Cyfrowy Polsat - nowości i spekulacje

yaneq

New member
Bez reklam
ja w tym układzie w końcu moją listę będę musiał uporządkować. miałem już programy ale pomieszane, teraz nie mam wyjścia :)
 

zoltan

New member
Wstrzymana sprzedaż modułów CAM do pre-paid...

A ja jutro odbieram moduł CAM Polsatu i zobacze co ten "Wasz" Polsat ma do zaoferowania. Oczywiscie jesli mi zadziala, bo 100% pewnosci nie mam. Co ciekawe, gdy dzis bylem w punkcie autoryzowanym Polsatu Cyfrowego po taki modul to okazalo sie, ze polsat wstrzymal sprzedaz tych modulow w ofercie pre-paid i rozprowadza je tylko przy podpisywaniu umowy. Czuc, ze ida Swieta, bo zaczelo sie zarzucanie haczyka na klientow i zarzucanie promocjami. Po Swietach pewnie znow zaczna te moduly sprzedawc.
 

rafals1978

New member
Panowie jaki tuner HD do CP

Kupiłem telewizor Panasonic: TX-P42S10ES i teraz zęby obejrzec HD potrzebuję jakiś tuner do CP, co waszym zdaniem bedzie najlepsze??
 

kiloan

New member
Jeśli jeszcze gdzieś znajdziesz to polecam Ci Samsunga "370". Po ostatniej aktualizacji softu sprawuje się całkiem nieźle;)
Ale sama jakość kanałów HD w CP to już zupełnie inny temat:(
 

zoltan

New member
A moze zamiast kupowac tuner dedykowany pod konkretna platforme lepiej kupic tuner bardziej uniwersalny z czytnikiem kart i gniazdem na moduł CAM. Zawsze mozna sie przerzucic na inna platforme, jesli jedna nie bedzie nam pasowac. Ja do swojego odbiornika dokupilem dzis modul CAM Polsatu za 200zl. z oplaconym abonamentem na 4 miesiace. Przez te 4 miesiace moge sprawdzic, czy ta platforma mi pasuje, czy tez nie i nie jestem zwiazany zadna umowa.
Co do tych kanalow HD w Polsacie Cyfrowym to taka ciekawa rzecz - moj odbiornik podczas odbierania kanalow okreslanych jako HD podswietla taka dodatkowa ikonke z napisem HD w info, a takze swieci sie zielona dioda na wyswietlaczu. Z kanalow HD w Polsacie jako HD identyfikowane tymi oznaczeniami jest tylko MTVNHD.
 

leevin

New member
gorylla napisał:
Ja ułożyłem własną listę i mam w d. listę polsatowską. Dlatego te VOD-y mi nie przeszkadzają, a wręcz zwisają. Jak będę chciał skorzystać to się najwyżej przełączę na listę polsatu. Dlatego jestem megaszczęśliwy, że wybrałem dekoder Samsunga.
A mnie trafia ... bo mam echostara 717 czy oni w tym polsacie "cyfrowym" myślą...?
Na szczęście za kilka dni wychodzi mi umowa
chciałem żeby sobie przeszła na okres nieograniczony myślałem, że może coś się się ruszy na lepsze
ale widzę, że idą w całkiem inną stronę
dlatego za dobre 3-mc żegnaj polsat.

Pozdro..
 

yaneq

New member
Bez reklam
wreszcie udało mi się względnie ułożyć listę programów w dekoderze samsunga. poza tym polsat na moją prośbę przysłał mi umowę na kanały HD. oczywiście kanał w cenie 6 zł, nie ma mowy o 4 kanałach za 15 zł, nie ma mowy o eurosport 2 hd. niestety znowu zostałem zmuszony do wysłania do nich emaila bluzgającego. masakra co za podejście.

ps wczoraj na ich stronie nowa oferta hd była niemożliwa do podejrzenia.
 

rafals1978

New member
zoltan napisał:
A moze zamiast kupowac tuner dedykowany pod konkretna platforme lepiej kupic tuner bardziej uniwersalny z czytnikiem kart i gniazdem na moduł CAM. Zawsze mozna sie przerzucic na inna platforme, jesli jedna nie bedzie nam pasowac. Ja do swojego odbiornika dokupilem dzis modul CAM Polsatu[/URL] za 200zl. z oplaconym abonamentem na 4 miesiace. Przez te 4 miesiace moge sprawdzic, czy ta platforma mi pasuje, czy tez nie i nie jestem zwiazany zadna umowa.
Co do tych kanalow HD w Polsacie Cyfrowym to taka ciekawa rzecz - moj odbiornik podczas odbierania kanalow okreslanych jako HD podswietla taka dodatkowa ikonke z napisem HD w info, a takze swieci sie zielona dioda na wyswietlaczu. Z kanalow HD w Polsacie jako HD identyfikowane tymi oznaczeniami jest tylko MTVNHD.

Co byś kolego polecił innego zamiast tunera dedykowanego dla CP HD, narazie mam z nimi umowe i cała rodzinka jest raczej zadowolona z oferty programowej, co do jakości HD to dopiero zobaczymy - reasumując potrzebuje tuner który obsłuży mi CP HD i bedzie działal narazie z moją karta (w dziedzinie TV SAT jestem laikiem):eek:
 
Ostatnia edycja:

kiloan

New member
rafals1978 napisał:
Co byś kolego polecił innego zamiast tunera dedykowanego dla CP HD, narazie mam z nimi umowe i cała rodzinka jest raczej zadowolona z oferty programowej, co do jakości HD to dopiero zobaczymy - reasumując potrzebuje tuner który obsłuży mi CP HD i bedzie działal narazie z moją karta (w dziedzinie TV SAT jestem laikiem):eek:
Dekodery są parowane razem z kartą. Karta nie zadziała w żadnym innym tunerze.
 

rafals1978

New member
kiloan napisał:
Dekodery są parowane razem z kartą. Karta nie zadziała w żadnym innym tunerze.

Kilon, dzieki bardzo za info. Dzwonilem dzisiaj do CP i powiedzieli mi ze przewiduja w najblizszym czasie wymiane dekoderów SD na HD dla stałych odbiorców za jakas symboliczna kase, pytałem o typ dekodera podobno maja to byc Echostary
 

zoltan

New member
kiloan napisał:
Dekodery są parowane razem z kartą. Karta nie zadziała w żadnym innym tunerze.

Ale mozna kupic np. modul razem z karta i abonamentem na 4 miesiace, a potem albo placic dalej w formie pre-paid, albo podpisac umowe, albo tez zrezygnowac z Polsatu Cyfrowego. Taki modul mozna wlozyc do dowolnego odbiornika obslugujacego dany typ modulu. Korzystam z takiego modulu od tygodnia i co ciekawe oprocz tego co mialem miec za te 200zl. czyli: pakiet Familijny i Relax Mix + Polsat Sport HD, Eurosport HD, MTVNHD i Discovery HD odbieram jeszcze Polsat HD i Eurosport 2 HD. A do tego mam jeszcze odkodowane 3 kanaly HBO (bez HD) i oba Cinemaxy. Nie wiem, czy to jakas promocja, czy cos im sie pomylilo, ale mi to pasuje. ;)
 

marfm76

New member
zoltan napisał:
...Nie wiem, czy to jakas promocja, czy cos im sie pomylilo, ale mi to pasuje.... ;)
Nie pomyliło im się. Jest taka promocja, że jak zakupujesz Cyfrowy Polsat, to dostajesz miesięczny dostęp do wszystkich kanałów nadawanych przez platformę.
 

marfm76

New member
gorylla napisał:
...5zł za film nie wygląda jeszcze najgorzej... za "Małpy w kosmosie" nie dał bym i złotówki, ale za "Slumdoga" jak by był w dobrej jakości to bym się mógł szarpnąć....
Tylko niestety za 5 zł masz filmy z listy podstawowej a za "Slumdog" trzeba zapłacić 11zł.
 

leotdi

New member
soft 216

witam,

na 50-str. pisałem że wypowiadam umowę. Jak napisałem, tak zrobiłem. Jednak w międzyczasie pojawił się do niego soft wersja 216. I oto stał się cud. Tuner DSB370 przestał ciąć (klatkować). Pracuje, aż miło (zarzut jedynie mam do EPG - wolne).
To miła niespodzianka. Najeżdżałem na ten tuner z tego właśnie powodu.
Teraz natomiast zastanawiam się, czy go jednak nie zostawić (czytaj: podpisać nową umowę). Jak wiecie, tuner już nie jest dostępny.

A co WY myślicie o tym tunerze ... dziś po aktualizacji na soft 216 ?
 
Ostatnia edycja:

gorylla

New member
Bez reklam
Tuner jest zajebiaszczy. Mi po aktualizacji nic się nit tnie, tylko czasami zakosteczkuje, ale sprawnie przełyka i leci dalej bez cięć. EPG istotnie trochę wolne, ale super jest to, że po aktualizacji można fajnie przeglądać spisy programów bez zmiany kanałów.

Ostatnio wyjarzyłem kod do obsługi mojej plazmy Panasa (podam dla wszystkich, że to 099) i obecnie prawie niemalże nie dotykam pilota telewizora, bo podstawowe funkcje TV obsługuję z pilota dekodera.

Umowa mi się kończy w maju 2009 i na pewno zostanę w Polsacie, nie wiem tylko jak to mądrze rozegrać, żeby wyrwać jakąś promocję i nie stracić mojego dekodera (mam go na wypożyczenie). Bo jak patrzę na te echoszajzy i czytam o masie kłopotów z nimi, to pałam jeszcze większą miłością do Sama i nie przeżyję rozstania. A dekoder PVR wrażenia na mnie nie robi, więc go nie potrzebuję.

Więc jestem w podobnej kropce z dekoderem jak Ty, z tym że ja wiem, że dalej będę korzystał z usług CP, bo jestem bardzo zadowolony. A jak jeszcze w końcu wejdzie w życie pakiet HD (bo na razie CP nie wie sam, jak ten pakiet ma wyglądać) i jak coś do niego z nowych HD dorzucą, to już będę wniebowzięty.

Pozdr.
 

kiloan

New member
Podzielam opinię gorylla;) U mnie po aktualizacji praktycznie ten dekoder nie stwarza problemu, czasami właśnie na Polsat HD zakosteczkuje jak wspominał gorylla ale szybko to przełyka i się nie zawiesza.
Leotdi może uda ci się wyrwać dobrą promocję i zostaniesz w polsacie:D
Pozdrawiam.
 

leotdi

New member
gorylla napisał:
Umowa mi się kończy w maju 2009 i na pewno zostanę w Polsacie, nie wiem tylko jak to mądrze rozegrać, żeby wyrwać jakąś promocję i nie stracić mojego dekodera (mam go na wypożyczenie). Bo jak patrzę na te echoszajzy i czytam o masie kłopotów z nimi, to pałam jeszcze większą miłością do Sama i nie przeżyję rozstania. A dekoder PVR wrażenia na mnie nie robi, więc go nie potrzebuję.

Więc jestem w podobnej kropce z dekoderem jak Ty....

gorylla,
kiloan,

dzwoniłem do centrali chcąc uzyskać potwierdzenie wpłynięcia wypowiedzenia. Więc konsultanka sama od siebie powiedziała, że prześlą mi wraz z potwierdzeniem wypowiedzenia propozycję nowej atrakcyjnej oferty. Ja na to, że ok, rozważę ją po porównaniu z oferowanymi akt. przez Polsat promocjami. Ona na to, że oferta powinna mnie zadowolić. Więc kto wie ? Teraz właśnie to i mnie (po sofcie 216) też bardzo zależy na Samsungu. Tak naprawdę to bardzo wdzięczny w obsłudze tuner :D

ps
kiloan,
po rozmowie z centralą na to liczę :cool:
w Polsacie zawszę będę póki będzie tam ... siatkówka :p
 
Ostatnia edycja:

dark99

New member
leotdi- a może wyczytałeś gdzieś, co z prawami do transmisji Polskiej Ligi Siatkówki na kolejne lata? Z tego co wiem PLS chce straszną kasę i Polsat nie chce się zgodzić. Ja wypowiedziałem umowę w Multimedii i zamierzam przejść do Cyfrowego Polsatu pod warunkiem, że nadal będzie transmitował siatkówkę.
 

zoltan

New member
marfm76 napisał:
Nie pomyliło im się. Jest taka promocja, że jak zakupujesz Cyfrowy Polsat, to dostajesz miesięczny dostęp do wszystkich kanałów nadawanych przez platformę.

Mowisz miesiac, czyli po tym miesiacu powinni mi zablokowac HBO i Cinemaxy... tzn. ze trzeba przejrzec oferte i zaprogramowac nagrywanie do konca miesiaca co ciekawszych pozycji. Z czasem sie wszystko obejrzy. ;)
 

arek70

New member
Czy macie wiedzę do kiedy jest promocja CP. Zamierzam wziąć CP po świętach między nowym rokiem.
Czy promocja będzie jeszcze po świętach?
 
Do góry