DENON AVR 4810 - kiedy???

Deimos

Banned
Ale wciąż nie mam odpowiedzi na moje pytanie odnośnie BGC.
No i kompletny brak odzewu na zdjęcia - podałem mail.
Wnioski chyba są dla każdego jasne...
No to teraz moge już spokojnie iść spać...
 
Ostatnia edycja:

pawliszak

New member
Z tej upierdliwości nic nie wynika!
Napisz co to jest, to BGC i jak oceniasz praktycznie jego działanie, to będzie jakiś pożytek z tej pustej paplaniny! Wybacz, jeśli jesteś ... kobietą! :D
Tyle!
 
Oczywiście Deimos że możesz już spać spokojnie,masz najlepszy sprzęt na świecie i nie rozumiem jak ktoś wogóle śmiał zadrwić z Twojego sprzętu:D
Czytam ten temat i po prostu masakra!!!!Jak dzieci w piaskownicy albo w przedszkolu,które się kłócą który ma lepszą zabawkę,obydwu Panom gratuluje inteligencji:fool:
 

squad05

New member
a może kolega Deimos na to swoje proste pytanie nie zna odpowiedzi - w takim przypadku proponuję zadzwonic do serwisu Denona i po prostu zapytać.
 

Deimos

Banned
Mądrale ja doskonale znam odpowiedź odnośnie układu BGC i właśnie jej udzieliłem na PW Koledze laki37, który też kupił ten sprzęt (Denon AVC-A1HDA) i jemu jest ta wiadomość przydatna, a Wam po jakie licho? Przecież tu już jeden "znawca" stwierdził, że Denon to lipa, więc chyba po takiej "fachowej" opinii nie kupicie Denona?
A zadałem pytanie komuś kto twierdzi, że miał AVC w użytkowaniu, aby go sprawdzić czy nie fantazjuje.
Jeżeli tego nie doczytaliście to proponuje przeczytać ponownie, a nie włączacie się w dyskusje, która Was absolutnie nie dotyczy!
Brak od niego jednoznacznej odpowiedzi upewnił mnie, że opowiada bajki wyssane z palca...
Marcin 1980, ale Ty się "znasz" na sprzęcie twierdząc, że mam najlepszy sprzęt na świecie, większej bzdury nie słyszałem. Ja myślałem, że HK 355 to najlepszy sprzęt na świecie;)
Ja wiem co mam i Ty nie musisz mnie uświadamiać.
A przy okazji w ogóle to tak piszemy, Kolego inteligentny.
Pozdrawiam fanów prawdziwego Home Theater, a nie tanich pierdziawek (made in China czy Malezja) udających kino.
Ale przekonałem się już nie raz, że tacy najwięcej mają do powiedzenia i najlepiej się znają na sprzęcie, którzy nigdy nawet nie widzieli porządnego zestawu w akcji.
Ale to pewnie wynika z takiej mentalności i frustracji - nie stać mnie na porządny sprzęt, to zawsze moge komuś przygadać kto ma coś lepszego.
 
Ostatnia edycja:

Amra Lew

New member
Bez reklam
Przygadał kocioł garnkowi.Prawisz morały a sam jesteś zadufany w sobie.Twierdzisz,że jak ktoś nie posiada środków na zakup sprzętu z Twojej półki cenowej to jest nic nie wiedzącym biedakiem słuchającym jakiś popierdziawek za 4000-5000zł(większość na tym forum posiada właśnie sprzęt z takiego przedziału cenowego).Sorry ale świadczy to tylko o Twojej kulturze i nic poza tym.masz sprzęt za 30,40,50 tysięcy?Spoko ciesz się z niego ale Twoje przekonanie o tym,że sprzet za połowę tej sumy nie może zagrać lepiej świadczy tylko o Twoim ograniczeniu i zapatrzeniu w sprzet który posiadasz.
Pozdrawiam.Jacek
 

Deimos

Banned
Ja nie namawiam nikogo na kupowanie sprzętu z mojej półki cenowej, tylko nie lubie jak ktoś krytykuje coś na co go nie stać i czego nawet na oczy nie widział i nie słyszał. A krytykuje tylko z zawiści dlatego, że nie może sobie na taki zakup pozwolić.
Miałem sprzęt za połowe tej sumy, sprawdzałem też Onkyo 905 i 906 i zagrało znacznie gorzej.
Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:

Amra Lew

New member
Bez reklam
Ja wszystko rozumiem.Tak się składa,mimo że mnie nie stać na amp taki jak Ty posiadasz,że miałem okazję go słuchać dość długo i powiem ze gra to rewelacyjnie ale nigdy bym nie stwierdził,że to jest sprzęt nad sprzęty.
Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:

Deimos

Banned
Cieszy mnie Twoja szczera opinia, że podobał Ci się dźwięk z tego Denona.
A gdzie ja stwierdziłem, że to jest sprzęt nad sprzęty?
Ja przymierzałem się do zakupu topowego Pioneera SC-LX90, ale nie miałem dojścia do hurtowej ceny, do Denona miałem dojście, stąd mój wybór. A przy tych cenach to jest różnica kilku tysięcy pln. w stosunku do detalu.
 
Ostatnia edycja:
"Jeżeli tego nie doczytaliście to proponuje przeczytać ponownie, a nie włączacie się w dyskusje, która Was absolutnie nie dotyczy!"
A czy Ty mądralo wiesz czego ten wątek dotyczy?Bo na razie to zamieniłeś go w bzdurne przechwalanie się czego to Ty nie masz i jaki to Ty nie jesteś w tych sprawach oblatany.Proponuje Ci otworzyć osobny temat zatytułowany"wszechwiedzący Deimos i jego super denon prawdę Ci powie"i tam kontynuować swoje rozważania.
A swoją drogą to nie pierwsze forum na którym przechwalasz się,nie wnosząc nic ciekawego
 

pawliszak

New member
Deimos jesteś tylko .... generatorem pustych postów!
Twój poziom kultury i morale zaprezentowałeś, aż nad to jasno, ale my "maluczkie muzykanty" bardzo prosimy Cię pokornie: nie zaśmiecaj więcej tego forum swoimi przechwałkami! :D

Propozycja do Admin-a, żeby skasować ten cały temat, ponieważ nic w nim nie ma ciekawego , a zawarta w nim treść tylko ośmiesza to Forum! ...........Tyle!
 
Ostatnia edycja:

Deimos

Banned
Kolego Pawliszak, jak Ci się to forum nie podoba to się z niego wypisz, albo nie włączaj się w dyskusje co Ciebie nie dotyczą i tak samo marcina 1980. A temat i początek wątku to denon 4810, czyli nie Wasza półka cenowa.
A tu przykład Twoich jakże twórczych wypocin:http://hdtv.com.pl/forum/showthread.php?
Kolego Mumin6666 perzecież to Ty napisałeś, że Twój system jest super- hiper (wymiata czy jakoś tak-zjada denonka...) a potem to troche prostowałeś jak porównałem pewne parametry Monstera i twojego super wzmacniacza. Ja nigdzie nie napisałem, że mam najlepszy zestaw.
A Twoje przechwałki, że niby miałeś AVC to czemu miały służyć?
Przecież skoro nie potrafiłeś odpowiedzieć na proste pytanie, to oczywistym jest, że go nie użytkowałeś!
Więc komu te bajki i po co? Chciałeś zaimponować, czego to nie miałeś, ale zostałeś przyłapany na kłamstwie!
Chcesz szczerze dyskutować i takie kłamstwa wciskasz?
To szukaj dalej naiwnych i wciskaj ciemnote jaką to Ty góre wzmacniaczy rzekomo testowałeś.
Ale co sobie pofantazjowałeś to Twoje:smile:
 
Ostatnia edycja:

Mumin6666

New member
marcin1980 napisał:
Bo na razie to zamieniłeś go w bzdurne przechwalanie się czego to Ty nie masz i jaki to Ty nie jesteś w tych sprawach oblatany.Proponuje Ci otworzyć osobny temat zatytułowany"wszechwiedzący Deimos i jego super denon prawdę Ci powie"i tam kontynuować swoje rozważania.
A swoją drogą to nie pierwsze forum na którym przechwalasz się,nie wnosząc nic ciekawego

Dokladnie tak to wyglada,Pan Deimos ma najlepszy sprzet i basta i albo jestesmy w jego piaskownicy i modlimy sie do Denona,albo wypad!!!:)
Sorki,ale mnie sie juz nawet odechcialo dialogu,bo tu dialogu nie ma.
Jest monolog.Mi styka,mysle ze wszystkim innym takze.
Co to za forum na ktorym nie mozna podyskutowac SZCZERZE o sprzecie i wymienic poglady,tylko trzeba modlic sie do jednego bozka.
 
Do góry