Dead Space 2

pa3

New member
Bez reklam
Niedługo premiera,
zostało mi trochę kasiuty w bonach i plan był taki aby zgarnąć DS2 w jakimś mega avansie albo rtveuroagd, jednak jak wykasowali wersję PL, to poszukam gry taniej na obcych landach :p. Mój angielski oceniam na podstawowy, potrafię się dogadać z mutantami (Holendrzy), to jednak zdarza się często że w grach paru kwestii nie załapuję "że po co?? że gdzie mam iść ??? yyyy??" Sony nas trochę rozpieściło.

Na amazonie.uk pre-order kosztuje 178 zł (+ przesyłka do nas Free), poza tym czytałem gdzieś, że w serwisie zavvi.com miesiąc po premierze będzie można kupić nawet za mniej niż 100 zł - ciekawe
 

Luvczenko

New member
EA Polska sprostowało właśnie, że opóźnienie dotyczy wyłącznie zwykłego wydania Dead Space 2 na PS3 - a ponieważ EA Polska wydaje w Polsce jedynie Edycje Limitowaną (w tej samej cenie co zwykła) i Kolekcjonerską, dotrą one do sklepów zgodnie z właściwym terminem, czyli 28 stycznia. Co więcej - oznacza to jednocześnie, że polscy posiadacze PlayStation 3 dostaną szybciej swoje wersje limitowane, niż na Zachodzie ukaże się wersja zwykła...
 

pa3

New member
Bez reklam
eee tyle czekania a ty 20 zl skapisz ;/ ja kupuje w dniu premiery jak szlec to szalec ;)

Tu nie chodzi o 20 zł różnicy (no chyba że 50,- ;)), tylko o to jak EA Polska leci z nami w kulki (Bad Company 2, Mass Effect 2 bez Dub pl), więc jeśli tłumaczą się małą sprzedarzą (Dead Space), to ja im w tym pomogę i zamówie gdzie indziej - przy okazji można załapać się na ciekawą promocję. Yeeah
 

Luvczenko

New member
Tu nie chodzi o 20 zł różnicy (no chyba że 50,- ;)), tylko o to jak EA Polska leci z nami w kulki (Bad Company 2, Mass Effect 2 bez Dub pl), więc jeśli tłumaczą się małą sprzedarzą (Dead Space), to ja im w tym pomogę i zamówie gdzie indziej - przy okazji można załapać się na ciekawą promocję. Yeeah

wiem wiem ze w h.... polecieli z tym tł !! tez sie troche w..... ale to jedyna gra na ktora tak czekam i kupie w dniu premiery. dam im zarobic ;) ( kupuje Edycje Kolekcjonerską) po dobrej cenie 219,90 zł ;/
 

mataman

New member
Bez reklam
deadspace21013.jpg




Tak wyglada prawdziwa edycja kolekcjonerska. Cena ok 400zł, ktos chętny?
 

pa3

New member
Bez reklam
Co do edycji kolekcjonerskiej, można sobie samemu taką złożyć i to za mniejsze pieniądze - za 65 zł (aliensgroup.pl) można kupić ciekawą figurkę :grin::

223614547.jpg


Dead_Space+2_Isaac2.jpg
 

Rudeford

New member
Cena edycji kolekcjonerskiej(X360) 269 zł, czyli raczej około 300 niz 400. Niestety główny atut-replika jest miniaturowa, więc "growo" opłacalniejsza jest werja specjalna na PS3
 
Ostatnia edycja:
Do góry