Fanatycy futbolu - czyli wszystko o piłce.

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Jeden napastnik jest szybki, inny wytrzymały. Milik to typowy wytrzymałościowiec. Oczywiście ideał to jedno i drugie (Lewy, Ronaldo) ale takich mało.

Poza tym Milika chwalą za ograniczenie Granita Khaki (dobre krycie), wiec coś tam jednak serca wklada w te mecze.

Mówi się, że idzie do Napoli.

Też coś takiego słyszałem nie wiem jak tam jest czy będzie musiał walczyć o pierwszy skład czy też nie ale jeśli będzie miał z przydziału pierwszy skład to wg mnie nic się nie zmieni.. On musi mieć rywalizacje bo w innym wypadku z jego charakterem i podejściem marnie widzę żeby poprawił się..
Kolego w moim wyobrażeniach nie mieści się w głowie żeby napastnik był tak wolny jak ON .. mając 22 lata.. bo rozumiałbym jakby miał lat powiedzmy 29.. ale w tym wieku... Lewandowski też nie był od razu tak szybki, a jednak trening i samozaparcie spowodowało że ma swoją prędkość i miło jest popatrzeć.. a jemu nie zależy żeby być szybszy bo skoro ma miejsce w pierwszym składzie to po co zdrowie narażać i się zbytnio przemęczać.. a tak jakby miał konkurencję ze 2-3 miechy posiedział na ławce to myślenie by mu się zmieniło.. bo dobrze wiesz co się dzieje z zawodnikiem jak siedzi na ławce przez kilka miesięcy i ewentualnie wychodzi na 15-20 min.. A jego brak samokrytycyzmu rozwala mnie na maksa.. aż wierzyć się nie chce że po tylu zmarnowanych akcjach nie ma do siebie zawodnik żalu..

A wracając do wczorajszego meczu to Bale chyba powoli wraca do siebie :) piękne strzały i dużo celnych .. :) prędkość na odpowiednim poziomie.. może w końcu w Realu będzie jeszcze komu strzelać plus powracający Morata...


Pakolo pewnie że sędziowie będą pomagać Francji o ile sami Niemcy tak nie zrobią, że strzelą na początku z jednej bramki , a najlepiej dwóch to sędziowie mogą pomóc :)
 
Ostatnia edycja:

Pakolo

Active member
Bez reklam
Oby Niemcy ograli francuzów, a następnie Portugalia Niemców.

W ogóle to dzisiaj na Euro będziemy oglądać Reszta świata vs Reszta świata:D
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Czysto teoretycznie myślę, że Niemcy rozwalą Portugalię, chyba ze naprawdę zagrają na odpowiednim poziomie .. czyli minimum takim jak to było wczoraj i będą wykorzystywać swoje sytuacje, które wczoraj mieli a jednak nie potrafili dokopać więcej....bo Niemcy to jednak zespół - choć błędy robią w obronie czego i My doświadczyliśmy tylko nie wykorzystaliśmy tego... Do tego Muller bez formy więc szansa jest .. ale z Francją mam nadzieję ze wygrają.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Wczoraj Portugalia zagrała najlepszy mecz na tych mistrzostwach i w pełni zasłużenie wygrali.
Mam nadzieję, że dzisiaj to samo zrobią Francuzi, a w finale będziemy mieli ciekawe widowisko i sporo offensywnej piłki, a nie "tego czegoś" co Niemcy pokazali w starciu z Włochami, tak mistrzowie nie grają ;)
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Euro 2016. Portugalia - Walia. Okoński: Jest mi żal Cristiano Ronaldo

Piękny artykuł. Super się czyta. I dużo w tym prawdy. Ronaldo - szacun.

Fajny artykuł, bardziej szczegółowo cały plan treningowy i regeneracyjny jest opisany w książce - Ronaldo - obsesja doskonałości.

Widziałem jego treningi i ciężary, które podnosi na poszczególne partie ciała i ja jako osoba, która ćwiczy kilka lat, trzyma diete i suple byłem w szoku, że on pracuje na tak dużych obciążeniach:D

btw
W kadrze Portugalii bardzo brakuje mi Coentrao. Jego obecność i podłączanie się do ataków dały by więcej swobody Ronaldo, nie mówiąc o tym, że Fabio świetnie dogrywał piły na głowę:D
 
Ostatnia edycja:

Rafal7

Banned
Dajcie mi jego pensje, i jak nie będę musiał tyrać to też przeleże na siłowni, basenie, w spa, na boisku.
Nie ma co robić to trenuje .
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Kapusta
Własnie to jest jego fenomen, że jemu nikt nie dał tej pensji, on sobie sam na wszystko zapracował, wyciągnął z biedy całą rodzinę i sąsiadów.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Kapusta
Własnie to jest jego fenomen, że jemu nikt nie dał tej pensji, on sobie sam na wszystko zapracował, wyciągnął z biedy całą rodzinę i sąsiadów.

...ot co Pakolo... w tym właśnie rzecz..Kapusta i to nie jest do Ciebie jak zwykle pisze ogólnie... Polacy myślą, że ktoś coś nam da i dlatego tak, a nie inaczej większości Polaków żyje .. Mój Prezes zawsze powtarza że dużo Polaków powinno do USA pojechać i zobaczyliby co się należy obywatelowi w USA ... i jakby zobaczyli, że nic mu się nie należy jeśli na to nie zapracuje to i może w Polsce mentalność by się zmieniła.. a tak zawsze ktoś coś nam musi dać jak nie Rząd to ktoś ... i zawsze ktoś jest winny temu że tak, a nie inaczej nam się żyje.. a że to temat o piłce to mamy przykład Milika , który kompletnie nie ma żadnych do siebie zastrzeżeń .. a wychodzi piłkarz który ma kilka nagród typu złote buty, najlepszy piłkarz, kilkanaście rożnych rekordów które ma na swoim koncie, ponad 550 bramek strzelonych.. i mówi otwarcie że słabo gra na tych mistrzostwach .. a nasz Specjalista od zmarnowanych sytuacji - mówi że jest spoko .. dlatego musimy zrozumieć, że nikt nikomu nic nie da jeśli nie zapracujemy na to, oczywiście przy odrobinie szczęścia, który jeden potrzebuje mniej, a inny więcej.. jak to w życiu.

Raccoon dobry artykuł tylko piszący powinien się przygotować , bo jak pamieć mnie nie myli to strzelił ponad 550 bramek..

I jak to się mówi :

VICTORY LOVES PREPARTION
 
Ostatnia edycja:

Pakolo

Active member
Bez reklam
Lolek
Najlepszy strzelec Realu Madryt w historii.
Najlepszy strzelec reprezentacji Portugalii w historii.
Najlepszy strzelec mistrzostw Europy w historii.
Najlepszy strzelec Ligi Mistrzów w historii.

a przed nim jeszcze trochę grania:D

Jego liczby są najlepszym argumentem na każdy hejt.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Pakolo ma znacznie więcej rekordów :) dobrze poszukaj.. :) kiedyś w canal plus liczyli to coś około 12 im wyszło plus to co teraz jeszcze nazbierał.. ...:) ale nawet nie o to chodzi , mi chodzi o to że wiedząc ile się miało sytuacji a ile się strzeliło bramek i komu tą bramkę się strzeliło to normalny zawodnik powiedziałby to co w takiej sytuacji powinien powiedzieć każdy.. tylko nie każdy potrafi się przyznać do pewnych rzeczy.. niestety...
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Wkleiłem na świeżo z dzisiejszego artykułu na realmadryt.pl

Kapusta
W historii Mistrzostw Europy w piłce nożnej:D
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Bezczelność nie zna granic. I tak 'żabojady" chcą wygrać ME?? Wstydu nie ma.
Oby Niemcy pozbierali się, po takim "sędziowaniu".
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Śmiech na sali żeby za takie zagranie dać żółtą kartkę - wstyd wstyd i jeszcze raz wstyd... nie było ruchu ręki w kierunku piłki, nie było też poszerzenia sylwetki żeby przerwać tor piłki - wyraźnie wyrabiał sobie pozycję .. katastrofa .. może ten sędzia jest jeden z bogatszych ale to może wiadomo dlaczego ... :) masakra.. żeby przy półfinale robić takie szopki..
 

3echo

Member
Bez reklam
Pewnie to ciele na lini wrzasnęło,że ręka.
Szkoda słów

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:
Do góry