F1 2010 - liga ps3

WojtR

Member
Bez reklam
WojtR - dzięki za dzisiejszy trening itd., niestety moim problemem jest tzw. spinanie, czyli kiedy spadam na dalsze pozycje, zaczynam gnać na "wariata" i wtedy popelaniam dużo błędów.
Muszę nad tym popracować:lol:

no ale i tak nieźle jak na pad-a czy masz kiere ?
 

Keyusu

New member
Witam,mam pytanie ,które mnie nurtuje:
jedziemy teraz Gp Montrealu a czytając wcześniejsze posty była mowa o tym by grać sezon równocześnie z tym w realu(ustawiając pogodę jaka panuje na prawdziwym torze) i mam pytanie jak to będzie wyglądało:
czy gdy zacznie się sezon F1 w realu to przerywamy nasze dotychczasowe rozgrywki i zaczynamy od nowa by grać z realną pogodą czy jak bo nie wiem?
 

mayerr

New member
Witam,mam pytanie ,które mnie nurtuje:
jedziemy teraz Gp Montrealu a czytając wcześniejsze posty była mowa o tym by grać sezon równocześnie z tym w realu(ustawiając pogodę jaka panuje na prawdziwym torze) i mam pytanie jak to będzie wyglądało:
czy gdy zacznie się sezon F1 w realu to przerywamy nasze dotychczasowe rozgrywki i zaczynamy od nowa by grać z realną pogodą czy jak bo nie wiem?

na pewno przed rozpoczęciem sezonu F1 nie zdążymy zakończyć naszych rozgrywek więc myślę, że chyba będziemy kończyć spokojnie naszą ligę a jak będą chętni do rozpoczęcia nowego sezonu równo z realem to rozpoczniemy drugie mistrzostwa równocześnie. Ja np chętnie zagram.

Co do tematu "pokaż swój bolid" to ja nie bedę wrzucał żadnej fotki bo ie ma co wrzucać :)
Siedzę sobie wygodnie w fotelu, nogi na pufie a kierownice trzymam na nogach (ma takie specjalne rozsuwane podstawki)
 

DrWredman

Active member
na pewno przed rozpoczęciem sezonu F1 nie zdążymy zakończyć naszych rozgrywek więc myślę, że chyba będziemy kończyć spokojnie naszą ligę a jak będą chętni do rozpoczęcia nowego sezonu równo z realem to rozpoczniemy drugie mistrzostwa równocześnie. Ja np chętnie zagram.

A może jednak po 2 wyścigi?
I tak większość zostaje na trening następnego toru. W końcu to zabawa, kto nie bedzie mógł to trudno. Ja np za tydzień jestem na nartach.
Potem bedzie wiosna i lato i zaczną sie kłopoty ze składem. A jeśli będziemy jeździć wg kalendarza F1 to łatwiej sie wpasowac co 2 tyg niż co tydzień. Można wtedy ustawiać spotkania rodzinne czy ze znajomymi tak aby nie kolidowaly z F1.

Mayer zrób chociaz fotkę tylko swojej kiery albo daj jakiś link do netu.
Bo nie mogłem nigdzie znaleźć jak to wyglada. Z tego co mi kiedys mowiles to ciekawe rozwiazanie.
Może ktoś kto ma malo miejsca skorzysta.
 

scooby99

New member
A może jednak po 2 wyścigi?
I tak większość zostaje na trening następnego toru. W końcu to zabawa, kto nie bedzie mógł to trudno. Ja np za tydzień jestem na nartach.
Potem bedzie wiosna i lato i zaczną sie kłopoty ze składem. A jeśli będziemy jeździć wg kalendarza F1 to łatwiej sie wpasowac co 2 tyg niż co tydzień. Można wtedy ustawiać spotkania rodzinne czy ze znajomymi tak aby nie kolidowaly z F1.

Mayer zrób chociaz fotkę tylko swojej kiery albo daj jakiś link do netu.
Bo nie mogłem nigdzie znaleźć jak to wyglada. Z tego co mi kiedys mowiles to ciekawe rozwiazanie.
Może ktoś kto ma malo miejsca skorzysta.

No moim zdaniem 2 wyścigi to za dużo, faktycznie jeździmy treningi, ale jak kogoś nie będzie z automatu ma dość sporo punktów w plecy, miałem już taki przypadek. Rzecz jasna dostosuje się do decyzji większości...:) Co do 2 ligi zgodnie z kalendarzem F1 jestem za... :D
Mayerr też jestem ciekaw jak wygląda Twoja kiera... :wink:
 

christoff.w

Banned
WItam ponownie. Czy dzis jest jakis trening? Czy w ogole mozna by sie przylaczyc(jesli sa miejsca?) Bardzo bym chcial gdzies normalnie posmigac bo w sieci taki szajs przewaznie jest i w ogole to nie to samo co z kulturalnymi ludzmi itd.

Oto zdjecie mojego monocoku ;)

Oczywiscie troszke za wysoko sama kiera ale juz sie przyzwyczailem od trzech lat tak jezdze.Odsuwam sie na fotelu prawie na maksa do tylu by wyprostowac bardziej rece a ze nogi mam dlugie(mam 182cm wzrostu) to siegam idealnie do pedalow.
Probowalem na ziemi rozlozyc sie i przymocowac kiere do lawy w salonie a nogi wysunac pod lawa poza nia ale pedaly zainstalowac to masakra bo podkladki w postaci kartonu plus kilka skiazek i tak to nie to takze beznadziejnie a poza tym zona by mnie zjadla jakbym sie tak rozkladal co chwile,dlatego siedze sobie przy biurku i mam luzik.Polecam dla zdesperowanych.Wiadomo ze to nie to co Playset no ale takie cos kosztuje troche kasy! ;)

photo010ky.jpg
photo010ky.jpg]
photo010ky.jpg]
photo010ky.th.jpg
photo010ky.th.jpg
photo010ky.th.jpg]


Uploaded with ImageShack.us
 
Ostatnia edycja:

nimm2

New member
no coz... stalo sie... kupilem kiere... Logitecha DFGT... i zaczalem dzis budowac sobie kokpit... jak skoncze to sie pochwale...
 
Ostatnia edycja:

mayerr

New member
Mayer zrób chociaz fotkę tylko swojej kiery albo daj jakiś link do netu.
Bo nie mogłem nigdzie znaleźć jak to wyglada. Z tego co mi kiedys mowiles to ciekawe rozwiazanie.
Może ktoś kto ma malo miejsca skorzysta.

no to słabo szukałeś Wredmanku :)
Wyniki Szukania w Grafice Google dla http://gearmedia.ign.com/gear/image/article/113/1136731/ultimate-gran-turismo-5-setups-20101124012815010-000.jpg
gaz i hamulec w manetkach (analog)
ja dzisiaj będę jak zwykle po godz 21 więc jak ktoś będzie to można zrobić jakiś trening
 

christoff.w

Banned
Aha,czyli wnioskuje ze dzis cos sie bedzie dzialo po 21ej jak pisze ponizej kolega? Dajcie namiary jesli mozna pojezdzic z Wami (trening,cokolwiek) prosze! :(

p.s: ludziska dajcie znac jak wejsc do waszego "pokoju" gdzie jezdzicie w sieci? Nazwe podajcie bo nie znam(nie doszukalem sie tutaj) Bardzo by chcial z kims posmigac dzisiaj.DZieki z gory.
 
Ostatnia edycja:

scooby99

New member
Ja tez będę dziś wieczorkiem... :)

christoff.w podaj jaki masz Psn??? Jak będzie miejsce wolne to myślę, że nikt nie będzie miał nic przeciwko abyś z nami dziś pojeździł... :)
 
Ostatnia edycja:

mayerr

New member
Na treningu miejsce na pewno będzie. Podejrzewam, że nawet na ligę w niedziele ktoś będzie nieobecny.
Chris przyjmij moje zaproszenie do znajomych, które wysłałem Ci chyba ze 2 tyg temu :) A jak Ci się gdzieś zapodziało to zaproszenie to Ty wyślij do mnie. Mój nick psn to: mayer2005
 

christoff.w

Banned
Aha, to super! PSN to w sieci na ps3 login jaki uzywamy tak? Sorrki za zielonosc ale tak rozumuje. Moj login w playstation network czy tez w grze to chrissf1gp a ja Was gdzie i jak mam szukac?

mayer2005 wystarczy by znalesc Cie/Was w sieci na multiplayer? Co to bedzie za traska? Australia czy Bahrajn bo zapomnialem?

Jestem online i nie widze zadnej trasy z adminem ze tak sie wyraze pt: mayer2005 kto to zaklada ten trening? Zaproszenia od Ciebie tez nie mam,hmm?
 
Ostatnia edycja:

mayerr

New member
Tak login w playstation network. Ja już Ci wysłałem zaproszenie do znajomych ale jeszcze go nie przyjąłeś.
Nie musisz nas nigdzie szukać, my Cie znajdziemy :)
Jeden z nas robi grę i zaprasza wszystkich chętnych, którzy są online. I dlatego właśnie musisz wszystkich graczy z listy wrzucić do swoich znajomych.

edit a tor na dzisiaj to na pewno będzie Kanada bo musimy potrenować przed niedzielą.
 

christoff.w

Banned
Tak login w playstation network. Ja już Ci wysłałem zaproszenie do znajomych ale jeszcze go nie przyjąłeś.
Nie musisz nas nigdzie szukać, my Cie znajdziemy :)
Jeden z nas robi grę i zaprasza wszystkich chętnych, którzy są online. I dlatego właśnie musisz wszystkich graczy z listy wrzucić do swoich znajomych.

edit a tor na dzisiaj to na pewno będzie Kanada bo musimy potrenować przed niedzielą.


Aha,no to ok. CIebie juz przyjalem do listy znajomych bo w koncu dogrzebalem sie gdzie tego sie szuka itp. No ale innych to nawet nazw/avatarow/loginow PSN nie znam! Gdzie mam wejsc w grze? W mulitiplayer i dalej gdzie? Poszukac obojetnie jaka sesje w grand prix czy w lobby?
Widze ze dostaje zaproszenia do gry ale nie moge tego przyjac!!! Szlag by to trafil. Jest tu kto? Helppp!!!!!
 
Ostatnia edycja:

mayerr

New member
Aha,no to ok. CIebie juz przyjalem do listy znajomych bo w koncu dogrzebalem sie gdzie tego sie szuka itp. No ale innych to nawet nazw/avatarow/loginow PSN nie znam! Gdzie mam wejsc w grze? W mulitiplayer i dalej gdzie? Poszukac obojetnie jaka sesje w grand prix czy w lobby?
to dziwne, bo ja Ciebie nie mam w znajomych :) Przyjmij jeszcze raz.
I prościej będzie jak my wszyscy wyślemy do Ciebie zaproszenia niż Ty do nas wszystkich bo 15 razy byś musiał to wszystko robić a my tylko raz :)

A w grze nie musisz nic robić. Dostaniesz zaproszenie do gry i już samo Cię zaprowadzi do nas ;)

jak coś to przypominam linka do naszego czata, tam łatwiej jest rozmawiać na bieżąco :)
HDTVLigaF12010 chat group - HDTV Liga F1 2010.......
 

Kizior79

New member
Czytam wszystkie doniesienia i różnorodność informacji mnie rozp...., od kilku złamań do amputacji dłoni. K....:???:
 
Do góry