F7000 - co mi się nie podoba :)

matrixabc

Member
a czym otwierasz plik ts bo nie mogę jakoś odtworzyć wczesniej zdekodowanego srf. No chba że źle zdekodowałem plik srf ponieważ użyłem "DRMDecrypt_x64" a on chyba nie dziłą z serią f7000
 
Ostatnia edycja:

SDman

Banned
a czym otwierasz plik ts bo nie mogę jakoś odtworzyć wczesniej zdekodowanego srf. No chba że źle zdekodowałem plik srf ponieważ użyłem "DRMDecrypt_x64" a on chyba nie dziłą z serią f7000

Witam,
kontener ts możesz otworzyć np. VLC zobacz jednak najpierw czy decrypt zrobił swoje.
Wczytaj go Freemake Video Converter czy widzi ? Bo raczej tutaj jest problem.

Pozdr.
 

matrixabc

Member
Freemake Video Converter nie widzi pliku więc to raczej błąd z DRMDecrypt_x64. Może ktoś ma działającego DRMDecryptora działającego w serii F7000
 
Ostatnia edycja:

matrixabc

Member
Widać nie ma działającego DRMDecryptora dla serii F. Zostaje jedynie sposób pokazany przez ciebie TDX ale wiadomo trzeba zroot'owac telewizor.

Czy po root jeżeli odinstaluje skype i powtórnie go zainstaluje to czy będzie wtedy działał skype. Ponieważ korzystam z tego wynalazku nie chciałbym pozbyć się skypa po to aby raz na miesiąc coś z telewizora nagrać.

Mam jeszcze jedno pytanie czy istnieje wyłączenie dźwięków "tzn beep" występujących w chwili naciśnięcia np vol+-, smart itp
 

SDman

Banned
Widać nie ma działającego DRMDecryptora dla serii F. Zostaje jedynie sposób pokazany przez ciebie TDX ale wiadomo trzeba zroot'owac telewizor.

Czy po root jeżeli odinstaluje skype i powtórnie go zainstaluje to czy będzie wtedy działał skype. Ponieważ korzystam z tego wynalazku nie chciałbym pozbyć się skypa po to aby raz na miesiąc coś z telewizora nagrać.

Mam jeszcze jedno pytanie czy istnieje wyłączenie dźwięków "tzn beep" występujących w chwili naciśnięcia np vol+-, smart itp

Witam,
z czystej ciekawości możesz gdzieś wystawić do pobrania 10-20s nagrania w pierwotnej bez
roota formie ? Zerknę czy coś idzie z tym zrobić .

Pozdr.
 

matrixabc

Member
Nie mam gdzie tego zamieścić. Ewentualnie podaj e-maila to prześlę bezpośrednio do Ciebie SDman materiał zgrany z TV to zobaczysz jak to wygląda.
 

nowator

New member
witam
wiem ze temat PiP-u w tym tv byl juz wielokrotnie wałkowany ale ja mam powazny problem wlasnie z tym zwiazany i juz kilka razy myslałem ze cisne w ten telewizor czyms ciezkim
a mianowicie
mam tv kablowa oraz nc+ gdy ogladam cos z platformy to po właczeniu w/w opcji powinienem zobaczyc na małym ekranie cos z kablówki ale tak sie nie dzieje (raz udało sie to zaraz po konfigu dekodera od nc i nie moge dojsc jak to ustawic ponownie a problem trwa juz ok 3 tyg) przy wyborze anteny nie mam podswietlone NAZIEMNE I KABLOWE tylko moge wybrac SATELITARNE NC+ I N NA KARTE
prosze o pomoc
pozdrawiam
 

tdx

New member
Bez reklam
Nc+ masz dekoder czy CI+?
To samo z kablowka dekoder czy CI+?

wysłane z mojego ATARI 65XE z magnetofonem XC-12
 

tdx

New member
Bez reklam
ale jak oglądasz coś z dekodera nc+ wciskasz TOOLS na pilocie TV i wybierasz PIP i co się dzieje?
 

tdx

New member
Bez reklam
ok teraz wybierz Menu ekranowe > Obraz > PIP>> zródło i wybierz co tam masz dostępne
 

matrixabc

Member
Może masz w tej kablówce kanały nadawane tylko w analogu.
Bo ja mam w swojej kablówce nadawane sygnały analogowe oraz cyfrowe i podczas PIP-u mam możliwość tylko podglądu kanałów cyfrowych natomiast analogowych już nie.
 

matrixabc

Member
:) Jak ty masz wszystko w PIP-ie :smile: to ja już normalnie nie wytrzymuje ze śmiechu :smile:

A tak poważnie to sprawdź sobie w ten sposób :
1) ustaw kanał cyfrowy
2) włącz PIP
3) i teraz spróbuj przy włączonym PIP zmienić podgląd kanału na analog. zobaczysz że się nie da.

Co innego jak ustawisz najpierw kanał analogowy potem włączysz PIP to wówczas oglądasz kanał analogowy a w podglądzie masz cyfrowy
 
Do góry