Dead Space 2

dredsons

New member
Bez reklam
Rozmawiałem dzisiaj ze sprzedawcą,który mówł mi, że dzisiaj wysyła grę,poinformował mnie że kody z tej gry będą aktywne dopiero w dniu premiery,czy słyszeliście coś na ten temat ,czy poprostu coś mu się pomieszało????
 

Luvczenko

New member
Dostawy Electronic Arts są zawsze w poniedziałki Panie i Panowie tak więc gry już dzisiaj lądują na półkach sklepowych
smile.gif


Media Markt Rybnik, gra dostępna dzisiaj od godziny 16:00, cena wersji zwykłej to 199zł natomiast kolekcjonerskiej 219zł.

czekam na kuriera jutro powinien byc ;) .....kody z tej gry będą aktywne dopiero w dniu premiery.

;))
 
Ostatnia edycja:

Masta_J

Active member
Bez reklam
Czyli mają grę nawet wcześniej i tak się jej nie uruchomi bez aktywacji tego kodu?
Już gdzieś wcześniej było takie rozwiązanie?

Pozdrawiam,
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Aha, czyli to są takie prawdziwe perełki i teraz rozumiem, że nie możecie się doczekać na zadziałanie tych kodów ;-)

Pozdrawiam,
 

dredsons

New member
Bez reklam
Aha, czyli to są takie prawdziwe perełki i teraz rozumiem, że nie możecie się doczekać na zadziałanie tych kodów ;-)

Pozdrawiam,
Wiem że patrzysz na to z pewną dozą humoru,ale jak potraktujemy sprawę poważnie, to do piątku można grę śmiało skończyć, nie wykorzystując dołączonego bonusu ,za który niektórzy gracze dopłacili, w tym ja.Gra jest już w domku, wieczorkiem włączę i przekonam się na własnej skórze.
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
A widzisz, nie wiedziałem, że to za trza było extra dopłacić, czyli faktycznie można czuć się z lekka wydymanym.

Pozdrawiam,
 

Luvczenko

New member
eeeeeeeee
tongue.gif
Wybacz, nie mogłem się powstrzymać Gram w DS2 i jestem cały mokry, właśnie skończyłem pierwszy rozdział... zajęło mi to 47 minut według zapisanego stanu gry. Wąchałem każdy kąt i lizałem każdą ścianę, zginąłem może z 7 razy haha!
biggrin.gif
Podskoczyłem ze strachu chyba ze 4 razy LOOL poważnie, zastosowali tak głupie sztuczki a ja się daję na to nabrać, np ciemny korytarz i nagle głośny hałas bo się włączają zawory pary haha! No albo motyw z tymi dziwnymi odgłosami kiedy nagle gaśnie światło i tylko snop latarki pozwala nam się zorientować co, gdzie i jak... masakra :lol:
 

Ogr

New member
Bez reklam
Super :D nie mogę się doczekać jak za starych dobrych lat kiedy młody byłem :) Moja gierka do odbioru jutro tylko obowiązki nie pozwolą pograć auuuuuuuu
 

Ogr

New member
Bez reklam
Pograłem troszke i jestem pod ogromnym wrażeniem :eek: Klimat,grafa ,strachy itd rewelka !!! Zagrałem online i powiem ,że można się pobawić .
 

kapsell

New member
Bez reklam
Po fenomenalnej czesci pierwszej podchodzilem z dystanesem do DS2...
I jak sie przekonalem, calkowicie bezpodstwnie!
Jest tak jak w jedynce + wiecej, lepiej, ladniej. A sciezka audio to miazga...
 

Ogr

New member
Bez reklam
Po fenomenalnej czesci pierwszej podchodzilem z dystanesem do DS2...
I jak sie przekonalem, calkowicie bezpodstwnie!
Jest tak jak w jedynce + wiecej, lepiej, ladniej. A sciezka audio to miazga...

Zgadzam się w 100% dodam że jest straszniej i krwawiej :D
Palpiboy grałem maszkaronem trzeba grać taktycznie wyskakiwać z kanałów ;)
 
Do góry