El-Sat Giżycko vel Plusagd Giżycko

dobek13

New member
plusrtv

Witam koledzy czytam temat "El-Sat Giżycko vel Plusagd Giżycko" i wydaje mi się że temat dotyczy mnie ale nazwa konta na allegro jest inna . Wydaje mi się że mogę dorzucić tu swoje parę groszy . Jestem w takiej samej sytuacji co wy z tą różnica że na koncie "plusrtv" notabene "Konto zawieszone" i dziwny zbieg okoliczności że też z Giżycka a po kupieniu telewizora dostałem maila z takimi danymi [FONT=&quot]Renata Kozikowska EL-sat Plus Plac Targowy 1 11-500 Giżycko . Czy z Plusagd dostaliście podobne dane ?. Sytuacja jest podobna , telewizor nie dojechał od 14 lipca jeszcze czekam , kolejne terminy przekładane , czyli scenariusz bardzo podobny .[/FONT]
 

Rubin3

New member
Jeszcze jedna zawieszona na Allegro firma tego Pana elpc19. Ja w niej kupiłem TV pod konie lipca i mam te same problemy, brak kontaktu, jeszcze czekam !!!
 

janako1

New member
El sat vel elpc19

Jeszcze jedna zawieszona na Allegro firma tego Pana elpc19. Ja w niej kupiłem TV pod konie lipca i mam te same problemy, brak kontaktu, jeszcze czekam !!!

Ja już nie czekam po 10 dniach od wygranej aukcji - z zerem kontaktu dziś dostałem maila "Transakcja została anulowana" szczęściem wybrałem opcje za pobraniem - teraz jak Pan Bóg przykazał sklep internetowy z odbiorem osobistym.
Pozdrawiam wszystkich - to mój pierwszy post - szkoda, że w takiej sprawie.
 

radoskur

New member
O kurcze:

elsatrtv 2050, elpc19 440, plusrtv 3136, plusagd 1931, el-sat 5968 - łącznie sprzedane 13525 przedmiotów. Nie wiem jaka jest średnia cena aukcji ale jakby przyjąć 500zł to prawie 7mln zł... czytając tu pewne przypuszczenia o wałkach na Vat to aż głowa boli...

te 500zł to ostrożne założenie - wziąłem 10 losowych komentarzy do ostatnich aukcji i średnia cena przedmiotu przekracza 1400zł

Ciekawe czy jeszcze jakieś inne konta mieli.
 
Ostatnia edycja:

BLaDeND

New member
nie wazne ile mieli kont. to mogla byc jedna firma albo wiele mniejszych zarejestrowanych na jeden adres. a z tym VAT-em to same domysly.

widac przeciez ze wywiazywali sie ze swoich zobowiazan przez caly czas. problem byl tylko z terminami i obsluga klienta (a raczej jej brakiem).

dopiero teraz pare osob dostalo maile ze 'transakcje zostaly anulowane z powodu uszkodzenia towaru'. to juz niestety za dobrze o nich nie mowi i rzuca nowe swiatlo na tych ktorzy dalej czekaja (w tym mnie).

pytanko - czy jest ktos z was kto wplacil pieniadze z gory? dostaliscie swoj towar? ilu z was dalej czeka?

pare osob w komentarzach do 'elsatrtv' napisalo ze towar dostali po interwencji z Allegro. ciekawe co to znaczy. to ze zalozyli im sprawe w 'Centrum Sporow'? czy moze cos wiecej? jest ktos taki kto moglby sie wypowiedziec?

u mnie dzisiaj mija 10-ty dzien... nie wiem co dalej. na maile nie odpowiadaja. dzwonic mi sie nie chce bo to i tak chyba bez sensu. poczekam jeszcze pare dni i zakladam sprawe w Allegro... kasa poszla z gory, ale ja juz jestem tak przyzwyczajony do zakupow na Allegro, ze nawet nie pomyslalem ze moze byc cos nie tak :/

swoja droga regulamin Allegro powinien zakazywac handlowania towarem ktorego kupujacy nie ma na stanie. wtedy takich firm w ogole by nie bylo.
 

dobek13

New member
Temat znany wśród tzw pseudo-resellerów można było o tym czytać wielokrotnie w piśmie branżowym CRN. Dużo takich sklepików bazuje tylko na wysyłaniu towaru bezpośrednio z hurtowni do klienta końcowego nie mając fizycznego kontaktu ze sprzętem.... Z początku jest fajnie obraca się kasą, potem przychodzi moment, że ma się dużo kasy - a to sobie kupię to a w ciągu paru tygodni spłacę przecież tamto i w tym momencie się zaczyna błędne koło. Zaczyna brakować kasy, są pierwsze opóźnienia itp....

myślę że masz rację , scenariusz jest podobny jak u e-tata tylko na dożo większą skalę wielokrotność kont . Ten domek z kart właśnie upada ponieważ konta są zawieszone niema płynności finansowej i w końcu na kontach zaczną przeważać negatywy , sporadycznie pojawiające się pozytywy a w ostateczności jak u e-tata same negatywy ,obym się mylił bo kasa już zapłacona .
 

wilczdar

New member
Zakupiłem aparat 4.08 (czyli jeszcze w terminie) ale inf. jakie widzę nie dają większej nadziei (niestety zapłaciłem). Proszę o kontakt osoby, które licytowały na aukcji 1172008866.
 

grzegorz1981

New member
Ja miałem zamiar u nich kupić plazmę 42S20, ale na nieszczęście (a może na szczęście?) nie zdążyłem. Natomiast zauważyłem coś innego. Po zawieszeniu tych kilku kont ceny tych plazm na allegro jak z kosmosu. Obecnie w Media Markt można kupić tą plazmę za 2199zł. A na allegro? Ceny typu 2450, 2500 i wzwyż. Widać konkurencja też musiała w tym maczać palce.
 

jarowo

New member
Ja kupiłem TV 1-08 i przelałem kasę, po 5 dniach napisałem maila kiedy mi wyślą towar, odpowiedzieli ze postarają się w tym tyg. Wczoraj rano znowu napisałem z takim samym zapytaniem i dostałem odpowiedz po południu ze towar został wysłany kurierem i podano numer przesyłki. Myśłę ze wszyscy dostaną zakupiony towar tylko trzeba pisać i czekać.
 

doprze

New member
Jak to dobrze, że sobie odpuściłem zakup u nich. Pojechałem do MM i kupiłem px-42s20e za 2199 + raty 0%... a od pewnego dłuższego czasu śledziłem ich aukcje - w szczytowym momencie cena tego modelu panasa wynosiła 2079 zł - i dodam że bardzo mnie kusiła ;)
 

Zdzicu32

New member
Kupiłem w elpc19 TV płacąc z góry w dniu 27.07.2010r.
Myślałem, że już stracona kasa.
Dzisiaj otrzymałem TV i wszystko jest ok.
Nie rozumiem tylko skąd taki fatalny kontakt. Z tymi cenami to mógłby być dobry sklep.
 

Rubin3

New member
Kupiłem 29.07 u elpc19 TV, po wielu monitach mailowych (telefony nie działają) dzisiaj zawitał kurier (to prawie 3 tygodnie nerwów). To jest tragedia jak te firmy są zorganizowane i jak mają głęboko kupujących. Powolo wracam do normalnego stanu. Pozdrawiam wszystkich życząc szczęśliwegi FINAŁU. :eek: :niewiem:
 
Do góry