Cyfra+HD

_AnD_

New member
ja jestem abo cyfry od 7 lat ! i podobnie jak przedmówca mam ją tylko ze względu na piłkę nożną - w szczególności Premiership. Myślę, że można dać cyfrze jeszcze kilka miesięcy czasu i zobaczyć co zaoferują z hd. zestaw do hd juz mam (hdci 2000 i kdf42) ;)
jak pomyśle, że będę mógł oglądać premiership w hd to mi si gęba sama uśmiecha :D

AnD
 

mystic

New member
kamcyk26 napisał:
To sa dane sprzed 2 tyg. Pewnie teraz jest juz wiecej.

Wirtualnych abonentów zapomiałeś dodać, licząc wszystkich "chcących" zapisanych przez n-linię, którzy złożyli deklarację, że nabędą. :confused:

Jak na razie z "fabryki" ADB wyjechało trochę ponad 10 tys. nboxów więc skąd niby mieli by mieć 20 tys. abo :?.
 

gregorp

New member
Hiehie, ja też dzisjaj sięwziołem za wertowanie gazetki i też oczy moje mogły nacieszyć się tymi inforrmacjami. Publikacja w prasie chyba wyjaśnia temat poruszany tu przez niektóre osoby jakby były to tylko spekulacje i plotki ;-))
Hmm, no to tylko się cieszyć i kibicować C+ bo tak samo jak "n" wpłyneła na szefostwo C+ żęby łaskawie ruszyli dupy z ciepłych foteli i coś zrobili tak samo to że C+ jednak się ruszyła, wpłynie na szybsze wprowadzanie rozszerzonej oferty przez "n".

Suma sumarum skorzystamy na tym My czyli klienci a już najbardziej HDManiacy (nie jest tu osobowe odwołanie do jednego z naszych forumowiczów-gdyz zdaje mi się że taki nick się pojawiał).

Zastanawiam się tylko teraz co zrobić-czy kupować ten ich dekoder (w sumie 699pln. to nie najwyzsza cena) czy zakupić sobie inny dostepny na rynku.
Chyba narazie wezme ten ich a jak wejdzie nowy Kaon lub Dream to sie nad nimi zastanowię a tamten bedę miał do drugiego pokoju ;-))).

Jak miło że wreszcie moje LG będzie miało co wyświetlać ;-))
 

stereoman

New member
timi22
a skąd ta cena?
zresztą,nie musimy brać wszystkiego z C+
w końcu jest kilka pakietów i można z tego coś sensownego sobie skleić;)
teraz pytanie:
czy też rzucą garść dekoderów na początek?
czy o jakości HD dowiemy się w grudniu z opini kilku :pszczęśliwców?
aby się na Święta wyrobić-trzymajcie za mnie kciuki,bo jest oczywiste,że ten wątek pchnął całą sprawę do przodu o jakieś 1,000000009 %:D

pzdr
 

dany

New member
Generalnie co tu duzo gadać, ofetra Cyfry+ jest ciekawa, problem jest taki ze za Canal+ trzeba zapłacić 79zł, gdyby cenowo wyglądało to tak jak w n, czyli 32zł (film+sport) to każdy by miał po 2 boxy i po kłopocie, ja napewno w to wchodze na takich warunkach. Zreszta podobną kwotę płaci sie kablówkom za C+, z tym że jakość jest paskudna, chyba że kablówki przejdą na nadawanie cyfrowe
 

autorus

New member
Gdyby w cyfsze była możliwość wzięcia tylko kanałów hd w cenie ok 25zł jak ktoś wcześniej mówił to bym się zastanowił. Ale za bardzo się na to nie nastawiam.

Autorus
 

MrAs

New member
Dziś rozmawiałem z Cyfrą i podobno nowe tunery maja być dostepne w 2 tygodniu grudnia. Dystrybutorzy jeszcze nic nie wiedzą (mam znajomych w punktach Cyfry). Co ciekawe nawet nie mają jeszcze informacji co zrobić z posiadanym tunerem, który moim zdaniem trzeba będzie oddać.
Dobrze, że chociaż nawet przy wynajmnie nowego tunera nie trzeba będzie płacić tych 10 zł.
 

uruk-hai

New member
A jeśli wynajmę taki dekoder z te ~300 złociszy i pojawi się w końcu dekoder z HD to będzie można go wymienić na 'lepsiejszy' ? Może lepiej poczekać aż się pojawi model z twardym dyskiem. Ale kiedy się pojawi ? :D :D :D
 

chocio

New member
uruk-hai napisał:
A jeśli wynajmę taki dekoder z te ~300 złociszy i pojawi się w końcu dekoder z HD to będzie można go wymienić na 'lepsiejszy' ?
Tego jeszcze nie wiadomo. Nie jest również znana data pojawienia się takich dekoderów (może dotychczas jeszcze nie wybrano modelu / producenta?).
:kom:
 

Humax HDTV

New member
HD w Cyfra+

C+ w wersji HD ma wystartować 4 grudnia a około 8 ma być dostępny sprzet,
będą PHILIPSY za 699 oraz moduły CI za 179 zł
do tych modułów mają być zalecane odbiorniki HD ze złączem CI
 

stereoman

New member
gadam sam ze sobą:?

nikogo to nie interesuje,n wyżarła:D ''cyfraków+''?

A C+ swoje,dzisiaj po przeprogramowaniu dekodera widać na kanale 18 C+ Sport HD:eek:

W EPG widać,że leci ten sam film co na C Film,ale w wersji HD?????????????

Ktoś to może już sprawdzić?

Widać również Cinemax2 ,ale bez obrazu jeszcze.

pzdr
 
Do góry