Czym się różnią modele Philipsa na dany rok z 1 serii?

Cinek100

New member
Jak w tytule. Np seria 8 na ten rok na wersję 819, 849, 859 itd. u nas jest 819 i na stronie Philipsa jeszcze jest 849, ale nigdzie go nie ma dostępnego. Porównanie też nic nie daje by zobaczyć czy chociaż liczba wejść jest inna czy cokolwiek. Mam w planach kupić 819 jeśli to jest jedyny model dla nas dostępny tej serii.
 

Cinek100

New member
Myślałem o 55 calach i kupić go w tym tygodniu, chociaż jak śledziłem tu wątek 1 który właśnie chyba ty pisałeś że lepiej poczekać do przyszłego bo jakąś promocja ma być, tylko nie napisałeś gdzie ;p
 

Cinek100

New member
Ok udało mi się znaleźć samemu, wg tabeli nie różnią się niczym... Więc wychodzi na to że tylko podstawką, najmniejszy model koca głośnika których i tak bym nie używał i 889 pilotem z klawiaturą jeśli dobrze spojrzałem, to wszystkie różnice. Ciekawi mnie tylko po co są 2 modele na stronie Philipsa skoro u nas jest tylko 819.
 

Cinek100

New member
To super, masz też z kalibracją ?
Nie, zawsze ustawiam pod sb, poprzedni mój Philips był z serii 7 pus7805/12 tam sb go ogarnąłem jak się dało najlepiej bo nie było tych trybów filmaker itp. W tym podobno te tryby auto AI robią robotę więc może nawet nie trzeba będzie nic się bawić aż tak.
 

Cinek100

New member
Zastanawia mnie jeszcze jedna kwestia której nie mogę znaleźć w instrukcji czy ustawienie hdr osobisty w trybie dolby vision to to jest ten sam preset osobisty co do HDR czy osoby do dolby vision?
 
Do góry