F1 2010 - liga ps3

mayerr

New member
Moje zdanie na temat kar.

Jestem za karami czasowymi. Kary rzędu 10 lub 15s, ocena i nałożenie kar - po wyscigu i analizie wideo na wniosek poszkodowanego.
a jaki wpływ na wynik końcowy będzie miała kara 15 sek dla np Komara, który wygra z przewagą 30 sek nad drugim a w pierwszym okr popsuje komuś wyścig?

edit:
Co do kar Mayer mam do Ciebie prośbę lub do innych kolegów:ten system kar ,który mielibyśmy stosować zaproponował Komarzycho tak?
Czy ktoś byłby mi w stanie wytłumaczyć tak po krótce na czym by polegał ten system kar?Bardzo proszę(patrzyłem na wcześniejsze posty ale nie jestem pewien czy dobrze je rozumuje):)
no właśnie jeszcze nie doszliśmy do ładu i składu
na pewno propozycja Komara była dobra (przynajmniej dla mnie). Po pierwszym okr czy tam drugim naliczamy kary czasowe. Wysokość ustalimy po analizie wideo.
Tylko jakie kary podczas 1-2 okr (tu kolejne pytanie;1 czy 2 okr ? )
I czy kary z urzędu czy na wniosek poszkodowanego?
 
Ostatnia edycja:

komarzycho

New member
W tym systemie kar chodzi o to, że gdy startujemy i jedziemy pierwsze okrążenia kolizje i wypadki mają bardzo duży wpływ na wyniki. I wtedy będziemy karać sprawcę karami "pozycyjnymi" czyli kara 1-2 pozycji w wyniku końcowym. W późniejszym etapie wyścigu, gdy stawka się rozciąga niesprawiedliwe byłoby karanie pozycyjne jeśli tak naprawdę kolizja, wypadek kosztowała nas tylko 5s czasu,

Właśnie czy jedno czy dwa okrążenia karane pozycyjnie. Wydaję mi się, że dwa okrążenia. Kary 1-2 pozycji zależne od straty poszkodowanego i naszej wspólnej oceny.
Po 2 okrążeniu kary czasowe po analizie wideo.
Kary na wniosek poszkodowanego.
 

Tomi1985

New member
Mi propozycja komara co do kar odpowiada. I mysle zeby kary straty pozycji byly na dwoch pierwszych okr, a reszta wyscigu kary czasowe:)
 

nimm2

New member
ja caly czas powtarzam... kary na wniosek poszkodowanego... czas na skladanie wnioskow o ukaranie do nastepnego wyscigu...
ja bym te 2 okrazenia zwiekszyl do 4 lub nawet 5
 

mayerr

New member
No to kary na wniosek poszkodowanego chyba przesądzone bo parę osób o tym już wspomniało.
Pawkaraku, 4 okr to za dużo bo stawka się już rozciąga. Ja jestem za dwoma kółkami.
 

mayerr

New member
co do godz to Jakubus pisał, że w ogóle nie da rady więc jak będą wszyscy to zaczniemy normalnie o 21. Poczekamy te 20 min na Wredmana bo pisał żeby mu dać chwilkę.

Rozumiem, że z karami nie doszliśmy dalej do porozumienia więc debate przekładamy o kolejny tydzień ?
 

Keyusu

New member
Gp Niemiec na torze Hockenheim-apetyt ogromny lecz tylko obeszłem się smakiem.
Przerwe od grania w F1 2010 miałem ogromną-przez prawie 3 tyg nie trzymałem pada w ręce.Siadam o 20.00 przed wyścigiem i co-porażka.Wogóle nie czułem gry,po prostu koszmar.Ale setupy miałem wmiarę dobre.Troszke pocwiczyłem przed wyścigiem.
Kwalifikacje
Nie jestem z nich zadowolony,troszkę brakowało prędkości na prostej(zaledwie 304-309 km/h)ponieważ ustawiłem bolid bardziej pod 2 i 3 sektor i to był mój błąd.Nie dośc ,że nie miałem jakiegoś szybkiego kółka w Q to jeszcze ruszałem na miekkich ,którym zostało zaledwie 87%(przeważnie startuje na miekkich,które mają min. 94%)
Wyścig
Założeniem było utrzymac swoją pozycję bądz zaatakowac.Gdy zgasły czerwone światła,zapomniałem ,że 1 bieg wchodzi automatycznie i wrzuciłem juz na starcie na 2(możecie zobaczyc na filmiku).
Drugi zakręt-ktoś strzelił mi w tyłek-nie wiem kto to był(mam podejrzenia co do Woytasa gdyż widac w moim prawym lusterku jego williamsa) ale gdy zobaczę w innych filmikach video,kto to będę apelował o karę dla tej osoby mimo iż mnie rozłączyło w czasie wyścigu.To był mój pierwszy wyścig,w którym miałem tyle przygód,bardzo dużo działo się wokół mnie-takto wyścigi miałem spokojne :)
Wrzucam filmik(wiem,że nie zawsze komuś chce się oglądac) na którym są sytuacje opisane poniżej link do całego filmiku: YouTube - F1 2010 Liga HDTV Hockenheim

Ciekawe fragmenty:
-wrzucony drugi bieg na starcie-porażka już na samym starcie
-strzał w tyłek na 2 zakręcie(najprawdopodobniej Woytas)
-wyprzedzenie Kiziora
-walka z Woytasem(troszeczke za mało miejsca mu zostawiłem ale myśle ,że nie powinien się tak na mnie pchac),prosze o komentarze co do tej sytuacji
-i znów sytuacja z Kiziorem-nadział bym się na niego dwa razy w ciągu 1 min
-zysk pozycji po błędzie Arka
-strata pozycji-bardzo dużo błędów miałem w tym wyścigu
-NOI DESER FILMIKU !!! MOJA REAKCJA NA PRZERWANIE POŁĄCZENIA (strasznie dziwny mam głos w tym filmiku)
Wszystkie te sytuacje znajdziecie w filmiku,którego link jest powyżej.Niechciało mi się oddzielac tych sytuacji tekstami lub opisami ale mogę was zapewnic,że są one po kolei tak jak w opisie powyżej w CIEKAWYCH FRAGMENTACH!!!
Jeszcze jedno pytanko-ile wam się schodzi z wrzuceniem filmika na youtube takiego np. 15 minutowego?Bo mój trwał 20 min,zajmował 1,5G i wstawienie go trwało ... 360 min! = 6 godz co jest dla mnie szokiem i porażką dlatego skleiłem tylko te najlepsze,najciekawsze sytuacje bo bym się nie doczekał tego filmiku.
Powodzenia w Budapeszcie i proszę odpowiedziec na te dwa pytania(filmik,sytuacja z Woytasem):D
Się rozpisałem 
 
Ostatnia edycja:
Do góry