Egreat R6S

broda1725

New member
Bez reklam
pod usb a jak to trzeszczy ?

I pytanie czy ktoś korzysta z xLiveCZ aplikacji Youtube ? chodzi mi jak wgrać własne subskrybowane kanały i swoją playliste ?
 

coobah

Member
Bez reklam
Żeby było jasne:

do tego szerokiego złącza widocznego na zdjęciu

odtwarzacz_egreat_r6s_pro_full_hd_android_1.jpg
 

Przemo86

New member
Czy ktoś z was ma podpięty ten odtwarzacz do Plazmy Panasa HD Ready ? Interesuje mnie kwestia, jaki wam znajduje sygnał w ustawieniach wideo, jeżeli wybierzecie opcję AUTO. U mnie jest to 1080P 60 Hz i trochę mnie to zastanawia.
 

coobah

Member
Bez reklam
Czy ktoś z was ma podpięty ten odtwarzacz do Plazmy Panasa HD Ready ? Interesuje mnie kwestia, jaki wam znajduje sygnał w ustawieniach wideo, jeżeli wybierzecie opcję AUTO. U mnie jest to 1080P 60 Hz i trochę mnie to zastanawia.

Ja mam dokładnie plazmę Panasonica i wykrywa identycznie jak u Ciebie.
 

Przemo86

New member
Ja mam dokładnie plazmę Panasonica i wykrywa identycznie jak u Ciebie.

Coobah, a odtwarzacz masz bezpośrednio podłączony do TV, czy poprzez amplituner.

Ostatnio zauważyłem, że przy takim ustawieniu (1080 60HZ) na ekranie TV migają bardzo małe, takie hmm jakby "złote ziarenka" . Są bardzo słabo widoczne- laik może ich nie dostrzec.

W sumie w niczym to nie przeszkadza, ale mnie to zastanawia. Myślałem, że to wina kabla, ale na innym jest to samo.

Przy zmianie sygnału na 720, efekt ten znika. Może to efekt skalowania bo przecież Plazma HD Ready nie obsługuje 1080p, aczkolwiek wyczytałem, że to możliwe u Panasonica.
 

coobah

Member
Bez reklam
Mój wiekowy Pioneer VSX-808RDS nie ma takich bajerów jak HDMI :)
Podłączyłem bezpośrednio do TV.
Także zauważyłem te "ziarenka". Najlepiej widoczne na czarnych pasach na górze i dole ekranu.
Jeśli piszesz, że zmiana na 720 to niweluje to muszę przestawić.
 

coobah

Member
Bez reklam
@dommino6, coś jest w tym temacie, bo z tego co kojarzę to zasilacz w wersji PRO jest dwa razy mocniejszy niż w zwykłem R6S. 2A vs. 1A
 

Przemo86

New member
Także zauważyłem te "ziarenka". Najlepiej widoczne na czarnych pasach na górze i dole ekranu.
Jeśli piszesz, że zmiana na 720 to niweluje to muszę przestawić.

Czyli to wina odtwarzacza, bo na PS3 takiego efektu nie ma na tej samej wstawce. Może inni użytkownicy wypowiedzą się, czy mają takie "ziarnowanie" ?
 

Robusik

New member
Witam.
Jestem tu nowy, także na początku chcialem wszystkich pozdrowić.

A wracając do sprawy, jestem bardzo zainteresowany tym playerkiem i mam dwa pytania.
Czy ten odtwazracz odtwarza bezproblemowo pliki muzyczne skomprewsowane bez strat typu FLAC i APE i co z arkuszami CUE ?
 

broda1725

New member
Bez reklam
Co prawda piszę w specyfikacji że odtwarza ale ja nie sprawdzałem, mogę tylko śmiało ci polecić ten player w tej cenie (oczywiście kupiony na ebayu).

Edit:Jeśli ktoś wie jak skonfigurować konto youtube z tym na XliveCZ to będe wdzięczny, chce subskrybować kanały i dodać playlisty aby były widoczne w odtwarzaczu ale niestety nic nie widać.
Czy tam przy logowaniu na odtwarzaczu co trzeba podać email (hasło gdzie wpisać ?), nazwe kanału mojego czy nazwe mojego youtube. Bo ja juz jestem głupi.
 
Ostatnia edycja:

Robusik

New member
No właśnie, w specyfikacji napisali iż również odtwarza pliki bezstratne APE, o w przypadku Flac zdarza się coraz cześciej, ale APE ma dosyć zaawansowane algorytmy kompresji.
Pośród dwóch innych odtwarzaczy u znajomych z tą funkją, którzy kupili je do odtwarzania audio. U jednego się zacinało, a u drugiego o ile działało to na plikach 44.1, to na Hi-Res już nie.
Na forach zagranicznych piszą, że non-stop się na tym wykładają odtwarzacze.

Ale intryguje mnie tu to, że ten player jednak posiada jeszcze rzadko stosowany, a najnowszy bardziej wydajny procek Realteka.

Czy ktoś mógłby sprawdzić takie pliki audio zakodowane w różnych częstliwościach i długościach bitowych?
Dam link do przygotowanych krótkich po 30sek próbek.

Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:

coobah

Member
Bez reklam
No właśnie, w specyfikacji napisali iż również odtwarza pliki bezstratne APE, o w przypadku flac zdarza się coraz cześciej, ale APE ma dosyć zaawansowane algorytmy kompresji.
Pośród dwóch innych odtwarzaczy u znajomych z tą funkją, którzy kupili je do odtwarzania audio. U jednego się zacinało, a u drugiego o ile chodziło to na plikach 44.1, to na Hi-Res już nie.


odnośnie FLAC - chodzą bez problemu.
 

Robusik

New member
No ale jak jest tutaj z tymi APE ?

Miałbym prośbę, aby sprawdzić pliki Flac w najwyższej czestotliwości próbkowania i pliki APE o różnych czestotliwościach i wysokim stopniu kompresji są odtwarzane.
Prosze podać wersje softu przy tym.

Bezpośredni link do ściągnięcia paczki:
http://przeklej.net/down/3455169442623947141996975047847540604148522d25449b02dea52.html

Proszę się nie obawiać o żaden wirus.
W paczce są 30sek. 2 pliki Flac i 2 APE
(192 i 96/24) oraz jeden plik APE z CD ale o bardzo wysokim stopniu kompresji. możliwe procesor, że tego nie da rady odtworzyć)
 
Do góry