 m od linii. Ogolnie glupi - martwy przepis
 

3echo

Member
Bez reklam
To tylko potwierdza fakt ,że sędziowie co stoją przy bramkach są nieprzydatni.

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
 
Do góry